Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje jak sie chce ale wiele osob uwaza to za starce czasu kasy itd mysle ze to glupie myslenie bo przeciez to przyklad jak mozna fajne spedzic czas i co wazne wymienic swoje opinie pomoc komus i samemu czegos sie dowiedziec napewno lepsze to jak siedzenie w domu przed tv :] hehe zeby tylko jakos zmobilizowac ludzi mi ciezko zebrac sie do torunia nawet bo mam jakies 100 km nie jest to duzo ale jesli mam byc szczery to poprostu jak mysle ze mam jechac 100 km to mi sie nie chce :] hehe dlatego fajnie by bylo gdzies blizej tyle ze jakos nie ma ochotnikow hehe a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Na pewno masz rację. Pewnie, że fajnie by było spotkać się z ludźmi, których łączy wspólna pasja, no i miło spędzić czas. Też nie ukrywam, że wolałabym dojechać 20 km do Torunia niż 100 do Włocławka. A może Kręgielnia? Już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam byłam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe kolezanko masz nowsza bryke to przelecisz w chwilke hehe Ty masz 140 ps a ja 115 wiec wiesz;p hehe a tak na marginesie jestem ciekaw jaki moment obrotowy ma to Twoje cacko bo moj ma 310nm a co do włocławka to zapraszam szarpaki za darmo macie wystraczy przez włocławek przejechac i wiadomo juz kto co musi wymienic hehe :] jesli mowa o spocie to mysle ze blizej lata naprawde u mnie sa super warunki :] tyle ze ludziska nie chca tracic na paliwo widac ze kryzys na swiecie :]hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za tłumaczenie... Szogun... Ela... bryka za 100k a żal 50 zł na paliwo....

Eeee.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mi nie jest zal ale przyznaj ze jesli mam jako sam przejechac 100km a reszta ma po gora 20 czy 40 to tez troche kiepsko ale ja tam jestem za bo na tym to polega hehe;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Pewnie że nie żal. Ale Włocławek można by zostawić na lato, a w marcu może jednak Toruń.

A jaki moment obrotowy ma mój Passek to nie wiem. Ale to szybkie auto bo na Uniwerek docieram 10 minut szybciej niż poprzednim autkiem.

Edytowane przez Ela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to moze masz racje ja mam kolege w toruniu na gagarina wiec:]jesli mnie przygarniecie to przyjade hehe ale narazie mam duzo jezdzenia wiec nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

A do Torunia którą trasą jeżdzisz?

No widzisz. Na Gagarina to ja prawie całe weekendy spędzam. Właściwie to nie wiem czy mój wydział to jeszcze Gagarina czy może jakaś inna street:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wale z Włocławka na Toruń:] malo tam u was bywam :] zazwyczaj to Wawa,Poznań,Kalisz itd.Teraz mam dwa powody,zeby jechac do Torunia;p raz to,że spot zalicze a dwa mam tam kumpla:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grupie spotkań kujawsko - pomorskich jest 30 członków. Na spotach pojawia się zazwyczaj koło 6 osób. Ja rozumiem, że szkoła, praca, rodzina (kolejność przypadkowa),

Chyba ktoś tu jeszcze o mnie zapomniał :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

 

Chyba ktoś tu jeszcze o mnie zapomniał
Nie zapomniał,nie zapomniał tylko wyjechany jesteś i na skróty bedziesz miał parę tysiecy km, pewnie gdybyś miał możliwoś to byś dojechał z polish helikopter whiskey do Gołebia 7 marca Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdybys miałmozliwoś to byś dojechał z polish helikopter whiskey do Gołebia

Uważaj, bo go namówisz:D Danek, pamiętamy o Tobie (zwłaszcza kobiety);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdybys miałmozliwoś to byś dojechał z polish helikopter whiskey do Gołebia

No WŁACHA że bym dojechał, ale z terenu PL, bo stad to można tylko wylecieć.... do kraju lub na minie w powietrze :)

A co do PHW to jak wrócę do Polanda to tego "shitu" dłuuuugo nie tknę. Po takim pobycie, to wolę naszą krajową lub "krzakówę" :D

A tu za parę dni ma dolecieć 1200 kg - łooo matko .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu za parę dni ma dolecieć 1200 kg - łooo matko .....

Zaległe pączki?:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wolę naszą krajową lub "krzakówę"

A tu za parę dni ma dolecieć 1200 kg - łooo matko .....

"biała" najlepsza przynajmniej przez tydzien po niej łeb nie boli tylko 7 dni, co do 1200kg jaka wątroba to wytrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaległe pączki?:rotfl:

Nie. To nie pączki :D:zdrowko:

 

pamiętamy o Tobie (zwłaszcza kobiety)

Taaaaaa? Spoczes laski - wnet przybędę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się chwalił, ale w końcu po ponad 12 miesiącach ciężkich walk kończę pisanie pracy dyplomowej:jupi: Jeszcze tylko wnioski:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Gratuluje:)

Ja już też pomalutku przygotowuję się do pisania pracy magisterskiej. W tamtym roku obroniłam licencjacik, a tu już trzeba pisać następną.

Jeżeli to nie tajemnica, możesz napisać z jakiej dziedziny jest Twoja praca dyplomowa?

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to nie tajemnica;) Metody diagnozowania układu olejowego silnika spalinowego a8C22 lokomotywy SM42;) Temat ciekawy, tylko z materiałami ciężko. Dobrze, że pracuje w tej branży:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym się chwalił, ale w końcu po ponad 12 miesiącach ciężkich walk kończę pisanie pracy dyplomowej

Woytek - to mówiąc w skrócie - po prostu sie opierd.....eś większość czasu :rotfl:

Ja swoją pracę dyplomową napisałem w 3 miesiace. Liczba stron - 176. Temat: "Projekt stanowiska laboratoryjnego do badania napędu sterów na gorący gaz, rakiety lotniczej R-60". I jedyna pomoc, jaką do tego miałem, to ksiązeczka formatu i treści 16-o kartkowego zeszytu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności