Skocz do zawartości
Gość slayaa

Uszkodzona głowica?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slayaa

Witam. Mam problem z głowica zostala rozebrana, i są na niej dwa pęknięcia pomiedzy zaworem zwrotnym a pompowytryskiemdługość ok 2mm, wyglądaja jak zarysowania. I jutro mam jechać pokazac paru osobom ale chcialem tez sie was zapytac czy taka glowica moze nadawac sie do zalozenia czy raczej spawac, bo kupic glowice w dovbrym stanie graniczy z cudem. Tam gdzie mieszkam niemam mozliwosci sprawdzenia szczelnosci prof sprzetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecie ty nie masz pompowtrysków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slayaa

czy tam wtryskiwacze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie miales objawy ze zdecydowales sie zdiac glowice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slayaa

no wiecwysadzalomi plyn chlodniczy zbiorniczkiem wyrownawczym, sprawdzilem u mmechanika caly uklad szczelny i zaraz potem do plynu chlodniczego zaczal sie dostawac olej, i padlo na uszczelke pod glowica i strzal byl trafny. samochod mam 4 miesiace i uszczelka byla wymieniona przed sprzedarza auta i byla zalozona byle jak, widac po uszczelce ze jest nowa ale wtedy pojawil sie problem z glowica jest peknieta w dwoch miejscach. Na allegro nie odwaze sie glowicy kupic nowa jest panicznie droga, a uzywane na szrotach sa po ok 800-1000 zl ale tez popekane czesc mowi ze to normalne w tdi ze tak pekaja, inni ze glowica do wywalenia jesli miedzy wtryskami a zaworem jest pekniecie inni mi polecaja pojechac do lomianek na spawanie glowicy ze bardzo dobrze tam robia ale to tez kosz ponad 400 zl samego spawania plus sprawdzenie cisnieniowe i planowanie i juz sam niewiem co o tym myslec, ilu ludzi tyle opinii a pytalem sie po warsztatach w miescie w ktorym mieszkam a mieszkam w siedlcach i nie jest to duze miasto, dlatego uderzam tu moze znajde jakies rozwiazanie ciekawe.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma profesjonalnego zakładu to nie sprawdzisz. Na fuksa bym nie liczył. Tylko sprawdzoną zamontuj bo koszta ci się podwoją. W Scorpionie spawałem głowicę i nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności