Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Następny spot w czerwcu raczej nie wyjdzie ze wzgledu za zlot......robimy w lipcu :P

 

Ja bym był za zorganizowaniem jakiegoś spotu jeszcze przed Zlotem Ogólnopolskim połączony z grillem - wczoraj rozmawiałem z jackdob i tatanką ( który złapał bakcyla ) też są za ponieważ wszyscy nie będą na Ogólnopolskim więc miło by było się spotkać przed wakacjami - w lipcu też może być ciężko ponieważ jest czas urlopów i pewnie nie wszyscy będą mogli przybyć a następny dopiero by wypalił na koniec sierpnia :przestraszony: - proszę więc o wypowiedzi odnośnie terminu jak i miejsca spotu.

 

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram, ale bagna narobiłeś tatance z cb całe 12 godz. wczoraj w pracy chodził i tylko o cb gadał że musimy sobie kupić :rotfl::rotfl::rotfl:

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do dzieła :ok:

 

Marcinek może ten Karolinów ( Zalew Sulejowski ) co kiedyś proponował Jarecki

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mały tydzień do spotu a tu dupa blada. Cisza jak makiem zasiał. Robimy spota czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Został mały tydzień do spotu

 

Powiedźmy że niecały :D

 

Robimy spota czy nie?

 

Jasne że robimy :vw:

Najpóźniej do wtorku musimy się określic gdzie, kiedy to wiadomo :) Czekam na Wasze pomysły. Jak z tym zalewem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTO

Nigdy w to nie wątpiłem. To gdzie się spotkamy. Trzeba jakieś miejsce wprowadzić pod dyskusję. Ostatni byłem w dawnym hotelu dla kierowców na Strykowskiej. Duży parking. Grill na zewnątrz, miłe otoczenie. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja niestety jak to juz zawsze bywa musze isc do pracy na popoludnie, i nie zobaczycie mnie na spocie.

 

TOTO, miejsce jest juz dograne mniej wiecej. jest to zalew cieszanowicki. okolice miejscowosci rozprza, trzepnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktos sie wybiera z gropy lodzkiej na spot radomski???

 

bo zeby sie nie okazalo ze ktos nie wiedzial albo cos

http://www.forum.vw-passat.pl/topics76/-vt17798,35.htm

 

i ogolnie milo by bylo zrobic ten spot w sobote. bo chyba kazdy by mial wiecej czasu

 

nawet mozna by przyjechac z dzieciakami ktore sie ma pod opieka :) prawda macku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet mozna by przyjechac z dzieciakami ktore sie ma pod opieka :) prawda macku

 

prawda - tylko z czwórką to nie za bardzo z moją dwójeczką to już nie na jednym byłem - a po drugie dzieci "przygarnięte" na tydzień 1 raz będą w wielkim mieście i dam im możliwość zobaczenia i przeżycia niezapomnianych chwil ( pamiętam jak kiedyś starszego z dwójki "przygarniętych" zabraliśmy nad Zalew Sulejowski to stanął i powiedział jakie duże morze ciociu do jumbolowej ) - więc raczej zafunduje im dużo ciekawszą dla nich rozrywkę.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie dzis zjawi na spocie radomskim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się niestety nie pojawię. Dla mnie niestety każda sobota jest do kitu. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello

będzie w sierpniu jakiś spocik ??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie w sierpniu jakiś spocik ??

 

A dlaczego nie? :)

 

Spocik wypada 31 sierpnia a więc większość już będzie po urlopach i coś wymyślimy.

Można by już się rozglądać za miejscem i proponuję plener, betonu to naoglądamy się w zimie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję spotkanie nad Zalewem Cieszanowickim!! Tam gdzie odbył się mikro zlocik w lipcu (3 auta :hurra: )

 

Dużo miejsca, bar, las, woda, cisza spokój - ogólnie bajka!

 

Pozdrawiam,

 

Jarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie odzywałem ale jakoś nie było kiedy. Wiem że ten post służy do czegoś innego ale mam pytanie dla ludzi z naszego regionu. Jestem właśnie w Anglii i kupiłem B5 '97 TDI i chciałem się dowiedzieć czy orientuje się ktoś gdzie w Łodzi lub okolicy jest jakiś porządny warsztat który robi przekładki na wersje Europejska? Miałem go nie przekładać i jeździć sobie Anglikiem po Polsce, ale niestety z uwagi na mój wiek ( 21 lat ) ubezpieczenie wyniosło by mnie 3/4 tego co dałem za samochód, więc postanowiłem przełożyć.

 

Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello

żyjecie ?? czy zaurlopowaliście się na śmierć :niepewny: ?? co ze spocikiem na zakończenie wakacji ?? w to lato jeszcze nie miałem okazji się z wami spotkać i czekam na spocik.

pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivi, siemka mam sąsiada który się tym zajmuje bo ciągnie autka z Anglii załatwię nr. i dam znać

 

B4 black, coś się wymyśli tylko mnie się troszkę skomplikowało bo syn idzie jutro do szpitala i nie wiem kiedy wyjdzie.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności na forum.

 

Zbliża się "klasyczny" ostatni piątek miesiąca (31.08.2007) czyli dzień spotu naszej łódzkiej grupy, więc czas najwyższy ustalić konkrety i rozesłać wszystkim info z zaproszeniem.

 

Ze swojej strony proponuję plener niekoniecznie w okolicy Tomaszowa Maz. - ze względu na wakacyjne tłumy ;) - ale jeżeli będziecie chętni nas odwiedzić to na pewno fajna miejscówka się znajdzie.

 

Czekam na Wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę tłumy chętnych ....

 

 

Wiki to nie chęci ale możliwości raczej..... (przynajmniej w moim przypadku)

ja w piątek pracuje od 17 na noc, tak więc poza Łodzią szans nie ma, natomiast gdyby jednak gdzieś u nas to może....... udałoby mi się podjechać w trakcie pracy..... choć pewności żadnej....:(

 

niestety roboty sam sobie nie układam :( , i nie wiem jak bedę pracował też w drugiej połowie września ...... ale jestem dobrej myśli.......

 

 

rozmawiałem przed chwilą też z jumbolkiem i jego przybycie też stoi pod wielkim znakiem zapytania, bo ma chłopaka w szpitalu ....

 

tak więc za różowo to nie wyglada niestety .......

 

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być Łódź, Sieradz każdy chciałby jak najbliżej swej mieściny. Trzeba coś po środku wybrać. jak nie pasuje piątek to może w sobotę się stykniemy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności