Skocz do zawartości
Gość Piorun

Problem z szybą pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piorun

Panowie co może być - nie działa przycisk opuszczania szyby od strony pasażera-prąd dochodzi bo dioda podświetlenia sie pali-od strony kierowcy mogę sterować szyba. Bezpiecznik sprawdziłem - zresztą jest jeden od wszystkich szyb - pozostałe włączniki działają..tylko ten jeden nawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to silnik a nie przycisk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorun

Ściągałem tapicerkę bo musiałem założyć linkę zamka na klamkę i silniczek pracuje jak nowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hipek

podłącz na chwile + z akumulatora do kostki od silniczka szyby w drzwiach (czerwony najgróbszyprzewód) i sprawdź czy zadziała, jak tak to masz kabel ugnity gdzieś zasilający. ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłączam sie do tego tematu bo nie chce zakładać nowego , a nic innego podobnego nie znalazłem . Mam problem z szybą pasażera z przodu. Nie otwiera i nie zamyka się przyciskiem na drzwiach pasażera ale można ją zamknąć i otworzyć przyciskiem w drzwiach kierowcy . Rozebrałem już drzwi pasażera i zmierzyłem że do przycisku w drzwiach nie dochodzi zasilanie a dochodzi do silniczka . Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

Albo uszkodzony kabel, albo uszkodzony pin w kostce połączeniowej słupek-drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zasilanie do silniczka dochodzi więc kostka drzwiowa powinna być ok.Zasilanie nie wychodzi z silniczka na przełącznik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasymuluj działanie włącznika przez zwarcie przewodów(kostka włącznika) czerwono-biały z zielonym, a następnie czerwono-biały z zielono-niebieskim. Testem tym wykluczysz/stwierdzisz awarię włącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady usterka już znaleziona było zwarcie na kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności