Skocz do zawartości
Gość baca

System passat b4, sprzedam słupki

Rekomendowane odpowiedzi

Mmmusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć co robisz w vipaudio? jakąś zabudowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

hej,tak zabudowę woofera z boczku , zrobienie zwrotnic pod system 3 drożny i słupki.Wzmacniacz zawiozłem, powiedzieli, że poprawią jeszcze drzwi po swojemu i zobaczą czy gra sufit.Ale najbardziej jestem ciekaw czy plastiki dadzą znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mo ja wieczoram będe robił testy (mam unieruchomione auto) z moim zestawej i tez bardzo się zastanawiam jak te plastiki bardzo będą grać bo grać będą na 100%

 

Rozmawiałem kiedyś z jednym posiadaczem passata i mówił że 2 tygonie codziennie walczył z tymi plastikami po założeniu woofera.

 

Ja tez myślałem zabudowac woofer ale że moge zmienić auto niebawem to zrezygnowałem z tego pomysłu.

 

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

witam,

macie jakiś pomysł na uchwyt do głosnika w passacie b4? te oryginalne uchwyty to shit a te na allegro z mdf sa do b5 i pewno nie będą pasowac do b4.

pozdrawiam.

leszek wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz kawalek plyty z mdfu i robisz sam :) skomplikowane to to nie jest.

zobacz jeszcze na http://www.powe.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

Mysłałem że może któryś z kolegów z wrocławia coś pomoże albo wskaże jakiegoś dobrego stolarza :)

pozdrawiam.

leszek wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

w powe.pl niemają do b4 :() trza modzic samemu może kolega który umieszczał zdjęcia ma jakiś wzór profilu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - temacik do FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek masz wycinarke? jak nie to kup w jakims brico depot czy innym obi, tam tez dostaniesz płytę mdf. Model sam zrobisz, odkreci boczek, wez kawalek kartonu i na nim bedziesz mogł testowac, pozniej odrysowanko i wycinanie-banalnie proste. Oczywiscie najpierw wycinasz ten panel, ktory ma trzymac się blachy a do niego dokręcasz pierscien, a do niego mocujesz głosnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

mam te oryginalne pierścienie i one sta dziwnie ukształtowane niby na 3 śruby ale przykręcane pod katem jutro się wezmę i zrobie te kartonowe testowe wersje paneli :) dzięki za podpowiedź i p[ozdrawiam.

leszek wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobię fotki swojego mocowania głośnika to podeśle zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

było by super mógł bym sie na czymś wzorować:) mam już pierścienie z MDF teraz pozostało mi kupić płytę mdf i to dopasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak

20080505011gx3.th.jpg

 

20080505012tx3.th.jpg

 

20080505013an1.th.jpg

 

20080505014oi7.th.jpg

 

20080505015sz4.th.jpg

 

teraz klejenie 2 paneli do siebie następnie na wszystko kapon i montaż w aucie. Myślę ze choć w małym stopniu pomogłem sorki tylko za jakość zdjęć robiłem komórką. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

arkady375 sorrki że zawracam głowę ale masz to może zwymiarowane? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

widziaęłm baca przyklejał te uchwyty do drzwi tylko czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykręcaliśmy blachowkrętami a pod spodem silicon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w tym wątku, ale jeśli ktoś ma ochotę, mam do sprzedania panele na drzwi przednie do B4, nówki sztuki (miałem założyć u siebie ale kupiłem drugie autko i jakoś tracę serce do B4), obszyte w czarnej skórze, z miejscami na 2x 165 mm i kieszenią. Wykonane w profesjonalnej firmie na zamówienie. Do tego dystanse z MDF (zabezpieczony chyba właśnie kaponem - nie znam się, ale na pewno śliski lakier bezbarwny na powierzchni), również dorabiane w tej firmie. Zapłaciłem za komplet (panele + dystanse) około 320 zł (dokładnie nie pamiętam, bo leżą u mnie już z pół roku).

 

p.s. wyglądają identycznie jak na tej aukcji (nawet firma ta sama - może fotografowali moje przed wysyłką ;-) ) http://www.allegro.pl/item352025776_a_z_panele_drzwiowe_vw_passat_b4_sprawdz_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podał bys dokładne wymiary tych paneli z mdf??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość njub

Koledzy, jak udalo wam sie wykleic cale wnetrze drzwi bez wyciagania mechanizmu podnoszenia szyb? Moze sa wyklejone tylko czesciowo? Wlasnie mam sie zabierac do tej roboty, prosze o jakies sugestie - wykleic tylko tam, gdzie mi sie uda lapy wsadzic, czy rozbebeszac drzwi? Mam elektryczne szyby tak dla scislosci. Pozdrawiam.

 

Ps. chyba jednak zostawie org. dystans, tylko go wzmocnie i uszczelnie - mimo, ze mam dwa rodzaje pierscieni z MDF, to chyba odpuszcze sobie, bo zbyt wiele jest zabawy z przerobka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności