Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sprawa :fajny

Mógłby ktoś zadzwonic do wioski Lubicz do zakładu "Auto-Flesz" i zapytać , jakie są kolejki do instalacji LPG? Czy jest jakiś wolny termin na początku maja, ile czasu trwa montaż, no i ewentualnie mogę podać, co chcę założyć i ile to wtedy będzie kosztować. Ii od razu termin zarezerwować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
Mógłby ktoś zadzwonic do wioski Lubicz do zakładu "Auto-Flesz"

 

Ktoś mógłby... Poszło PW

Tak najbezpieczniej, bo nikt nie skasuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba było wcześniej mówić to bym na ręcznym w te opony wjechał bo też mi się marzą czarne szybki

 

Kup folię termokurczliwą do szyb na allegroszu, znajdź kawałek miejsca to ci wykleję i jeszcze ci 200 plnów w kieszeni zostanie. Seba już się zdecydował i tylko kasy szuka. Wbrew pozorom nie jest to nic skomplikowanego i mając jakiś garaż z pradem do dyspozycji moge ci opanować szybki w jeden dzień :)

 

Papluch! Vrka wygląda super, mimo że najpierw wydawało mi się że za ciemno. Tylko od czasu demolki na torze to nie jest już VR6 tylko NR- No Reverse! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest sprawa

Mógłby ktoś zadzwonic do wioski Lubicz do zakładu "Auto-Flesz" i zapytać , jakie są kolejki do instalacji LPG? Czy jest jakiś wolny termin na początku maja, ile czasu trwa montaż, no i ewentualnie mogę podać, co chcę założyć i ile to wtedy będzie kosztować. Ii od razu termin zarezerwować

No to koniec świata Danek auto gazuje:zeco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to koniec świata Danek auto gazuje:zeco!

No miałem nowe zagazować, ale przy tej zmianie planów - gazuję staruszka :D

Dorobię sobie palnik i na pikniku nad jeziorem, będę mógł obiad na gazie przygotować :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No miałem nowe zagazować, ale przy tej zmianie planów - gazuję staruszka
No fakt, Bentleya nie wypada gazować:lol:lol:lol, cosik w temacie nie jestem, czyli zostajesz przy 1.8 125KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Danek75 Zobacz post

Mógłby ktoś zadzwonic do wioski Lubicz do zakładu "Auto-Flesz"

Ktoś mógłby... Poszło PW

Tak najbezpieczniej, bo nikt nie skasuje

:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:haha:haha:haha:haha:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mógłby... Poszło PW

Tak najbezpieczniej, bo nikt nie skasuje

 

ze niby jakies ale?? temat, w ktorym to napisales chyba wystarczajaco jest czytelny wiec zaczepki Tomek chyba nie na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat mówi sam za siebie - więc :cenzura: tu nie jest potrzebna :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat mówi sam za siebie - więc tu nie jest potrzebna

 

i wszystko na temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
zaczepki Tomek chyba nie na miejscu ;)

 

Dobrze zaczaiłeś :P

Skutecznie zniechęcasz do udzielania się w dziale regionalnym.

Powinni Cię przydzielić do technicznych. Niestety, jest odwrotnie. Tam jest spam, a tu totalna cenzura. Kto widział wszystko kasować w takim luźnym regionalnym zakątku... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zaczaiłeś

Skutecznie zniechęcasz do udzielania się w dziale regionalnym.

Powinni Cię przydzielić do technicznych. Niestety, jest odwrotnie. Tam jest spam, a tu totalna cenzura. Kto widział wszystko kasować w takim luźnym regionalnym zakątku...

 

ze niby co zniechecam? robilem porzadek na poczatku bylo wiecej spamu to sie trzeba bylo czyscic, ale teraz nie wiem czy zauwazyles, ze juz jest spokojniej nie wywalam tak, w rozmowach mozecie nawet na glowie stawac, i w co niektorych tematach tez jest ok, wiec chcialbym zebys mi wyjasnil twoja wypowiedz bo odczowam, ze masz do mnie jakies, ale... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
bo odczowam, ze masz do mnie jakies, ale...

Po prostu tematy regionalne zarówno ja, jak i większość osób obecnych na spotach (czyli jedynych tak naprawdę nimi zainteresowanych, w przeciwieństwie do działów technicznych) czytam na bieżąco. I jeśli jeden z drugim zażartują w temacie dajmy na to "miejscówki kolejnego spotu" to bynajmniej mi to wcale, ale to wcale nie przeszkadza. Za to ostatnio jakoś odechciało mi się udzielać w publicznym życiu regionalnym. Ot co. Nie żebym coś miał, ale po ostatnich wydarzeniach spodziewałem się już że mi pojedziesz (domyślasz się o co chodzi):lol

 

EDIT:

P.S.:

Gdybym czasem zapomniał się ze spamem, to możesz przecież upomnieć o trzymaniu się tematu. Bo teraz ten cholerny strach przed usunięciem... ;)

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drapać się koty :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
Nie drapać się koty

 

Mówię, co myślę. Dawid też :)

A jak nie poskutkuje, to ustawisz delikwentów ze spluwą przy skroni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi
Nie drapać się koty

 

 

buehehe a to kocur :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu tematy regionalne zarówno ja, jak i większość osób obecnych na spotach (czyli jedynych tak naprawdę nimi zainteresowanych, w przeciwieństwie do działów technicznych) czytam na bieżąco. I jeśli jeden z drugim zażartują w temacie dajmy na to "miejscówki kolejnego spotu" to bynajmniej mi to wcale, ale to wcale nie przeszkadza. Za to ostatnio jakoś odechciało mi się udzielać w publicznym życiu regionalnym. Ot co.

 

Nie żebym coś miał, ale po ostatnich wydarzeniach spodziewałem się już że mi pojedziesz (domyślasz się o co chodzi)

 

Tobie to nie przeszkadza, ale wydaje mi sie, ze temat o innym spocie powinien sie rozwinac w nowym watku lub zaczac ewentualnie w rozmowach ogolnych i wtedy mozna gadke zaczynac na spokojnie w nowym temacie

 

hmm tutaj musialbys sie napocic zebym Cie pocisnal, bo nie robie tego od tak, i nie mam za co Ciebie cisnac, zartowalem ostatnio i mam nadzieje, ze tak samo to odebrales jesli nie to przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
zartowalem ostatnio i mam nadzieje, ze tak samo to odebrales jesli nie to przepraszam

:piwko

i jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest

 

i najwazniejsze :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności