Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

No, no Najgorzej to na Poznańskiej, a później już luz Jak będzie drug most to już w ogóle fajnie będzie Ale póki co, to się trzeba nastawić na zakorkowany Toruń

 

tak tak zgadza się, po otwarciu drugiego mostu będzie lżej, z tym, że podobno stary wtedy ma być zamknięty i ma być przeprowadzona modernizacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak będzie lepiej bo nowy ma mieć cztery pasy ruchu, a nie to co obecna pomyłka komunikacyjna z wysepką w połowie, która nie rozwiązała problemu a tylko przesunęła korek na most.

 

Ogólnie to lipa z tą obwodnicą. Czy ktoś się orientuje czy cała będzie płatna? Bo sądzę, że tylko ta część nowobudowana w Lubiczu na kierunku Solec-Turzno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie sposoby na drobne "opuchnięcia" na lakierze po naprawach gdzie wyskakuje rdza?? stosował ktoś "bruno epoxy"??

mam drobna bąble pod szybą tylną i nie wiem jak to zabezpieczyć żeby nie szło pod szkło. a wyciąganie szyby i malowanie 1cm rozdłubanego bąbla za 600zł to przesada. macie jakieś patenty?

poradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papluch ok. trza było mi w niedziele gadac za duzo jeszcze we m,nie promili siedziało i nie kontaktowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i tak będzie lepiej bo nowy ma mieć cztery pasy ruchu, a nie to co obecna pomyłka komunikacyjna z wysepką w połowie, która nie rozwiązała problemu a tylko przesunęła korek na most.

 

Ogólnie to lipa z tą obwodnicą. Czy ktoś się orientuje czy cała będzie płatna? Bo sądzę, że tylko ta część nowobudowana w Lubiczu na kierunku Solec-Turzno.

To na moście przez wisłe to nie taka pomyłka, często pokonuje nasz kochany most i po wprowadzeniu tego patentu to szybciej idzie niż normalnie, fakt korek się przeniósł na most ale przynajmniej światła na rapaka tak nie trzymają.

Co do obwodnicy to płatny będzie odcinek lubicz - czernikowo. Niestety tak zostały sformułowane ustawy i umowy jak podpisywali umowy odnośnie autostrad. Koszt przejazdu odcinkiem toruńskiej obwodnicy ma wynosić 2PLN. Tak na prawdę po co nam przejazd obwodnicą skoro most będzie przy płatkach. Najważniejsze, aby władze zamknęły toruń dla tranzytu powyżej 7,5 tony jak otworzą A1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry dzień wczoraj było w porządku za miesiąc przyjeżdżam z moja żoną:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ela podlinkowała zdjęcia z wczorajszej imprezy :ok: Kiedy następną planujecie? Może się pokryje z moim urlopem :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja Waluśś! Jak tam trzymanie pionu? Fajnie że dołączyłeś :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
dobry dzień wczoraj było w porządku za miesiąc przyjeżdżam z moja żoną

 

Witaj Arek:) Super, że do nas dołączyłeś:kumple

 

Ela podlinkowała zdjęcia z wczorajszej imprezy :ok: Kiedy następną planujecie? Może się pokryje z moim urlopem :hmm

 

Dajesz znać, kiedy przyjeżdżasz i robimy imprezę:) U nas ostatnio sporo spontanów:D :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heja Waluśś! Jak tam trzymanie pionu? Fajnie że dołączyłeś

 

dobrze ale juz dzisiaj jestem po kolejnych dwóch bo mi głowa pęka i zaraz msze się położyć

 

---------- Post added at 13:06 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

 

Witaj Arek Super, że do nas dołączyłeś

 

siemano fajnie było a z was są spoko ludzie naprawdę miło się zaskoczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemano fajnie było a z was są spoko ludzie naprawdę miło się zaskoczyłem

Jeszcze niektórych będziesz miał dość:lol żart oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień wczoraj było w porządku za miesiąc przyjeżdżam z moja żoną

 

więc zapraszamy częściej, teraz już jesteś Swój więc nie masz wyjścia :P

 

Ela podlinkowała zdjęcia z wczorajszej imprezy Kiedy następną planujecie? Może się pokryje z moim urlopem

 

pierwsza sobota miesiąca, co nie znaczy, że jak wrócisz to spontana nie będzie ;) w zeszłym roku ominęła mnie przyjemność poznania Ciebie, za to w tym nie odpuszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
pierwsza sobota miesiąca, co nie znaczy, że jak wrócisz to spontana nie będzie w zeszłym roku ominęła mnie przyjemność poznania Ciebie, za to w tym nie odpuszczę

 

No ta pierwsza sobota miesiąca to taka obowiązkowa:D Ale w międzyczasie sporo spontanicznych spotów:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ta pierwsza sobota miesiąca to taka obowiązkowa Ale w międzyczasie sporo spontanicznych spotów

 

nie no dokładnie, zawsze znajdzie się jakiś "powód" do spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no dokładnie, zawsze znajdzie się jakiś "powód" do spotkania

Jak bym mógł kilka podać takich powodów:P

Ja jak będę miał środek lokomocji to w końcu się zrobię bardziej dostępniejszy z spotami:P

ale to pewnie dopiero w sierpniu;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mógł kilka podać takich powodów

Ja jak będę miał środek lokomocji to w końcu się zrobię bardziej dostępniejszy z spotami

ale to pewnie dopiero w sierpniu;/

 

spoko Seba auto rzecz nabyta ;) ważne, że odbiła od auta a nie wpadła do środka i Ciebie nie uszkodziła bo było by gorzej, także spokojnie na Wlkp wpadniesz z Nami i będziemy działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sierpniowy wasz spot też mnie ominie :( bo w tym czasie będę na 99% na tour de pologne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
także spokojnie na Wlkp wpadniesz z Nami i będziemy działać

Apropo WLKP , kiedy i gdzie się odbywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Apropo WLKP , kiedy i gdzie się odbywa?

 

Termin podobno jest już ustalany:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Termin podobno jest już ustalany

dokładniej coś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności