Skocz do zawartości
Gość mikan

jaki kondensator godny polecenia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem kondensatora gdyż już raz udało mi się rozładować akumulator jak słuchałem muzyki na wyłączonym silniku. Mam wzmacniacz GROUND ZERO GZIA 4110HPX i subwoofer sony XS-L106P5 zamontowany w boczku tak jak opisałem tu mam najgrubsze kable. To nie koniec majego CA bo w planach jest jeszcze DVD, a może kiedyś drugi wzmacniacz. Czy do tego zestawu co mam teraz kondensator coś pomoże, czy będzie zbędny? Jeżeli tak to jaki 1f, 1,5f, 2f jakiej firmy za rozsądną kase? I czy nie będe mógł spokojnie słuchać muzyki na wyłączonym silniku?

 

Możesz sobie kupić jak chcesz.. za rozsądną cenę kondensator SONDA - http://sondaeurope.pl/akcesoria/kondensatory/kondensator/ - tutaj masz specyfikacje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem kondensatory bezpośrednio u polskiego przedstawiciela http://www.polnikbis.pl. Transakcja była szybko przeprowadzona i bez problemu doradzili mi, jaki jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok temu kupiłem kondensatory bezpośrednio u polskiego przedstawiciela http://www. Transakcja była szybko przeprowadzona i bez problemu doradzili mi, jaki jest potrzebny.

Tą samą reklamę wklejasz na wszystkich forach.

Kondensator w 80% przypadków w których został zamontowany nie wnosi nic, może jedynie poprawia samopoczucie właściciela - a już na pewno nie jest lekarstwem na słaby akumulator, czy jego rozładowanie podczas używania audio bez uruchomionego silnika.

Podstawa to solidne, przemyślane zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tą samą reklamę wklejasz na wszystkich forach.

Kondensator w 80% przypadków w których został zamontowany nie wnosi nic, może jedynie poprawia samopoczucie właściciela - a już na pewno nie jest lekarstwem na słaby akumulator, czy jego rozładowanie podczas używania audio bez uruchomionego silnika.

Podstawa to solidne, przemyślane zasilanie.

 

Dobrze mówi polać mu! Niestety taka prawda, już słyszałem historie o tym że kondensator nic nie zmienił. zamiast kondensatora lepiej kupić grubsze kable. A zostanie jeszcze na piwo i pizze.:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności