Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to chyba jak zwykle na końcu.Wczoraj lokal opuszczałem jako ostatni z grupy. Spocik udany. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

Wielkie dzięki wszystkim za przybycie :provw:. Zajefajny pierwszy spocik w tym roku.:gathering:

Mam nadzieje, że frekwencja, co najmniej do końca roku będzie taka sama.

Grupa Łódzka rośnie w siłę i już widzę 30 paszczaków w Konstantynowie.:padam:

 

Będziemy musieli zakupić większy grill i przyczepkę na kiełbasę dla Sobola :D

Będzie zaje*&cie i już się doczekać nie mogę kolejnego spota.:509:

 

Pozdrowionka dla Was:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja się odmeldowywuję...:)

Po pierwsze - Wielkie podziękowania dla Gucia za to,że mogłam sie z nim zabrać no i ogólnie za całokształt ;)

Po drugie - miło się z Wami gawędzi i szkoda tylko,że czas zawsze tak szybko leci:(

Po trzecie - mam nadzieję,że uda mi się częściej pojawiać na tych naszych spocikach bo po tych dwóch spotkaniach widzę,że z Wami nie da się nudzić no i atmosfera jest niesamowita:] Rzadko można spotkać tak zgranych ludzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy, jako ze robie jeszcze jako zastepca naszego guru, jest mi niezmiernie milo czytac wszystkie podziekowania i wasze zadowolenie ze spota. mam nadzieje ze kolejne nasze spotkania beda tak samo mile i sympatyczne i w tak duzym gronie :)

 

jesli pominalem kogos na liscie obecnosci kto byl a nie zostal odchaczony to pisac.

 

oby lista sie nie zmniejszala

 

po zobaczenia na nastepnym spocie

 

ps. kuczlaw pod twoja nieobecnosc postanowilismy ze spot w lutym organizujemy u ciebie nad pilica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Melduję się posłusznie już z Krakowa :D Miło było poznać nowe osoby, jeszcze milej zobaczyć wcześniej poznane;) Było bardzo miło, mam nadzieję,że jeszcze mi się uda was odwiedzić;)

Także do miłego zobaczenia:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było Cię poznać Iza. Mam nadzieję, że do nastepnego spotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze zblizajacym sie duzymi krokami nasz lutowy spocik, czas poruszyc temat odnosnie osob chetnych i miejsca naszego spotkania.

 

otoz w zeszlym miesiacu mielismy troche konfliktow odnosnie miejsca, to dzis chcialbym uslyszec konkretne propozycje i odrazu zaznaczam ze nie bedzie zadnego palenia gumy ani wyscigow.

druga kwestia jest taka iz nasz kolega kuczlaw mial organizowac spota lutowego nad pilica. lecz po krotkiej rozmowie z kuczlawem postanowilismy przelozyc pilice na cieplejsze dni. tak wiec w tym miesiacu proponuje albo jeszcze raz pizze antonio (miejsce nam juz znane i wiadomo ze wszyscy usiadziemy) lub tez miejsce podobne, nie koniecznie pizzerii ale tak zebysmy wszyscy wspolnie usiedli.

i oczywiscie motyw ten sam co w zeszlym miesiacu (chociaz nie wszystkim sie to udalo) 3-4 osoby w jedno auto i jedziemy.

 

liste obecnosci dla ulatwienia wszystkim odrazu umieszcze w tym watku, poniewaz gdy zaczniemy sie rozpisywac gdzie i jak i kto i z kim, to co po niektorym moze byc ciezko ze znalezieniem listy, a tak mamy od tego odpowiedni temat i wszystko jasne.

 

tak wiec panowie i panie, czekam na deklaracje swojej obecnosci i propozycje miejsca naszego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi będą ostatnimi;) może mi się uda i tym razem dojechać, aczkolwiek uzależniona jestem trochu od uczelni.... Zobaczymy co będzie, więc mnie narazie na 50% proszę skrobnąć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oczywiście Sobol melduje się na pokładzie.No i zobaczymy czy "plus Jeden" zasłuży na obecność:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak zwykle stawie się na miejsce wskazane przez "kolektyw" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mam nadzieję, że nie rozłoży mnie żadna choroba. Jak dla mnie może być Antonio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i moze bym i przyjechal, ale sie wstydze i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki obowiązkowo się stawie na moim pierwszym spocie macie to jak w banku, a czy plus jeden to się okaże w praniu. Pizzeria Antonio jak najbardziej mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio długo mnie na forum nie było(bardzo dużo pracy) ale na spocik chętnie się pisze i jak da radę to oczywiście "plus jeden".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszcie i mnie

będę z kierownikiem kierownicy :-DD

pizzeria odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Nasz Drogi Opiekunie Grupy Łódzkiej proszę o wpisanie na listę:

 

8. Mysiorek

9. Pjotrm

 

P.S

My kupimy coś na ząb, czyli pizze, ale pasowałoby jakoś uczcić Twój pierwszy spot Opiekunie ZYNDRAMIE :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się pisze proszę o wpisanie na listę,a propo to spocik jest u Kuczlawa w Tomaszowie czy jeszcze nie określone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak bedzie cieplej, tak ustaliliśmy w świętokrzyskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności