Skocz do zawartości
Gość Kajman

brak mocy, kopci ?

Rekomendowane odpowiedzi

możliwe że cuda się będą działy no i jeszcze w grę wchodzi szczelność intercolera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam identyczny problem co założyciel tematu i tez bardzo nie wiem co się stało. Wracałem nocą do domu i zauważyłem za mną biały dym, na początku myślałem ze to od mrozu było wtedy -25 C i jechałem dalej po pewnym czasie zapaliła mi się kontrolka od oleju . Zjechałem na pobocze otwieram maskę a tam cała lewa strona zalana , bagnet suchy. Miałem 2 L oleju od razu dolałem i dojechałem na Orlen (ok 5 km) dokupiłem oleju i dolałem. Jednak po odpaleniu Passata nie było wcale mocy ledwie jechał, wiec laweta i do domu. Jak się później okazało przewód (chyba od turbo ) był poluzowany i wywalało olej dodatkowo na silnik.

Pierwsze skojarzenie turbo padło, jednak po wykręceniu i sprawdzeniu przez fachowców wszystkie parametry w normie, przepływomierz tez ok. Wszystkie filtry i olej wymienione na nowe, na komputerze żadnych błędów. Pali ładnie żadnego dymu ale mocy jak nie było tak nie ma . Może macie jakieś pomysły? .

Dodam tylko ze Passat z 98 roku AFN 110 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny226

Witam. Sorry za dopiecie. Mam passata 130km AVF 2001r 1,9tdi. Padła mi turbina a dokładniej, passek zaczął dymić na biało wirnik sie dostałluzów i nie miał mocy. Wymieniłem turbinę, a problem pozostał turbina nie pompuje dymi sie dalej i czasem wyskakuje błąd 17964 szukałem nieszczelności ale nic nie znalazłem. Jedyne co zauważyłem po zapaleniu dźwignia zaworu przy turbinie idzie do góry nie wiem czy tak ma być. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sorry za dopiecie.

za to się nie gniewamy, tylko szkoda że w złym dziale... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z moim passatem kopci na bialo i nie ma mocy silnik raz kreci do 5tys a raz tylko do 2tys i wogole nie chce isc prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu kupuj uszczelkę pod głowicę a i płyn bo pewnie gotuje nie:) Padła ci uszczelka pod głowicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak czy oleju przybywa a płynu ubywa :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oleju przybywa a płynu ubywa

 

różnie bywa. A jak nic nie przybywa ani nie ubywa?? stąd tak sformułowane pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z moim passatem kopci na bialo i nie ma mocy silnik raz kreci do 5tys a raz tylko do 2tys i wogole nie chce isc prosze o pomoc

a co vag na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co vag na to??

 

tego jeszcze nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag na to GAMEOVER :lol sorry za ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeden problem nie moge go odpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jest jeden problem nie moge go odpalic

 

patrzyłeś płyny czy aby piszesz tu i myślisz że samo się naprawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności