Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić Passata B5FL z 2001 roku, ale mam jedną wątpliwość.

 

Samochód produkcyjnie jest z grudnia 2001, natomiast w numerze VIN cyfra odpowiadająca za rok produkcji to 2 - sugerująca, że jest to auto z 2002 roku.

 

Czy może być tak, że modele B5 z 2001 mają 1 a np po face liftingu 2? A może auta z grudnia mają już modelowo następną cyfrę?

 

Jeśli możecie, to sprawdźcie swoje VINy

 

Pomocy, PILNE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma byc ,po połowie roku VW koduje w VIN następny rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

U mnie w domu stoi AVF z czerwca 2001 a w VIN'ie ma rowniez cyferke 2.

Nie martw sie tym ;)

Poza tym 3BG byl juz od konca 2000 roku produkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cervandes

 

Również mam auto z grudnia 1997 i po sprawdzeniu VIN widnieje tam rok 1998.Także nie ma się czym stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nasch

podepne sie do tematu, mam okazje kupic vw golfa 4 z 2002 roku

autko jest ciekawe min dla tego ze ma ponadprzecietne wyposazenie i jest super utrzymane

posiada niestety jeden feler mianowice dziwny nr vin zaczynajacy sie od TP - (technische problem) orientuje sie ktos co to moze oznaczać - problem techniczny...??

nr vin jest nadany na kielichu a sciana grodziowa jest czysta - pole numerowe wszystkie papiery sie zgadzaja i nie ma sladu kombinacji jezeli chodzi o nr i o sciane

spotkalem sie z tym w motocyklach i takie cos oznaczalo ze byla zmieniana rama po wypadku i nadane zostaly nowe nr na nowej ramie

badz tez byl to pojazd testowy demonstracyjny FABRYKI - nie mylic z demo salonowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podepne sie do tematu, mam okazje kupic vw golfa 4 z 2002 roku

autko jest ciekawe min dla tego ze ma ponadprzecietne wyposazenie i jest super utrzymane

posiada niestety jeden feler mianowice dziwny nr vin zaczynajacy sie od TP - (technische problem) orientuje sie ktos co to moze oznaczać - problem techniczny...??

nr vin jest nadany na kielichu a sciana grodziowa jest czysta - pole numerowe wszystkie papiery sie zgadzaja i nie ma sladu kombinacji jezeli chodzi o nr i o sciane

spotkalem sie z tym w motocyklach i takie cos oznaczalo ze byla zmieniana rama po wypadku i nadane zostaly nowe nr na nowej ramie

badz tez byl to pojazd testowy demonstracyjny FABRYKI - nie mylic z demo salonowym

 

Kolego, nr VIN zaczynający się od TP oznacza, że auto zostało wyprodukowane na terenie Czech. Z tego co wiem to Golfa IV produkowali tylko po naszej zachodniej granicy i w Brazyli, ale mogę się mylić. Poza tym czy jest to normalna wersja Golfa, czy kombii ? Proponuję uderzyć na forum vw-golf.pl w celu szczegółowej porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności