Gość pasacik_B2 Zgłoś #1 Napisano 15 Marca 2008 Prosze pomozcie bo juz mi rece opadaja. W moim pasaciku slychac w czasie jazdy dziwne sykanie, odglosy dochodza jakby z komory silnika gdzies w centralnej czesci. Odglos podobny jest do uciekajacego powietrza ale nie do konca, cos w styku: tsyt, tsyt, tsyt w roznych odstepach. Najglosniej przy ok.50km/h ale to moze byc przypadek. Moze cos bardziej rozjasni jak powiem ze dzwiek tez byl slyszalny jak mnie kiedys holowano (auto zgaszone, na sprzegle i na luzie). Co to moze byc Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtasw Zgłoś #2 Napisano 15 Marca 2008 Z tego wygląda, że układ jezdny coś tam... Zobacz może oponę przyszczypuje. Możesz też podnieś każde koło osobno i kręcić może coś wyjdzie z tego Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik_B2 Zgłoś #3 Napisano 15 Marca 2008 Probowalem wczesniej, nic z tego. Albo to nie to albo nie potrafie rozpedzic recznie kola do 50km/h Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek-lex Zgłoś #4 Napisano 19 Marca 2008 można sprwdzić inaczej, troche ryzykowne ale... na kanał a najlepiej na podnośnik podniść koło(a) włączyć silnik, 1,2 (biegi) i wtedy sprawdz. jak będziesz na kanale nielękaj sie;) skrzynia ma mechanizm różnicowy, samochód nie odjedzie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach