Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

To zostaje 25 stycznia jeszcze gdzie i o której ja sie pisze :super:

 

w okresie zimowym spotykamy się w karczmie na terenie CH PTAK

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 25 na pewno sie zjawie, już nowym nabytkiem, w końcu całkowicie zrobionym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie zjawię.

Mam propozycję. Może dla kolegi jadącego "tam", szarpniemy się na pamiątkę.

Proponuje książkę, z dedykacja i naszymi podpisami pt. "Misjonarze z Dywanowa, czyli Polski szwej na misji w Iraku"

Koszt ok 40 zł.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie zjawię.

Mam propozycję. Może dla kolegi jadącego "tam", szarpniemy się na pamiątkę.

Proponuje książkę, z dedykacja i naszymi podpisami pt. "Misjonarze z Dywanowa, czyli Polski szwej na misji w Iraku"

Koszt ok 40 zł.

:)

 

 

Wojtek tylko że pożegnanie jest 19-stego http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18513

 

 

a pewnie 25.01 Marcina nie będzie chyba że się mylę.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek tylko że pożegnanie jest 19-stego http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18513

 

 

a pewnie 25.01 Marcina nie będzie chyba że się mylę.

 

pozdrawiam !!!

 

Może niech ktoś to wreszcie wyjaśni :592:.

Ja opierałem się na Twoim i Jego poście z 06-01-01 g 23.31 i 23,34 - strona 78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic nie stanie mi na przeszkodzie to jako nowy forumowicz i nowy użytkownik Paska to 25.01 podkręce na CH PTAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nic nie stanie mi na przeszkodzie to jako nowy forumowicz i nowy użytkownik Paska to 25.01 podkręce na CH PTAK :)

 

Jak z poprzedniego wpisu wynika będziesz sam. Oni spotykają sie 19.01

Szkoda, że zabrakło wcześniej informacji o zmianie terminu i/lub wątku dyskusji. :506:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z poprzedniego wpisu wynika będziesz sam. Oni spotykają sie 19.01

Szkoda, że zabrakło wcześniej informacji o zmianie terminu i/lub wątku dyskusji. :506:

 

Wojtku nic nie stoi na przeszkodzie aby się spotkać 25.01 - przecież ten 19-stego wyszedł tak spontanicznie i nie był planowany (co skutkuje nieobecnością wielu z naszego grona - niepasujący termin), tylko uznaliśmy że przed wyjazdem do Iraku Marcinkowi poprawimy humorek a cykliczny spot comiesięczny może sie odbyć bez przeszkód ja wyrażam swoją gotowość do spotkania tym bardziej że nasze grono sie powiększa i z miłą chęcią się poznamy z nowymi forumowiczami.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie mam nadal padake w warsztacie...i nie wiem kiedy wyjedzie.....

jak autko zastępcze znajde..to mozliwe że się pojawię....

ale na razie nikt nie wie co przynieszie następny dzień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie sie ktoś, kto Cię zabierze na spotkanie.

Ja będę jechał z ok. Dw. Kaliskiego, jeśli Ci po drodze, to zapraszam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a moj pasek zaczal wariowac w sobote. Jutro idzie do mechanika pod VAG i bede wiedzial co mu jest i najwazniejsze ile mnie to bedzie kosztowalo. Jesli tylko do piatku zrobia to bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a moj pasek zaczal wariowac w sobote. Jutro idzie do mechanika pod VAG i bede wiedzial co mu jest i najwazniejsze ile mnie to bedzie kosztowalo. Jesli tylko do piatku zrobia to bede.

 

słuchaj ja będę najprawdopodobniej jechał w piątek na spota prosto z pracy (pracuję w Pabianicach) tylko nie obiecuje na 100% ponieważ u mnie w Tyrce zamienia się wszystko z godziny na godzinę, więc jak jesteś zainteresowany to wyślij mi na PW numer kom. to przedzwonię do ciebie i sie dokładnie umówimy co i jak.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wysłałem nr tel na PW ale myślę, że jakoś dam rade. Mam problem z czujnikiem od pedału gazu i czasami komputer mi go odcina i trzeba robic reboot samochodu:) Ale nawet bez ponownego odpalenia da się jechać bez gazu bo obroty się trzymają na poziomie 1100. We wtorek oddaje do Bursiaka na wymianę rozrządu to wtedy mi się do tego porządnie przyjrzą. Podejrzewam że wystarczy wymiana czujnika G79. W każdym razie tak czy siak w piątek będę, mam tylko nadzieję, że nie będę sam.

 

Aha i być może odwiedzi nas też człowiek z Radomia u którego byłem w sobotę oglądać jego paska po przekładce, ale to nic pewnego jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivi - nie będziesz na pewno sam, część starych bywalców będzie i może ktoś nowy - głowa spokojna i do zobaczenia w piątek.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jumbol69 a gdzie i o której godzinie ten spocik :?: Standardowo karczma przy C.H. Ptak o 18:00 czy jakieś inne miejsce i godzina :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jumbol69 a gdzie i o której godzinie ten spocik :?: Standardowo karczma przy C.H. Ptak o 18:00 czy jakieś inne miejsce i godzina :?:

 

Standartowo C.H Ptak ok godz. 18.00 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standartowo C.H Ptak ok godz. 18.00 :ok:

 

 

nic dodać, nic ująć

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciek dzwon jutro do mnie, o ktorej mam po ciebie podjechac. ja bede juz od 15 w domu tak wiec czekam na twoj tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z mojego przyjazdu też lipa rozmawiałem z Zyndram-em i asd - wiedzą o co chodzi siła wyższa do zobaczenia na drodze i następnym spocie.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności