Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

co myslicie o kopi passata mam na mysli nwa jette z 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mamy myslec? Auto ma juz 2 czy 3 lata ale Jetta wrocila w wielkim stylu (nie mowie o Brazylii itp krajach, gdzie Jetta wstepowala jako Bora) i nie mozna nazwac jej kopia Passata, bo tak samo jest z mercedesem E i C czy wiekszoscia innych aut. Jesli dzisiaj mialbym wybierac Passat czy Jetta i mialby to byc sedan to wybralbym Jette - co prawda jest nieco mniejsza, ale ma wiecej na wyposazeniu niz Passat i ma lepszy silnik niz Passat (chodzi i jednostke 2.5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

co myslicie o kopi passata mam na mysli nwa jette z 2008

jetta to kopia golfa z bagaznikiem a do PASSATA to jej troszke brakuje! Panowie troszke szacunku :D

Wy porownujecie jette do PASSATA a dla mnie to zawsze bedzie golf tylko ze sedan (srodek i cala reszta to jest poprostu golf)!

 

W zyciu bym nie zmienil PASSATA na jette! A jednostka 2.5 to najczesciej w USA wystepuje u nas w normalnej sprzedazy chyba jej nie proponuja, ale pewien nie jestem??

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że stylistcznie Jetta to pijacki zwid projektantów - od przodu golf, od tyłu passat. Auto dla tych co nie mogą się zdecydować albo chcieliby ale ich nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha...jest jedna roznica... miejsce mocowania rejestracji:) a i chyba jeszcze w innym miejscu dodatkowy stop sie znajduje. Jetta to BDB auto bez dwoch zdan...jednak gdybym miał wybrac pomiedzy jetta a golfem, to kupiłbym Passata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaga Jetty to zawieszenie z Golfa -przynajmniej na naszych wyboistych drogach.Oczywiście myślę o trwałości przedniego zawieszenia i kosztach napraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu prownywac, passat to zawsze bedzie passat a nie jakis golf w sedanie.

nawet jesli chodzi o sprzedaz, to golf zawsze lepiej sie sprzedawal niz jetta, vento, czy bora.

wybierajac golfa a jette, napewno wybral bym golfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie oplaca zakup bory, mniejsze auto od passata, mniej wygodne, i tylko troszke drozsze, wole doplacic i miec passata :) i tak jak koledzy mowią dla mnie to też golf sedan tak jak fiat wypościł Linea to takie grande punto sedan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Przewaga Jetty to zawieszenie z Golfa -przynajmniej na naszych wyboistych drogach.Oczywiście myślę o trwałości przedniego zawieszenia i kosztach napraw.

 

 

W ładnej d.... jeszcze kolega siedzi. Jak ktoś porówniuje kopie tyłu Passata czyli Jette to pewnie przyrównuje go do Passata 3C a tem już kolego nie ma z przodu wielowahacza. Wróc do lektur.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności