Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi rychu_90 jak zauważyłeś, milczałam sobie grzecznie, po czym eltom o mnie zapytał, więc napisałam dlaczego milczę.

 

Droga yeyey :D

 

Milczałaś ponieważ jak to napisałaś powyżej:

 

Po 1. nie jestem tu potrzebna

 

Po co? Spotkajcie się sami, Wy macie o czym ze sobą rozmawiać... po co ja Wam na doczepkę?

 

na ogólnopolskim będę miała się z kim bawić, także bez łaski

 

więc tłumaczenie się tytułem tematu nic nie wnosi do rozmowy.

 

Jeśli nie pasują Tobie tematy, które nikomu powyżej nie przeszkadzały jak można zaobserwować to mogę polecić portale typu czateria.pl bądź pudelek.pl gdzie naprawdę ludzie rozmawiają o wszystkim od powracających bocianów, przez rozmowy o Putinie, czy nawet o Rydzyku, który to posiada nie tylko zamiłowania motoryzacyjne i może porozmawiać z Tobą na inny temat :)

 

Tyle ode mnie i kończę ten temat OT

 

Jeśli dalej chcemy drążyć ten temat to przy okazji kolejnego spota na którym się spotkamy - o ile do takiego dojedzie stawiam Tobie :kawka :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Droga yeyey :D

 

Milczałaś ponieważ jak to napisałaś powyżej:

 

 

 

 

 

 

 

więc tłumaczenie się tytułem tematu nic nie wnosi do rozmowy.

 

Jeśli nie pasują Tobie tematy, które nikomu powyżej nie przeszkadzały jak można zaobserwować to mogę polecić portale typu czateria.pl bądź pudelek.pl gdzie naprawdę ludzie rozmawiają o wszystkim od powracających bocianów, przez rozmowy o Putinie, czy nawet o Rydzyku, który to posiada nie tylko zamiłowania motoryzacyjne i może porozmawiać z Tobą na inny temat :)

 

Tyle ode mnie i kończę ten temat OT

 

Jeśli dalej chcemy drążyć ten temat to przy okazji kolejnego spota na którym się spotkamy - o ile do takiego dojedzie stawiam Tobie :kawka :)

 

pozdrawiam

 

Czateria.pl i pudelek.pl? Chciałeś mnie obrazić? Czy sprowokować? ;)

Pozdrawiam również i również kończę tę płonną rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zachęcić do rozmowy :)

 

Bez urazy, pamiętaj, że urzędnik to kawał **** .. zawsze to sobie mówię, tak więc nie ma co brać wszystkiego do siebie. Najpierw sprowadza Cie do swojego poziomu, a potem stara się pokonać doświadczeniem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozmowę zakończyliśmy w poprzednim poście.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie było miło się podroczyć z kimś bez poczucia humoru :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje poczucie humoru jest w jak najlepszym porządku. Nie lubię tylko być ignorowana, a później besztana za to, że marudzę.

Próbowałam kilka razy podjąć rozmowę, ale byłam olewana, więc w końcu odpuściłam. Twierdzisz, że nikomu tutaj tematy techniczne nie przeszkadzają, poza mną? No więc tym bardziej nie jest to widocznie miejsce dla mnie, dlatego grzecznie się żegnam i już nie przeszkadzam :)

Idę na czaterię, tam na pewno znajdę interlokutorów na podobnym, równie niskim poziomie intelektualnym jak mój :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak uważasz :-)

 

Dobranoc z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę coś od siebie :D

Nie to, żebym trzymał czyjąś stronę... :fajny

Forum jest dla wszystkich - fakt nr 1.

Temat ogólny, czyli tematy różne... - więc piszemy o wszystkim. Powtarzam : WSZYSTKIM - jeśli mamy taką ochotę - fakt nr 2.

 

Nikt tutaj nie ma pretensji o prowadzoną tematykę rozmów a tym bardziej nikt nie lubi wyrzutów

Niestety - ale jak sam widzisz - większość ma. Ty zresztą też :D

 

Można więc pisać o du...pie Maryli, o kwestiach technicznych w różnym kontekście, można tez wyrażać swoje myśli i emocje - gdyż panuje demokracja i wolność słowa :fajny

 

A z czego bierze się brak zgrania grupy? Ano właśnie z tego, że jak ktoś coś napisze - w sensie - wyrazi swoje myśli czy przekaże emocje - to zaraz wszyscy HUZIA na taką osobę, bo to niby demoralizuje grupę. Grupę demoralizuje - co? Właśnie takie ataki i krótko mówiąc - szykany.

Forum - to nie związek małżeński i nikt deklaracji w żadnym aspekcie nie podpisywał. Robi ktoś spota, komuś się nie chce - cóż - to go po prostu nie będzie. Będą inni a dana osoba być może zjawi się kolejnym razem, bo akurat w tym czasie ma "zły dzień". Ponadto - nikt z forum - nie jest uprawniony do tego, by kogoś rozliczać z jego czasu wolnego i czy się komuś gdzieś chce przyjechać - czy też nie. Bo to - że ktoś ma wolne, czy jest po pracy - nie oznacza, że ma akurat czas by jechać gdzieś.... na coś......bo w tym czasie ma inne - ważniejsze kwestie - do załatwienia. A jak jawnie o tym mówi, to co? Mierzi to kogoś? Trudno - to problem tego, kogo to drażni. Należy się wtedy zastanowić - czy jestem uprawniony do tego, by negować czyjeś zdanie i go za to atakować? :fajny

Wcześniej - gdy nie było takich głupich wrzut, jakie mają miejsce od paru miesięcy - to na spotach bywało średnio 10 aut a nawet więcej.

Toteż zastanówcie się raz jeszcze - dlaczego grupa kuleje :bry2

Po drugie - pokażcie mi takiego - który przez ostatni rok - był na wszystkich SPOTach i ma 100% obecność. Jest taki ktoś? No to szacun :padam: Ale mniemam, że 3/4 forumowiczów z kujaw nie może pochwalić się takim wynikiem. Więc może po kolei wszystkich rozliczymy, co? I każdy od razu wymyśli bajkę, że babcia była chora, że wujka trzeba było zawieźć do szpitala.... a prawda będzie taka, ze po prostu komuś nie pasowało, nie chciało się jechać, bo.... miał inne rzeczy do załatwienia, ważne dla danej osoby i jej rodziny ewentualnie. I skoro ktoś na forum pisze o czymś wprost i nie ściemnia, to wychodzi na to, ze jest najgorszy....

 

AMEN :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dorzucę coś od siebie :D

Nie to, żebym trzymał czyjąś stronę... :fajny

Forum jest dla wszystkich - fakt nr 1.

Temat ogólny, czyli tematy różne... - więc piszemy o wszystkim. Powtarzam : WSZYSTKIM - jeśli mamy taką ochotę - fakt nr 2.

 

 

Niestety - ale jak sam widzisz - większość ma. Ty zresztą też :D

 

Można więc pisać o du...pie Maryli, o kwestiach technicznych w różnym kontekście, można tez wyrażać swoje myśli i emocje - gdyż panuje demokracja i wolność słowa :fajny

 

A z czego bierze się brak zgrania grupy? Ano właśnie z tego, że jak ktoś coś napisze - w sensie - wyrazi swoje myśli czy przekaże emocje - to zaraz wszyscy HUZIA na taką osobę, bo to niby demoralizuje grupę. Grupę demoralizuje - co? Właśnie takie ataki i krótko mówiąc - szykany.

Forum - to nie związek małżeński i nikt deklaracji w żadnym aspekcie nie podpisywał. Robi ktoś spota, komuś się nie chce - cóż - to go po prostu nie będzie. Będą inni a dana osoba być może zjawi się kolejnym razem, bo akurat w tym czasie ma "zły dzień". Ponadto - nikt z forum - nie jest uprawniony do tego, by kogoś rozliczać z jego czasu wolnego i czy się komuś gdzieś chce przyjechać - czy też nie. Bo to - że ktoś ma wolne, czy jest po pracy - nie oznacza, że ma akurat czas by jechać gdzieś.... na coś......bo w tym czasie ma inne - ważniejsze kwestie - do załatwienia. A jak jawnie o tym mówi, to co? Mierzi to kogoś? Trudno - to problem tego, kogo to drażni. Należy się wtedy zastanowić - czy jestem uprawniony do tego, by negować czyjeś zdanie i go za to atakować? :fajny

Wcześniej - gdy nie było takich głupich wrzut, jakie mają miejsce od paru miesięcy - to na spotach bywało średnio 10 aut a nawet więcej.

Toteż zastanówcie się raz jeszcze - dlaczego grupa kuleje :bry2

Po drugie - pokażcie mi takiego - który przez ostatni rok - był na wszystkich SPOTach i ma 100% obecność. Jest taki ktoś? No to szacun :padam: Ale mniemam, że 3/4 forumowiczów z kujaw nie może pochwalić się takim wynikiem. Więc może po kolei wszystkich rozliczymy, co? I każdy od razu wymyśli bajkę, że babcia była chora, że wujka trzeba było zawieźć do szpitala.... a prawda będzie taka, ze po prostu komuś nie pasowało, nie chciało się jechać, bo.... miał inne rzeczy do załatwienia, ważne dla danej osoby i jej rodziny ewentualnie. I skoro ktoś na forum pisze o czymś wprost i nie ściemnia, to wychodzi na to, ze jest najgorszy....

 

AMEN :padam:

 

Amen! :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, po jakich specyfikach się takie mądrości głosi? Bo ja mam 7 różnych specyfików w tabletkach, ale po żadnym nie czuję się w połowie elokwentny jak Ty :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmień dilera :haha Bo masz kiepski towar :D Trzeba wziąć jednego konkretnego TABSa - jak w "Wilku z Wall Street" :D

A nie wpierniczać pół tablicy Mendelejewa :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh... a ja myślałam, że to wrodzona mądrość życiowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrość - zdobywa się poprzez naukę :D

Wrodzony - to może być artretyzm :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas... to komplement miał być, nie czepiaj się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem przecież tego- do siebie :-)

Stwierdzilem jedynie ogólny fakt ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek die nie czeoia - to jego naturalne poczucie himoru i zwykly odzew :) trzrba sie do tego przyzwyczaic a zeby sie przyzwyczaic trzeba poznac osoboscie czyli na spocie najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek die nie czeoia - to jego naturalne poczucie himoru i zwykly odzew :) trzrba sie do tego przyzwyczaic a zeby sie przyzwyczaic trzeba poznac osoboscie czyli na spocie najlepiej

Jaki... :-) Brales tabsy od Tomka?:haha

Specjalnie zacytowałem twoje słowa-gdybyś chcial edytować swój post :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co pisze Michał, stwierdzam że ten to dopiero ma mocne tabsy :lol

BTW: Danek, uprzedziłeś mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie siedzę na czaterii i pudelku :D nabieram rozumu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności