Skocz do zawartości
ormowiec

światła postojowe? same się włączają

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki włącznik:

picture.php?albumid=167&pictureid=715

W każdej pozycji oprócz "auto" w dzień światła się świecą.

Wieczorem napiszę dokładnie które w jakiej pozycji się świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością....bo nie wiem jak mam to rozumieć-można sobie wymienić taki włącznik?

ja mam prawie identyczny jak na zdjęciu,tylko auto jest inaczej oznaczony (ikonka tunelu jakby),ale mi dziala normalnie,czyli na postojowych postojowki,na mijania swiatła mijania,na auto po zmierzchu mijania się zapalają,ale to nic nowiego tylko norma...przy tym jednak jest ciągle włączone podświetlenia zegarów co też mi nie odpowiada...

Edytowane przez acebloker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem.

W pozycji "0" świecą się wszystkie światła oprócz doświetlających zakręty. W wnętrzu auta nie ma podświetlenia.

W pozycji "auto" w dzień nie świecą się wcale, po zmierzchu świecą się wszystkie.

W następnej pozycji świecą się tylko te najbliżej środka auta, te z "okręgami".

W ostatniej pozycji jest identycznie jak w pierwszej z tą różnicą, że wewnątrz jest oświetlenie.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie żadnych pytań-masz normalne światła,normalny włącznik i normalnie wszystko działa...masz tylko zaprogramowane swiatła dzienne,ktore swiecą przy wyłączonym przełączniku,tak jak to światła dzienne :)

mnie interesuje,żeby zamiast wszystkich tak jak u Ciebie,na pozycji "0" świeciły tylko "postojówki"(czyli te okrągłe w środku) bez podświetlenia zagarów,może nawet bez pozycyjnych z tyłu,jak to było już poruszane wcześniej...

ale powiem szczerze,że coś mi się wydaje,że już nic z tego wątku więcej nie wycisne....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie da się już nic z tego wątku wycisnąć i pewnie nic z tymi światłami nie zrobisz. Nie rozumiem tylko dlaczego tak się uparłeś, żeby jeździć na postojówkach... Przecież to jest niezgodne z prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie wcale się nie uparłem, podjąłem tylko wątek ormowca bo mnie to zainteresowało i widać może tak być jak u niego, mi to by odpowiadało i tyle

jednak nikt nie rozkminił i chyba już nie rozkmini,więc ja sobie odpuszczam i nie ma co języka chyba strzępić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto z daleka i foto trochę bliżej. zdjcie065f.jpg

 

zdjcie066cg.jpgzdjcie065q.jpgzdjcie065q.jpgzdjcie065q.jpgzdjcie065q.jpg

Edytowane przez koblant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem.

W pozycji "0" świecą się wszystkie światła oprócz doświetlających zakręty. W wnętrzu auta nie ma podświetlenia.

W pozycji "auto" w dzień nie świecą się wcale, po zmierzchu świecą się wszystkie.

W następnej pozycji świecą się tylko te najbliżej środka auta, te z "okręgami".

W ostatniej pozycji jest identycznie jak w pierwszej z tą różnicą, że wewnątrz jest oświetlenie.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało ;)

to oznacza ze albo masz przełącznik uwalony albo ktoś próbował nie udolnie przekodować światła

P.S.

kolego Sławku po co wstawiłeś te foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23-04-09, 22:27

Chciałbym zreanimować ten wątek bo podchodzi mi

Światła mam takie jak na linku:

http://images.google.pl/imgres?imgur...IJKD-AbL67zADw

 

teraz pytanie,czy myślicie,że w tym poście chodziło o taki reflektor,czy nie?Czy w takim jest możliwe DRL, chodzi mi szczerze mówiąc o to czy da rade wykorzystać żarówke postojową jako DRL?Nie chce walić z ksenona w ciągu dnia na krótkich odcinkach jazdy po mieście, bo myśle,że to nie posłuży żarnikom na dobre.Wiem,że troche kombinuje,ale to tak jak osoba mi bliska powiedziała: "tak to jest jak DZIAD kupi sobie niezłą fure".

Będę wdzięczny jak ktoś sie wypowie.

Pozdrawiam

 

 

Dla tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia przedstawiają światła po jakiejś przeróbce reflektora. Postojówka nie ma takiej mocy, a do tego cokoła nie włożysz nic mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te zdjęcia przedstawiają światła po jakiejś przeróbce reflektora. Postojówka nie ma takiej mocy, a do tego cokoła nie włożysz nic mocniejszego.
Chodzi ci o moje zdjecia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
genesis
Normalnie przekręcone na światło pozycyjne (postojowa) żarówka fabryczna postojowa zabarwiona na niebiesko.

 

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

 

A co mocno świeci ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej mocno, ale może to kwestia zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to oznacza ze albo masz przełącznik uwalony albo ktoś próbował nie udolnie przekodować światła

nieudolny to Twój post jest.

Ktoś celowo przekodował światła w ten sposób, mamy zrobione tak samo w golfie+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ormowiec
Mógłbyś więcej coś przedstawić na temat tego postojowego u twojego Taty ?? czy w aso mu to zrobili i jak jest z panami z policji czy nie czepiają się z postojowymi jako dzienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie robili na "żądanie", auto wyjechało tak z salonu. Ale i tak jeździ na normalnych światłach, więc cieżko powiedzieć czy miśki się czepiają. Podstawy prawne by mieli, bo to nie są dzienne wg homologacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic mu nie robili na "żądanie", auto wyjechało tak z salonu. Ale i tak jeździ na normalnych światłach, więc cieżko powiedzieć czy miśki się czepiają. Podstawy prawne by mieli, bo to nie są dzienne wg homologacji.

Zastanawie mnie jakie tam masz kodowanie :P jak to wygłada bo u mnie chyba nie ma w bordnetz'ie żeby same postoje włączyć... Może ty masz 30bitowy i tam taka opcja jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem świeżakiem od wczoraj posiadam Passata B6.

 

Mam włącznik świateł z funkcją auto i mam pytanie czy można tak zrobić by w dzień świeciły się światła do jazdy dziennej, a po zmierzchu włączały się xenon.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności