Skocz do zawartości
Gość Słonik

nadkola - b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Witam!

Z tego co gadalem na zlocie ktos juz je robił...

Mi ruda zaczyna je brac, brzydko to wyglada, a raczej samo nie zniknie. Podjechalem do jednego blacharza i dziwnie mowił...że to sie tylne błotniki wymienia :626:

Czy rzeczywiscie robienie tego nawet w miarę porządnie spowoduje powrót za rok.....tej samej akcji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Rozkminilem nieco temat, chodzilo o reperaturki. Rzeczywiscie z jednej strony nie da sie uratowac i chyba trzeba bedzie tak zrobic.

Z ciekawosci pytanko.

Czy pod tylnimi blotnikami powinien byc jakis plasik?? Zagladalem dzisiaj i widze pelno ziemi i blota po deszczu nad kołem az po wlew paliw od wewnątrz (moze przesadzilem ale sporo tam sie tego zbiera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, kup pod tylne błotniki nadkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Słonik, kup pod tylne błotniki nadkola.

 

Ale seryjnie ich nie bylo??? :609: Jak bede robil nadkole i oczyszcza ten syf to koniecznie kupie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, wyczyść, zakonserwuj, kup i załóż. Ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Słonik, wyczyść, zakonserwuj, kup i załóż. Ja tak mam.

 

A ile dales ?? I czemu VW tego nie robil seryjnie..kurde..w poczciwym daewoo nawet mialem :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, nadkola wgranicach 100 pln za 2 szt. Robocizna gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile dales ?? I czemu VW tego nie robil seryjnie..kurde..w poczciwym daewoo nawet mialem
ja tam miałem mysle ze jak nie masz to pownie ktos je wyja, nie był bity przypadnkiem ten Twoj pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no pierwsze slysze zeby auto nadkoli nie mialo, lol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Hmm zeby byla jasnoc bo nie mam jak zrobic teraz fotek. Tylne nadkole moge złapać bez problemu od wewnątrz i tam jest pełno błota. Z przodu jak widze jest plastik i od wewnątrz nie można złapać (tylko przez plastik). Kupe błota osadziło się wzdłuż nadkola od wewnatrz może to jest przyczyna korozji.... cholera wie moze ktos je zdjął i nie założył.

Wku*.* mnie to troche bo z przodu nie mam osłony dolnej na silnik a z tyłu teraz kurde nadkoli...

Jeżeli oczywiście to jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Taka ciekawostka bylem w serwisie vw z pytankiem apropos nadkoli. Co mnie zdziwilo gosc powiedzial, ze nie kazdy model mial je seryjnie montowane. Podobno znajduje sie tam jakas pianka czy cus co chroni blachę.Po rzuceniu okiem u mnie nie stwierdzil nawet dziurek/uchwytow do montowania. Hmm jak szukac tego na allegro? Pod jakim haslem..błotniki, nadkola, osłona czy jak?Bo nic nie moge znalesc. Dam to do oczyszczenia przy okazji robienia nadkoli, zabezpiecza i najlepiej dac te plastiki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Oo jestes gość dzięki. Tylko zastanawiam sie .. jak ja nie mam wogóle dziurel/ucwytów czy to mocować? Zeby sie nie okazalo, ze jak zrobią dziurki itp to zaczna korodowac same otwory :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurki nawiercic i zabezpieczyc czyms antykorozyjnym i nie powinno korodowac i na blachowkrety :611: lub lepiej bedzie na plastikowe zatrzaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Dziurki nawiercic i zabezpieczyc czyms antykorozyjnym i nie powinno korodowac i na blachowkrety :611: lub lepiej bedzie na plastikowe zatrzaski

Kasa nieduza a chyba warto jak sie chce pojezdzic jeszcze....

Chyba ruda to najgorsze co moze auto spotkać....jak sie zacznie to konca nie widac :(

Czy ktos z forumowiczow ma b4 i tez nie ma plasików z tyłu ? :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z forumowiczow ma b4 i tez nie ma plasików z tyłu ? :614:

 

No pewnie. Obejrzałem swój tył dokładnie: zwały piachu i syfu na gołej blasze. Żadnego plastiku od wewnątrz z tyłu nie mam i raczej mieć nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no tragedia!!! byłem pewien ze mam, dosłownie miałem te nadkola w swoim pasq przed oczami jak tylko przeczytałem ten temat, ale dzis na zlocie mysle popatrze co tam jest... i wiecie co?? nic hehehe nie mam ich i tak samo mam błocka pełno.

ukradli czy mi sie przysniły wczesniej??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności