Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Danek by jaką wlepę z tej wysokości wypatrzył

Słyszałem legendy o Danku.

Podobno kiedyś był snajperem , i z bazy w awganie strzelał do sępów w pobliskim mieście:lol

Więc na pewno wypatrzy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Damian, bo ruch na mieście duży :D I trzeba uważać na wyspy przed autem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strzelał do sępów w pobliskim mieście

 

Bo był popyt na skrzydełka z grilla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien Wszystkim :)

Milej Niedzieli For All :-D

 

:hmm W takim razie dobór płynu pozostawiam bez komentarza :lol

Oj Misiek, Ty się znasz :haha

Tylko mi tu nie wybuchnij zaraz :hyhy

 

 

Ps: Chyba czas dorosnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, luźna guma :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, luźna guma :piwko

 

Pewnie ze luzna:) Kiedy wpadasz na piwo?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wpadasz na piwo?

No właśnie kiedy wpadasz na piwo ??????:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

i tak nie zmienie zdania o BMW - Bolid Młodziezy Wiejskiej, Ale fajnie się pobawić małym furakiem z napędem na dupe i 146 km pod maską w zimę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam kogoś znającego się na rzeczy chodzi o wymianę wahaczy, już się boję tych wydatków ale cóż. To jak będzie macie kogoś do polecenia i może już ktoś przerabiał temat to podpowie gdzie można kupić dobre wahacze i w jakiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć szukam kogoś znającego się na rzeczy chodzi o wymianę wahaczy, już się boję tych wydatków ale cóż. To jak będzie macie kogoś do polecenia i może już ktoś przerabiał temat to podpowie gdzie można kupić dobre wahacze i w jakiej cenie.

 

No to rzeczywiście czeka Cię nie mały wydatek :) Ja dałem w granicach 2.800,00 ale już za wszystko. Wszystkie wahacze Febi Bilstein, końcówki drążków i drążki też febi bilstein, do tego tył tuleje lemfordera, i amortyzatory Kayba, odbojniki i jeszcze parę pierdułek o których pewnie zapomniałem. Jednym słowem całe zawieszenie. Cena z robocizną.

Zaraz ktoś Ci pewnie pomoże jeśli chodzi o części. Słyszałem że ktoś na forum ma dostęp do marek z górnej półki w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć szukam kogoś znającego się na rzeczy chodzi o wymianę wahaczy, już się boję tych wydatków ale cóż. To jak będzie macie kogoś do polecenia i może już ktoś przerabiał temat to podpowie gdzie można kupić dobre wahacze i w jakiej cenie.

 

mogę osobiście polecić Tobie firmę mojego kolegi Orange Auto Service w Górsku przy k. 80tce wszelkie info przesłałem na PW

 

 

w razie w również temat w dziale polecanym:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/117633-Orange-Auto-Service-w-Gorsku-k-Torunia

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam dostęp do łożysk, pracuje jako sprzedawca w Bydgoszczy tyle od siebie mogę dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wiesz, jakie łożysko idzie do sprężarki klimy, to biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to podam ci nr do mojego kumpla od czesci (bierze z gordona i intercarsu) to by ci cos tam zalatwil i jak bedziesz chcial to tez wymieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon jest drogi i to bardzo w Bydzi to JA do moto Bartka jeżdżę po części głównie to chodzi o jakiś warsztat kumpla no i za ile godzina robocizny wiadomo każdy liczy wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gordon jest drogi i to bardzo w Bydzi to JA do moto Bartka jeżdżę po części głównie to chodzi o jakiś warsztat kumpla no i za ile godzina robocizny wiadomo każdy liczy wszystko

 

Części załatwia ten warsztat, który podałem Tobie, jeśli nie to mogę pomóc troszkę w zakupach, aczkolwiek z tego co wiem to ma dobre zniżki w Arpolu lub Focie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to wahacze kup u kolegi Elemunator czy jakoś tak, jest w dziale sprzedaz komerycjnych, sprzedaje oleje motul, ja u niego za komplet dałem 1450zł za lamfordery. Ma bardzo dobrze ceny ;]

 

nie znam serwisu który polecił Arrow ale sklep Arpol to jest dla mnie jedna wielka tandeta, podejście do klienta jak i znajomość marek znikoma, mimo że duży sklep to polecają Toprana xD to świadczy o sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gordon jest drogi i to bardzo w Bydzi to JA do moto Bartka jeżdżę po części głównie to chodzi o jakiś warsztat kumpla no i za ile godzina robocizny wiadomo każdy liczy wszystko

 

on ma tam znizki takze ja nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z waszych podowiedzi podzwonie zorientuje sie w temacie ale juz pol wyplaty nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie znam serwisu który polecił Arrow

 

bo nie reklamował się dotychczas, ale byłem u niego znam mechaników, którzy tam działają, oraz jest mi znany od dzieciaka, także można śmiało podjechać 100% zaufania, na klimę robi się sezon, więc zaprazsam do sprawdzenia i będzie już ocena

 

 

ale sklep Arpol to jest dla mnie jedna wielka tandeta, podejście do klienta jak i znajomość marek znikoma, mimo że duży sklep to polecają Toprana xD to świadczy o sklepie

 

nie nie Panie :D wiem o co chodzi, jeśli podchodzisz i mówisz, że chcesz konkretną firmę to dostajesz konkretną, ale jeśli tylko mówisz część to oni podają taką, żeby klienta zachęcić, niestety mało jest ludzi co bierze z górnej półki a oni mają full klientów mechaników co biorą dużo za robotę a słabe części stąd taka obsługa ;) ja osobiście mam tam za kasą kolegę, który mówi z góry która firma ujowa a która jest już ok ;)

 

tak btw. Włochaty u mnie w domu czeka na Ciebie ta śrubka od lewarka zrobiona ;)

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności