Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

podpowiedz w jaki sposób on to zdejmuje?

 

nie mam pojecia. próbowalem sam - ktos mi kiedys powiedzial ze za pomoca zylki po malu przeciagac pod emblematami ale jakos mi nie szlo i wole zeby to kumpel zrobil ktorysie na tym zna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu regenerowales? pogiales?

Jedna była po spotkaniu z krawężnikiem, ale prosta, a druga była ogólnie pomęczona. Lekkie napawanie, piaskowanie i kolor. Przy okazji pójdą nowe nalepki na dekielki, bo stare zrobiły się jakieś takie białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia. próbowalem sam - ktos mi kiedys powiedzial ze za pomoca zylki po malu przeciagac pod emblematami ale jakos mi nie szlo i wole zeby to kumpel zrobil ktorysie na tym zna

 

To czekam na efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna była po spotkaniu z krawężnikiem, ale prosta, a druga była ogólnie pomęczona. Lekkie napawanie, piaskowanie i kolor. Przy okazji pójdą nowe nalepki na dekielki, bo stare zrobiły się jakieś takie białe.

 

juz myslalem ze miales gorsza przygode

 

 

To czekam na efekty

 

na pewno sie pochwale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tam działasz?

Błotnik?

BTW:

gdzie się podziewa koleżanka yeyey?

 

Po 1. nie jestem tu potrzebna

po 2. wątek "bez pytań technicznych" składa się głównie z rozmów technicznych

po 3. Nikt poza Tobą nie zauważył mojego milczenia. Ergo - szybciej zaproszę Cię na kawę niż przyjadę na spot :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybciej zaproszę Cię na kawę niż przyjadę na spot

 

"Inteligentne" myślenie bez obrazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Inteligentne" myślenie bez obrazy :)

 

Chyba nie rozumiem co chcesz mi przekazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aśka, zrób lepiej tego spota i przyjedziemy ;)

W weekend to może by się Bydgoszcz ruszyła nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aśka, zrób lepiej tego spota i przyjedziemy ;)

W weekend to może by się Bydgoszcz ruszyła nawet.

 

Po co? Spotkajcie się sami, Wy macie o czym ze sobą rozmawiać... po co ja Wam na doczepkę? ;)

 

Jeszcze ja mam go robić? No chyba Cię Bóg opuścił. Wszyscy olewają mnie ciepłym moczem z opiekunami na czele, a ja mam się prosić o uwagę i spoty robić?

Przestałam się udzielać i tyle na temat. Nie lubię się prosić :)

Edytowane przez yeyey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyjedź kiedyś :D To może dopiszemy Cię do naszego kółka wzajemnej adoracji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przyjedź kiedyś :D To może dopiszemy Cię do naszego kółka wzajemnej adoracji :P

 

Nie narzekam na brak znajomych... nic za wszelką cenę ;) a na ogólnopolskim będę miała się z kim bawić, także bez łaski ;) a Ty eltom jak chcesz wypić kawę, to dawaj na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie rozumiem co chcesz mi przekazać :)

 

Coś podobnego, co mi niektórzy przekazywali :D

Powiedziałem kiedyś.... tak z półtora roku temu, ze nie chce mi się taki kawał jechać. ZAZNACZAM: napisałem tak TYLKO RAZ - prawie 2 lata temu. Ale.... jak widać - gryzie to innych aż do teraz. A ktoś - kto mnie nawet nie widział i nie zna i kogo nawet jeszcze na forum nie było w tym czasie - to mnie osądza. Czego efektem jest :zabanowany: za idiotyzm :bry2

 

 

eltom jak chcesz wypić kawę, to dawaj na PW ;)

 

Chcesz go zabic? :D On przecież nie może pić kawy :haha

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś podobnego, co mi niektórzy przekazywali :D

Powiedziałem kiedyś.... tak z półtora roku temu, ze nie chce mi się taki kawał jechać. ZAZNACZAM: napisałem tak TYLKO RAZ - prawie 2 lata temu. Ale.... jak widać - gryzie to innych aż do teraz. A ktoś - kto mnie nawet nie widział i nie zna i kogo nawet jeszcze na forum nie było w tym czasie - to mnie osądza. Czego efektem jest :zabanowany: za idiotyzm :bry2

 

Nadal nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niż przyjadę na spot

 

A teraz rozumiesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gadasz teraz od rzeczy. My mówimy o spocie, którego unikasz.

A kawy pić nie mogę :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Oczywiście mówię o Asi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto unika spotu? i nadal nie rozumiem o czym mówi Danek... możecie od początku o co chodzi? kto został zabanowany przez kogo i czego dotyczy ta historia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO - nieistotne :D Przez kogo - tym bardziej :D

A skoro napisałaś to - co napisałaś, to zostało to odebrane tak, że nie chce ci się na spot przyjechać :D Jaśniej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz uda mi się to wytłumaczyć...

 

Po 1. nie jestem tu potrzebna
- więc po co cokolwiek pisać czyt. się spotykać tak?

 

po 2. wątek "bez pytań technicznych" składa się głównie z rozmów technicznych
- więc po co cokolwiek pisać tak ... ?

 

po 3. Nikt poza Tobą nie zauważył mojego milczenia
- życie to nie bajka - nie chcesz to nie pisz - jak to powiedziałaś:

 

Nie narzekam na brak znajomych
- pewnie wszyscy ich mają ...

 

Po co? Spotkajcie się sami, Wy macie o czym ze sobą rozmawiać... po co ja Wam na doczepkę?
- ktoś tutaj swego czasu pisał o braku zgrania grupy - takie myślenie własnie to powoduje.

 

Rozjaśniłem troszkę?

 

Ludzie piszą o wszystkim i o niczym, jest to forum motoryzacyjne, które łączy zapewne osoby o takim a nie innym zamiłowaniu dlatego jak zauważyłaś są tutaj w większości tematy motoryzacyjne czyt. techniczne czy jak to kto zwał :)

 

Nikt tutaj nie ma pretensji o prowadzoną tematykę rozmów a tym bardziej nikt nie lubi wyrzutów tak więc nie ma sensu się spinać ;)

 

Jeden taki był swego czasu i marnie skończyła się jego historia na forum :P

 

A tak poza tym nie chciałem urazić bo nawet nie mieliśmy przyjemności się spotkać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi rychu_90 jak zauważyłeś, milczałam sobie grzecznie, po czym eltom o mnie zapytał, więc napisałam dlaczego milczę.

Wątek, w którym uczestniczymy nazywa się "Rozmowy na tematy różne bez pytań technicznych", co sugerowało mi (może błędnie), że to wątek, w którym tematy motoryzacyjne (tak, wiem, że to forum motoryzacyjne), schodzą na dalszy plan. Tak jest np. w grupie wielkopolskiej, w której na dzień dobry widnieje ogromny komunikat "Proszę powstrzymać się od pytań technicznych i POLITYKI w tym wątku!!! Na forum istnieje bardzo dobrze rozwinięty dział "Warsztat" jest tez opcja szukaj,pw,mail cokolwiek. Ten wątek mam na celu luźne rozmowy a nie na szukanie odpowiedzi na Wasze awarie."

Przepraszam, może błędnie to zrozumiałam.

Pozdrawiam i już więcej nie będę Wam zawracać głowy swoim marudzeniem, pretensjami, muchami w nosie i jak tam odebraliście moje uwagi. :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

KTO - nieistotne :D Przez kogo - tym bardziej :D

A skoro napisałaś to - co napisałaś, to zostało to odebrane tak, że nie chce ci się na spot przyjechać :D Jaśniej się nie da.

 

Na spot byłby sens jechać, gdybym tu z kimś nawiązała kontakt... a skoro nawiązałam go jedynie z Eltomem, to się z nim mogę na indywidualną kawę umówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Tomek nie może pic kawy - więc pomysł jest nietrafiony :D

Widzisz - kiedyś nie było grupy kujawskiej i ja jako jedyny stąd - jeździłem na spoty do Poznania 2 razy w miesiącu. Wiec jak ktos mi zarzuca, że żałuję ropy, zeby na spot pojechać, to sorry, ale ze śmiechu bym się po....srał, gdybym był starszy i nie mógł zwieraczy utrzymać na miejscu :D

 

Chcesz nawiązać kontakt z ludźmi, to na spoty przyjeżdżaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności