Skocz do zawartości
Łysy

Wyjazd grupy zachodniopomorskiej do Spały

Rekomendowane odpowiedzi

Bimboxa też ciekawa, więc albo 3 albo 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbox a konin nie korkuje sie w piatek ??? bo w te 7 mnin nie wierze.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki dobrze że czasu jeszcze trochę jest w końcu na coś trza sie zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bimbox a konin nie korkuje sie w piatek ??? bo w te 7 mnin nie wierze.
hmm..no korkuje sie, ale jadac od Goliny tniesz ciągle prosto ok.14km(po za miastem) wjeźdzasz w miasto od razu rondo i jedziesz ok.3,5km dwupasmówką(omijając centrum, skrzyżowania i światła), aż do ronda na którym skręcasz w prawo na most(2x2pasy) i do A2 masz już 7-10minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za opcją numer 2. Znana mi droga i nie jest tak źle. Poza szczytem przez Poznań przelecimy bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za opcją numer 2. Znana mi droga i nie jest tak źle. Poza szczytem przez Poznań przelecimy bez problemu.

 

Hehe pewnie że przelecicie Poznań poza szczytem bez problemu , tylko że w piątek szczyt kończy się po 20 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie że przelecicie Poznań poza szczytem bez problemu , tylko że w piątek szczyt kończy się po 20 :D

Locus przelecimy, przelecimy chyba że już nie chcesz do nas dołączyć :mad:. Ja tam mogę i stać w korkach aby już był 4 lipca. Klimę włączę i po sprawie, najgorsze wachlowanie gałą od biegów. Ale to nie problem, wsiądzie żoneczka to ona chciała autko ze "zwykłą" skrzynią biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mogę i stać w korkach aby już był 4 lipca. Klimę włączę i po sprawie, najgorsze wachlowanie gałą od biegów. Ale to nie problem, wsiądzie żoneczka to ona chciała autko ze "zwykłą" skrzynią biegów.
jak sie nie wkur**na 3-cich światłach to gratuluje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dodałem ankietę z opcją wielokrotnego wyboru (daje użytkownikowi możliwość wyboru więcej niż jednej odpowiedzi). Która trasa uzyska najwięcej to nią lecimy, OK?

 

edit:

Dodam tylko, że 9-go czerwca (poniedziałek !) jeździłem po Poznaniu w godzinach 9-11 - mimo wczesnej pory korkowało się.

 

No i podczyściłem trochę wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Poznaniu jeżdżę co najmniej 4 x w roku (jeżdżę po sadzonki chryzantem do Gądek). Stoję w korkach samochodem bez klimy i daję radę. Boommax jak bym się wkur...zał to bym rzucił robotę. A ponieważ ta praca daje mi oprócz służbowego auta (wiele spraw swoich nim załatwiam) także mieszkanie, nie mogę się wkurzać. Poza tym mam już 25 lat za kółkiem zawodowo w tym 19 lat w jednej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prośba - nie zaznaczyłem w ankiecie ujawnienia kto jak głosował, a nie chcemy chyba, żeby ktoś z zewnątrz decydował jak mamy jechać, to wpiszcie się po oddanym głosie.

1. Duży - 3

2. Boommax - 4

3. J@cek - 1, 2, 3, 4

4. Derlysy - 3, 4

5. Dominb - 2

6. Artmin - 3, 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty...skąd wiedziałeś jak głosowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty...skąd wiedziałeś jak głosowałem :D

Jesteśmy w ukrytej kamerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha...

Ja tu wątek czyszczę a Ty OT robisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 i 4 jak pisałem.

 

1. Duży - 3

2. Boommax - 4

3. J@cek - 1, 2, 3, 4

4. Derlysy - 3, 4

5. Dominb - 2

6. Artmin - 3, 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty...skąd wiedziałeś jak głosowałem

 

Pewnie wyliczył bo wiedział jak reszta głosuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat głosował po mnie i były 2 głosy. Wysiliłem swoją inteligencję, łyknąłem kawy dla rozjaśnienia umysłu i wydedukowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Locus przelecimy, przelecimy chyba że już nie chcesz do nas dołączyć :mad:. Ja tam mogę i stać w korkach aby już był 4 lipca. Klimę włączę i po sprawie, najgorsze wachlowanie gałą od biegów. Ale to nie problem, wsiądzie żoneczka to ona chciała autko ze "zwykłą" skrzynią biegów.

 

Mnie to rybka J@ceq jak polecimy , tylko Ty byłeś w pyrlandi 3 razy a ja bywam czasem 3 razy w tygodniu to mam już dość tych korków.Jak byście nie pojechali to gdzieś i tak sie spotkamy ;) 3 trasy ida przez Piłe a jedna prze Oborniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi chłodnica padnie przez jazdę w poznaniu to :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wyniki sondy choć ja osobiście pomny tamtego roku chciałbym uniknąć Poznania. To była jedna wielka rzeź :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności