Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

dobry, dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra, co tu się dzieje

No właśnie nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy coś, żeby się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić jakoś aferę :lol no może chociaż jakieś spocisko? kulig? pizza w Rytkówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kulig?

 

A to jest realne w Polsce, patrząc za okno? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest realne w Polsce, patrząc za okno? :D

 

Na Śląsku śnieg leży od ładnych paru dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zrobić jakoś aferę :lol no może chociaż jakieś spocisko? kulig? pizza w Rytkówce?

 

no by się przydało!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Rytkówkę jestem chętny

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zróbmy coś, żeby się działo :D

 

OK, to pytanie - jakie macie plany na sezon?

Ja odkąd jeżdżę Passatem zawsze mówiłem, że nic w nim nie zrobię, bo to rodzinny dupowóz i taki ma pozostać. Niestety jestem słabym człowiekiem i na sezon szykuje się:

 

Gwint:

 

15310165_1252696424776186_2007382668_n.jpg

 

Koła wzór Vossen CVT 19", 9J przód, 10J tył, tak wyglądały jak je kupiłem:

 

14671246_1209588465753649_7752359008150325605_n.jpg

 

Takie japy były przy fabrycznym zawieszeniu Sportline (z tyłu będą zmnienione opony na niższe i węższe):

 

14800969_1209669605745535_2012283021_n.jpg

 

14800975_1209669639078865_747302281_n.jpg

 

Po wdychaniu 5l nitro i wyczyszczeniu czarnego matu, który pozostawił poprzedni właściciel felg ukazał się taki widok:

 

14813316_1214834191895743_382694352_o.jpg

 

14877836_1214999588545870_296242038_n.jpg

 

14872602_1215009951878167_1869594630_n.jpg

 

Jak na fejki przystało, pewnie będzie hejt, ale kapslami poszedłem dalej w fejk:

 

15271677_1250346931677802_990831881_o.jpg

 

 

Teraz Panowie i Panie mam dylemat - przydałoby się jakieś ładne delikatne ospoilerowanie, R-ka wiadomo w jakich jest pieniądzach, do tego większość połamana na allegro a ceny nowych to koszt używki B6 w zajechanym stanie. Znalazłem jedno miejsce skąd mógłbym kupić okazyjnie na pierwszy rzut dokładkę przedniego zderzaka. Najprawdopodobniej jest to Rieger (porównując zdjęcia z neta do tej dokładki):

 

24071-pic5.jpg

 

Dokładka, którą znalazłem jest w mega cenie (bo gość nie wie co ma), oczywiście nie jest z żadnej żywicy, no i nie ma tej podkładki z carbonu jak ta na zdjęciu. Mam dylemat, bo nigdzie nie widziałem srebrnego Passata z taką dokładką - co sądzicie, dobrze to wygląda? Z czasem pomyślę o prograch, ale pewnie Riegera nie znajdę i zamontuję z R-ki tylko pytanie jak to będzie wyglądać z tą dokładką?

Podpowiedzcie cos, bo sam nie wiem, chyba stary się robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Stelmi wrócił do żywych.

Ciebie na stare lata wzięło na Modzenie a ja planuje podnieść mojego spowrotem do 1be - zaraz hejty poleca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O Stelmi wrócił do żywych.

Ciebie na stare lata wzięło na Modzenie a ja planuje podnieść mojego spowrotem do 1be - zaraz hejty poleca

 

całe życie modzomymi, ile można serią latać? :) Może w końcu na wirusa się też przejadę ;) Znudził mi się Passat a nie chcę go zmieniać, przebieg dopiero 112k, więc wirus i wygląd nieco go odświeżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całe życie modzomymi, ile można serią latać? Może w końcu na wirusa się też przejadę Znudził mi się Passat a nie chcę go zmieniać, przebieg dopiero 112k, więc wirus i wygląd nieco go odświeżą

 

Tym kołem przy gwincie na pewno go ożywisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany zacne podobne do moich, ale chyba dam sobie passs :) koła miały być 18'' or 19'' plus gwint albo sprężyny... co z tego będzie ciężko powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plany zacne podobne do moich, ale chyba dam sobie passs :) koła miały być 18'' or 19'' plus gwint albo sprężyny... co z tego będzie ciężko powiedzieć

 

zazdroszczę 4motion - po TT Quattro jak przesiadłem się do Passata to okrutnie brakuje mi napędu na 4 koła, szczególnie że moment w dieslu jest w dość niskich obrotach i łatwo o gubienie trakcji - tam tego problemu nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę 4motion - po TT Quattro jak przesiadłem się do Passata to okrutnie brakuje mi napędu na 4 koła, szczególnie że moment w dieslu jest w dość niskich obrotach i łatwo o gubienie trakcji - tam tego problemu nie było :)

 

ja już tylko auto awd innego nie chcę, śnieg deszcz lód idzie jak szatan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności