Skocz do zawartości
indi

lampy clear 3b

Rekomendowane odpowiedzi

to ze on pisze ze maja homologacje to nie znaczy ze tak jest...albo i maja ale jakas chinską i taka co u nas jest nie wazna...sprawdz dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ADITECH

witam zakupiłem sobie ANGEL EYES posiadaja 2 biale ringi -pytanie jak i pod co to podłączyc( z tyłu klosza wychodzi 6 kabli) pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam :)

 

ADITECH jeżeli masz ANGEL EYES firmy Sonar to po podłaczeniu do standardowej kostki świecą światła mijania , drogowe, postojówka (ta mała zwykla żarówka) i działaja kierunki. Te 6 kabelków jest od podłączenia 2 x ring i 2 małe białe diody z boku. Proponuje odłaczyć standardową postojówke tzn. przeciąć 2 kabelki które ida do tej żarówki i podłączyć do nich te 6 kabelków czyli ringi i diody efekt jest bardzo fajny ja mam tak u siebie zrobione... oczywiście czerwone kabelki to + a czarne to -

 

Chciałbym sie podzielić też swoim doświadczeniem z lampami ponieważ wiekszość ludzi zamawia z allegro i nie ma okazji ich podłaczyć przed kupnem ... kiedy wybierałem lampy do swojego pasia chciałem załozyć czarne soczewki DEPO lub FK które nie maja zintegrowanych kierunków (praktycznie takie same) niestety po podłaczeniu okazało sie że soczewka świeci dramatycznie, punkt odcięcia kiepski i światło rozproszone (testowałem 2 rózne komplety) poprostu kiszka, jednak maja zalete otóz ringi nie są diodowe tylko maja w sobie 4 zwykłe żaróweczki które mozna wymienić jezeli sie coś przepali ale świeca na żółto jak w bmw. W ANGEL EYES soczewka świeci pięknie (sam sie zdziwiłem) punkt odcięcia jak od żyletki i światło naprawde rewelacyjne, maja diodowe ringi które fajnie świeca na biało niestety wada jest to że raczej trudno bedzie je wymienic jeżeli cos sie przepali.

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ADITECH

dzieki za odpowiedz naprawde to wyglada super -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ma ktoś takie lamy?? jak z ich jakością i świeceniem

ma ktos moze fotke passata z takimi lampami?

 

http://www.allegro.pl/item426018378_lampy_przod_komplet_reflektory_vw_passat_b5_b_5.html

 

lampy sa firmy KOITO

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem takie uzywane roczne..sa totalnie przepalone tylko wywalilem kase w bloto.nie ryzykuj i nie kupuj tego shitu. doloz lepiej do angel eyes

 

lampy clear te z allegro to gowno!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłby ktoś wysłać zdjęcia jak wyglądają na samochodzie te lampy Angel Eyes. Ja właśnie jestem po zakupie passata b5 3B z USA płynie właśnie do mnie i zastanawiam sie na jakie lapmy zmienić, te mi się bardzo podobają

http://www.allegro.pl/item420180400_lampy_przednie_angel_eyes_vw_passat_b_5_96_00r.html

 

ale nie wiem czy będą ładnie wyglądać po założeniu na autko, z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mógłby ktoś wysłać zdjęcia jak wyglądają na samochodzie te lampy Angel Eyes. Ja właśnie jestem po zakupie passata b5 3B z USA płynie właśnie do mnie i zastanawiam sie na jakie lapmy zmienić, te mi się bardzo podobają

http://www.allegro.pl/item420180400_lampy_przednie_angel_eyes_vw_passat_b_5_96_00r.html

 

ale nie wiem czy będą ładnie wyglądać po założeniu na autko, z góry dzięki

 

proste rzeczy zazwyczaj sa najlepsze kolego kup sobie soczewki wzór oryginału i bedzie najlepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takei wlasnie angele kupilem zobacz w linku pod moja wypowiedzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mógłby ktoś wysłać zdjęcia jak wyglądają na samochodzie te lampy Angel Eyes. Ja właśnie jestem po zakupie passata b5 3B z USA płynie właśnie do mnie i zastanawiam sie na jakie lapmy zmienić, te mi się bardzo podobają

http://www.allegro.pl/item420180400_lampy_przednie_angel_eyes_vw_passat_b_5_96_00r.html

 

ale nie wiem czy będą ładnie wyglądać po założeniu na autko, z góry dzięki

 

 

mi sie te lepiej podobaja:

http://www.allegro.pl/item422388418_lampy_vw_passat_b5_black_angeleyes_gwar_jakosci_fk.html

 

kolor czarny lub srebrny - raczej czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum juz bylo o angel'ach wiec poszukaj znajdziesz stado foto. z sonara czarne maja taki treflny szary plastik a nie ladny czarny i czarne to sie robi taki mafijno dresowaty choc tez sie zastanawialem:)minusem tych z sonara jest to czarne zakonczenie wiec np przy srebrnym aucie masz kichowaty kawal czarnego plastiku ni stad ni z owad:(i brzydko to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak świecą orygninalne lampy w passacie b5 3b bo w moim B3 z 1991r to troche lipa, mam nadzieje, że w nowym który przypłynie za około 1,5 miesiąca będzie lepiej, oczywiście po zmianie lamp na europejskie. Chyba kupie używane oryginalne Hella bo lubie jak wszystko w samochodzie jest oryginalne(czyt. fabryczne), oczywiście otrzymam od was odpowiedź, że dobrze świecą, w przeciwnym razie nadal będę szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak świecą orygninalne lampy w passacie b5 3b bo w moim B3 z 1991r to troche lipa, mam nadzieje, że w nowym który przypłynie za około 1,5 miesiąca będzie lepiej, oczywiście po zmianie lamp na europejskie. Chyba kupie używane oryginalne Hella bo lubie jak wszystko w samochodzie jest oryginalne(czyt. fabryczne), oczywiście otrzymam od was odpowiedź, że dobrze świecą, w przeciwnym razie nadal będę szukał.

 

 

no lipnie świecą - jak juz chcesz szaleć to kup używki hella z xenonem -ok 800-1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no lipnie świecą - jak juz chcesz szaleć to kup używki hella z xenonem -ok 800-1000zł

a do ksenonów to nie potrzebna jest cała instalacja łącznie z poziomowaniem lamp, spryskiwacze etc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do ksenonów to nie potrzebna jest cała instalacja łącznie z poziomowaniem lamp, spryskiwacze etc??

 

paski wychodziły z salonów z oryginalnymi xenonami i bez samopoziomowania i sprysków. Jak sie gliniarz przypierdzieli to pokaż że to oryginały i taki wyjechał z salonu i musi sie odczepić ale na pewno sie nie bedzie czepiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paski wychodziły z salonów z oryginalnymi xenonami i bez samopoziomowania i sprysków. Jak sie gliniarz przypierdzieli to pokaż że to oryginały i taki wyjechał z salonu i musi sie odczepić ale na pewno sie nie bedzie czepiał

A to nie wiedziałem, to poszukam. Mam jeszcze pytanie czy trudno jest zamontować xenony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiedziałem, to poszukam. Mam jeszcze pytanie czy trudno jest zamontować xenony?

 

 

zamontować xenony czy lampy z xenononami?? lampy z xenonami - bo mowimy o ogg hella tak samo jak kazde inne...

 

poszukaj na forum - bylo o tym sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowanie dwóch lamp to jakieś 10 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka z tym ze passaty wychodzily bez spryskow...nie widzialem takiego i troche czytalem na forum i tez nikt sie nie pochwalil ze nie bylo spryskow.samopoziomowanie to inna bajka

na allegro chodza zamienniki orginalu po 500zl xenon ale to zawsze zamiennik

 

orginalne lampy swieca fatalnie tym bardziej uzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności