Skocz do zawartości
makeć

III zlot ogólnopolski ...

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo chcę ale nie wiem jak to wyjdzie. o II zlocie za późno się dowiedziałem. Na ten bardzo bym chcial ale możliwe , że nie pogodzę tego z pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade też tak mniej więcej na 95 % :):vw: Jest to akurat termin sesji, ale..........zawsze jest drugi termin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to akurat termin sesji, ale..........zawsze jest drugi termin

 

 

Pięknie powiedziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram ale ponieważ jest dopiero marzec nie mogę się zadeklarować na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zly jak cholera.... jestem zaproszony na wesele dokladnie w tym czasie.... z mila checia olal bym to wesele ale......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zly jak cholera.... jestem zaproszony na wesele dokladnie w tym czasie.... z mila checia olal bym to wesele ale......

 

".....to Moje wesele " ;):D

 

Ja też się wybieram ale ponieważ jest dopiero marzec nie mogę się zadeklarować na 100%.

 

Dawaj dawaj :) lol :D:piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... kuszaca propozycja... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jakas grupka z 3miasta pojedzie i o ile cos nie stanie na przeszkodzie to sie kulne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
".....to Moje wesele " ;):D

 

zdun_VW to współczuję Tobie ;):D ale po weselu możesz się z małżonka wybrać w podróż poslubną- hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jakas grupka z 3miasta pojedzie

w zeszłym roku było nas 5 aut ;)

a co będzie w tym to trudno powiedzieć ...jest marzec a do lipca niedaleko, dopiero co był II zlot a tu już trzeci :D

ja wolne mam już zaklepane, żona również, jeżeli nic się nie wydarzy to na dniach wpłacam kaskę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolne mam już zaklepane, żona również, jeżeli nic się nie wydarzy to na dniach wpłacam kaskę :)

 

Wolne w pracy to i Ja już mam :D A są już zapisy, że chcesz kesz wpłacać :?:

 

Którędy będziecie jechali :?: Mam nadzieje, że przez Elbląg to się dołącze do gupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu dodam bardzo ważną informację

Ze wzgledu na zeszloroczne problemy z zebraniem odpowiedniej ilości osób, zmuszeni jesteśmy prosić Was o wpłate należności z góry.

Po wpisaniu sie na listę chetnych otrzymacie wiadomość z formularzem do wypełnienia. Formularz ten bedzie zawierał nr konta na który należy wpłacać pieniążki.

Osoby, ktorych pieniazki zostana zaksiegowane na koncie lub przysla na adres [email protected] potwierdzenie przelewu zostaja automatycznie uczestnikami Zlotu.

Prosimy rownież o wpłacanie pieniążkow za posiłki oraz deklaracje z ktorych posiłków chcecie skorzystać.

 

Samo wpisanie sie na liste nie jest rownoznaczne z rezerwacja miejsca.

Rezerwacja miejsca jest rownoznacze z uiszczeniem oplaty.

 

wszystko jest w tym wątku ...

pozdrawiam

ps.pewnie będziemy jechać przez Elbląg, tylko jak na razie jest mało chętnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjacekkx, wątek czytałem.....nawet z 3 razy. Myślałem że jak tak piszesz to jest już lista chętnych i można się wpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też wyrazam cheć na przyjazd :D Pierwsza dekada marca już mija a Preziu linka jeszcze nie umieścił :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja też wyrazam cheć na przyjazd :D Pierwsza dekada marca już mija a Preziu linka jeszcze nie umieścił :kwasny:

 

 

No mnie też to martwi, bo czekam z kuzynami by szybko wysłac kasiorke :) Urlopy wzięte tak więc jesteśmy gotowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam z kuzynami by szybko wysłac kasiorke :)

To ty passatem jedziesz czy PKS-em :?: Ilu tam masz zamiar zapakowac :?::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ty passatem jedziesz czy PKS-em :?: Ilu tam masz zamiar zapakowac :?::hyhy:

 

No pewnie, ze Passatem :P Ja i dwóch kuzynów i 3 kraty Specjala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z miłą i wielką checią też bym się wybral. Na obecną chwile jestem jak najbardziej chetny. Ale jeszcze zobaczymy jak bedzie. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem i było eXXXtra, więc i w tym roku nie może mnie (+narzeczona) zabraknąć. Chłopaki decydyjcie sie bo naprawde warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności