Skocz do zawartości
dlugiiii

Silniczek do regulacji świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałeś wykręcić zaślepkę i od tego zaczęło latać? To jakieś paranormalne zdolności posiadasz chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na gume ktora łaczy regulacje przy lampie z odbłyśnikiem. jak zdejmiesz zasłepke z tyłu lampy to przez otwró u gory bedziesz to widział( kawałek czarnej gumy) jak nie jest zespolona z odbłysnikiem z tylu to czeka cie rozbiorka lampy.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buchosmambo

a ja mam pytanie. Czy silniczek z paska rocznik 1999 bedzie pasowal do paska 1.8T 1998?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, to powinien spokojnie pasować. Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie. Czy silniczek z paska rocznik 1999 bedzie pasowal do paska 1.8T 1998?
pasuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie. Czy silniczek z paska rocznik 1999 bedzie pasowal do paska 1.8T 1998?

Silniczki są te same.Różnica była bodajże pomiędzy silniczkiem pod xenon a zwykłym.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie tych lamp, kupilem nowe soczewki DEPO, no i teraz czeka mnie ta przekladka silniczkow ze starych lamp, czy jest to trudne, na co zwrocic uwage , zeby czegos nie spieprzyc, te silniczki sa przykrecane , jak wyjac ta zaslepke z nowych lamp, wykrecac, wyciagac ? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie tych lamp, kupilem nowe soczewki DEPO, no i teraz czeka mnie ta przekladka silniczkow ze starych lamp, czy jest to trudne, na co zwrocic uwage , zeby czegos nie spieprzyc, te silniczki sa przykrecane , jak wyjac ta zaslepke z nowych lamp, wykrecac, wyciagac ? z gory dzieki

 

Silniczki są "wkręcane" półobrotu i silniczek masz w rękach,tylko uważaj no mocowanie kulkowe,gdyż można je łatwo ułamać/zniszczyć.Wystarczy lekko przekręcić silniczek,lekko odciągnąć i palcem to plastikowe ustrojstwo przesunąć w kierunku demontażowym.Jak popatrzysz do środka to zobaczysz o co mi chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj zauważyłem, że mi się zwalił silniczek w od regulacji w jednej lampie (zwykła lampa, nawet bez halogenów) i mam problem... Obecnie w lampie siedzi silniczek o numerze 3B0 941 295A - byłem na szrocie i zaproponowali mi silniczek o oznaczeniu 3A0941295 niby mocowanie identyczne, wtyczka też, ale już sama obudowa silniczka jest inna. Czy te silniczki się czymś różnią, np trzpieniem? Czy może któryś z nich pochodzi z anglika i tu pytanie - czy w ogóle silniczek od regulacji lampy angielskiej od kontynentalnej się czymś różni? Czy można je zamiennie zakładać

Na forum znalazłem, że w obu lampach silniczki są takie same, więc chociaż jeden problem z doborem z głowy :-)

pozdrawiam

Edytowane przez holker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

Czy można zastąpić silniczek regulacji lamp przednich przedliftowego B5 z 1999r nr 3B0941295A

silniczkiem z liftowego rocznika nr 1J0941295C?

Na oko są jednakowe - poza różnicą długości białego trzpienia poruszającego reflektorem

i nie wiem czy można trzpienie przełożyć między tymi silniczkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie przelozyc

 

Przerabialem to kiedys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności