Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty będziesz już na spocie październikowym? Jeszcze w gazowni czy juz w manas ?

 

Nie wiem, prawdopodobnie kiedy GRUPA ŁÓDZKA będzie się dobrze bawić na spocie - ja będę w Sharanie, nooo, może przy dobrych wiatrach już w Bagram. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzym się chłopie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alex pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzy m się chłopie!!!!!!!!!!!!!

 

Dzięki mike-gru jakoś się 3-mam. Jak dobrze pojdzie - zobaczę się z Wami na listopadowym spociku. :)

 

Pozdrawiam grupe łódzką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widać jestem nowy i od niedawna posiadam Paska, chętnie przyjadę na spocik jeśli nic nie wyskoczy w miedzyczasie. Jeśli szanowne Grono zechce mnie przyjąć to chętnie dowiem się na czym stanęło w rozmowach o miejscu spotkania:)

 

Pozdrawiam

Maciek ( Zagi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i wbijaj śmiało, co do spotkania to stanęło na Gomulinie pod Piotrkowem jak się nie mylę. Myślę, że powinni Cię wszyscy przyjąć raczej, no chyba żeby ... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczę się z Wami na listopadowym spociku.

wracaj szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maćku w naszych progach i zapraszamy na spota już w najbliższy piątek. Info w temacie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/27698-Spotkania-Grupy-Łódzkiej/page4?p=1496381&viewfull=1

 

Grupo Łódzka do spota zostało nam kilka dni. Z głosów w temacie wynika, że spotykamy się w Gomulinie. Wpisujcie się na listę.

Pozdro dla Wszystkich i do zobaczenia w piątek.

gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się być, już się dopisaliśmy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba odpadam, w piątek pewnie na wschód ruszam....chyba że coś się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my też raczej niestety nie damy rady się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak widać jestem nowy

 

Witamy serdecznie. :)

 

 

Z głosów w temacie wynika, że spotykamy się w Gomulinie. Wpisujcie się na listę.

 

Ja nie dojadę ale będę z Wami VIRTUALNIE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po długiej nieobecności na spotach :( mimo tego ze będę pracował postaram się dotrzeć. Marcinku dopisz mnie + 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po długiej nieobecności na spotach mimo tego ze będę pracował postaram się dotrzeć. Marcinku dopisz mnie + 1

no nareszcie! już myślałem, że na dobre zniknąłeś :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam witam. Tez poprosze o wpisanie mnie na liste obecnosci no spociku. Mnie i oczywiscie Asie. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie obiecuje że podjadę

chodź pierwszy mój spot z wami mógłby się odbyć troszkę bliżej ponieważ pracuje do 18.30 i za nim dojadę do domu po rodzinkę i zawitam do was to może być już około 21 wiec za dużo czau bym z wami nie spędził no ale zobaczę co da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie obiecuje że podjadę

chodź pierwszy mój spot z wami mógłby się odbyć troszkę bliżej ponieważ pracuje do 18.30 i za nim dojadę do domu po rodzinkę i zawitam do was to może być już około 21 wiec za dużo czau bym z wami nie spędził no ale zobaczę co da się zrobić

czasem po prostu staramy się robić spoty bliżej Bełchatowa ze względu na forumowiczów z tamtych stron.

Jak nie zdążysz tym razem to może za miesiąc się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, jutro już czwartek, a lista na spota słaba. Czyżby wracał jak bumerang problem "odległość"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nowe miejsce - gdzie każdy będzie miał jednakowo daleko - Ghazni w Afganistanie.

 

dla zainteresowanych link =>http://www.biletybilety.pl/m/loty/loty-do-ghazni.3069

można sobie termin wybrać....:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może być już około 21

 

ja też będę nie wcześniej niż około 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności