Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuje ze ktoś ty chce zarobić......

 

opowiadaj komu wpier... i ile za to dajesz:D :lol

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a racja papluch nie ma dystansu do siebie i ostatnio chciał mnie bić przez to:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a racja papluch nie ma dystansu do siebie i ostatnio chciał mnie bić przez to

 

i wtedy Ci się należało bo jak się zje***** w sharanie to na drugi dzień waliło jeszcze śmierdzielu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu dzisiaj w Solankach ordery na klatę przyjmował ;) Gratulacje Danonek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę będzie jak ruski generał: na plecach sobie będzie przyczepiał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś tu dzisiaj w Solankach ordery na klatę przyjmował ;) Gratulacje Danonek ;)

 

Dzięks :padam: A trafiło się jakos... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39928.jpg

 

jest Danon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dostałem :D Ale jeszcze w domu jest :D Stary ma mi go przysłać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś z tej beemki ma pojęcie i potrafi jeździć, jednak "nie powinno" się tak zachowywać w ruchu ulicznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
koleś z tej beemki ma pojęcie i potrafi jeździć

Kurcze, Michalina, o czym Ty piszesz :wmorde Jakie ma pojęcie i jak potrafi jeździć, to jest kierowca? To jest naćpany psychopata, z poważnymi zaburzeniami osobowości,a do tego zapewne jakiś synuś bogatego tatusia, który myśli, że wszystko mu wolno, bo cokolwiek zrobi to i tak adwokaci go wyciągną. Jak jest taki kozak to niech w rajdach startuje, a nie sobie wyścigi ulicami miast urządza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Michalina, o czym Ty piszesz Jakie ma pojęcie i jak potrafi jeździć, to jest kierowca? To jest naćpany psychopata, z poważnymi zaburzeniami osobowości,a do tego zapewne jakiś synuś bogatego tatusia, który myśli, że wszystko mu wolno, bo cokolwiek zrobi to i tak adwokaci go wyciągną. Jak jest taki kozak to niech w rajdach startuje, a nie sobie wyścigi ulicami miast urządza.

 

:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Michalina, o czym Ty piszesz Jakie ma pojęcie i jak potrafi jeździć, to jest kierowca? To jest naćpany psychopata, z poważnymi zaburzeniami osobowości,a do tego zapewne jakiś synuś bogatego tatusia, który myśli, że wszystko mu wolno, bo cokolwiek zrobi to i tak adwokaci go wyciągną. Jak jest taki kozak to niech w rajdach startuje, a nie sobie wyścigi ulicami miast urządza.

 

100% socjopata :(

 

Ta beta przyciąga ludzi z TIC TACiem zamiast mózgu :

 

http://moto.onet.pl/nadrogach/posiada-pan-kategorie-b-nie-tylko-a/mgj4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jednak "nie powinno" się tak zachowywać w ruchu ulicznym" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska leci ktoś do Wilczyna w weekend?

 

Jest oldschool suecide party

 

http://www.oldschoolsuicide.com/index.php/pl/25

 

Bedzie tam nasz przedstawiciel EMYL z CMG :D

 

ja zapewne wpadne w sobote popoludniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Michalina, o czym Ty piszesz :wmorde Jakie ma pojęcie i jak potrafi jeździć, to jest kierowca? To jest naćpany psychopata, z poważnymi zaburzeniami osobowości,a do tego zapewne jakiś synuś bogatego tatusia, który myśli, że wszystko mu wolno, bo cokolwiek zrobi to i tak adwokaci go wyciągną. Jak jest taki kozak to niech w rajdach startuje, a nie sobie wyścigi ulicami miast urządza.

 

:brawo:brawo:brawo:brawo:brawo:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt "Boguś z M3" pomylił tor wyścigowy z ulicami miasta, ale Grinchu ma racje, gosciu umie panować nad maszyną. A swoja droga nie pogardził bym takim M3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh niech wjedzie na tor z prawdziwymi kierowcami rajdowymi lub wyscigowymi to zobaczy gdzie jego miejsce dla mnie to psychol do odstrzału i tyle!! Po za tym z tego co sie orientuje to juz dwa auta skasował w głupi sposób wiec taki kozak to on nie jest.. i widac ze mocno odpuszcza w zakretach zamiast pojsc ostro bokiem co bylo na innym forum ocenione przez kierowców wyscigowych wiec dla mnei nie ma sie co jarac debilem bo to go tylko nakreci...

Edytowane przez andy_czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzamy po raz kolejny, Moja słowa zostały wyciągnięte z kontekstu.

Tak jak Pisałem koleś daje rade ale nie można tak jeździć po ulicach . nie chcialbym żeby taki typ spotkał na drodze moich rodziców znajomych czy moje dziecko. Takie zachowanie jest niedopuszczalne w ruchu ulicznym. Tyle ode Mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności