Skocz do zawartości
Gość Arnet

Antena radiowa UNICON do B5 - ktos uzywal tego produktu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arnet

planuje zakup bacika na dach do swojej B5, i nie chcac wywalic paru zlociszy w bloto zapytuje was drodzy forumowicze czy zetkneliscie sie juz z produktem tej firmy...

jest tak to prosze o opinie jak odbiera radyjko (w moim przypadku Beta fabryczna) i czy szumi podczas szybkiej jazdy? (w sensie swistu oplywajacego antenke powietrza)

 

http://allegro.pl/item326910293_antena_volkswagen_golf_polo_passat_bora_caddy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

jakich chcesz opinii na kawałek druta?

normalny bat - standard, większość pasków z takim jeździ

świstu nie powinno być bo jest oplot

 

Pozdr

vanBulion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnet

jakich chcesz opinii na kawałek druta? (...)

 

heya

 

chyba malo w zyciu widziales... dla Ciebie kawalek drutu, a dla mnie ten kawalek drutu ma pelnic funkcje anteny... najlepiej dzialajacej, nieswiszczacej, niepekajacej po dwoch miechach od wilgoci czy temperatury lub naporu powietrza podczas jazdy...

 

dla przykladu... ostatnio kupilem wycieraczki... moznaby powiedziec kawalek gumy na kawalku blachy... i jaki efekt? po dwoch wytarciach zalozylem spowrotem stare... bo takiego piszczacego i mazacego gowna to jeszcze nigdy nie mialem...

 

a wracajac do antety...

pewnie kupie ten bacik i napisze jak sie sprawdza w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już kupiłeś. Jeżeli nie, to popytaj najpierw w jakichś sklepach motoryzacyjnych. Za antenę do B5 dałem chyba 18 zł - odbiór bez zarzutu.

Tu masz cenę ~24 zł +przesyłka, a jeśli efekt ten sam, to po co przepłacać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnet

Duży, sek w tym, ze mieszkajac w duzym miescie wiecej czasu strace i diesela wypale jezdzac po sklepikach moto niz warta ta antena... (w mojej okolicy nawet nie wiem czy jakies sa)

chyba pogooglam troche i moze cos znajde cos blisko, bo tego bata, o ktorym pisalem wczesniej jeszce nie zamowilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz z allegro bo na Marsie nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heya

 

a wracajac do antety...

pewnie kupie ten bacik i napisze jak sie sprawdza w akcji

 

jak tam wyniki testow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy ktoś z szanownych kolegów pamięta jaki gwint jest w antenie w Pasku Variant 1998 rok ?

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elektron02

UNICON to bardzo dobra firma Kupuj bez wachania Osobiscie nie spotkalem sie z lepsza jakoscia produktu polskiego Warto nawet 10 zl wiecej dolozyc Nie bedziesz zalowal p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności