Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupiłem jeszcze żadnych Pytam na zapas i uważaj bo ( nie powiem kto ) wyjedzie Ci tu z regulaminem forum

 

polecam ATE Power disc - tarcza oraz ate power disc ceramic klocki, uderzy troszkę po kieszeni ale kilkukrotne hamowanie z 200 do 0 nie robi na Nich żadnego wrażenia, w dodatku zero przegrzewania i innych skutków ubocznych. Tylko ori bo zdarzają się podróbki i wtedy jest klops.

 

a Mówię o Nich dlatego gdyż Mam taki Zestaw z przodu i z tyłu u siebie.

 

a ten od regulaminu to już zapewne poszedł spać z misiami więc spoko looz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam ATE Power disc - tarcza oraz ate power disc ceramic klocki, uderzy troszkę po kieszeni ale kilkukrotne hamowanie z 200 do 0 nie robi na Nich żadnego wrażenia, w dodatku zero przegrzewania i innych skutków ubocznych. Tylko ori bo zdarzają się podróbki i wtedy jest klops.

 

a Mówię o Nich dlatego gdyż Mam taki Zestaw z przodu i z tyłu u siebie.

 

a ten od regulaminu to już zapewne poszedł spać z misiami więc spoko looz ;)

 

U mnie takowe są, tanie nie są to fakt, ale dobre na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI
Stelmi, czy do Ciebie można podjechać z tarczami hamulcowymi na wycinanie ? Ile taka przyjemność kosztuje ?

 

Jasne, że tak. Biorę 60zł za komplet a frez robię taki jaki chcesz, nawet Hello Kitty ;) Oczywiście jak coś co pochłonie dużo czasu na programowanie i obróbkę to cena lekko może się zmienić ;)

Uprzedzając heiterów - frezuję na 1mm głębokości, czyli tyle ile ma graniczne zużycie tarczy hamulcowej, dzięki czemu jej nie osłabiam

Edytowane przez STELMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
frezuję na 1mm głębokości, czyli tyle ile ma graniczne zużycie tarczy hamulcowej, dzięki czemu jej nie osłabiam

Właśnie się zastanawialiśmy jaki to ma wpływ na jej wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI
Właśnie się zastanawialiśmy jaki to ma wpływ na jej wytrzymałość.

 

Żaden, sam ją o tyle osłabiasz przy zwykłym użytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego dla wszystkich Pań i dziewczyn na tym forum :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI
Sygnatura edytowana , zapoznaj się z regulaminem forum

 

Jestem na forum od 2 dni - usunięto już 4 moje posty (podobno jakieś kombinacje na serwerze były) i podpis - większa tu cenzura jak w Korei Północnej

Edytowane przez STELMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Stelmi, bo my tu mamy ducha Gierka i przestarzałe umysły, epoka dinozaurów, co nigdy nie chcą odejść od władzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4. Handel i reklama na forum

 

4.1 Jakikolwiek handel na forum jest zabroniony – nie akceptujemy żadnych propozycji sprzedaży, kupna, usług, ogłoszeń, linków do ogłoszeń/aukcji, niezależnie czy będą umieszczone w poście, osobnym wątku, profilowym podpisie czy shout boxie.

 

Godzinka z hakiem ;) . Za 3cim razem krecha poleci ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI
Godzinka z hakiem ;) . Za 3cim razem krecha poleci ;)

 

ponieważ nie widzę takiej możliwości to proszę o całkowite usunięcie mojego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponieważ nie widzę takiej możliwości to proszę o całkowite usunięcie mojego konta

 

Ty nie gadaj głupot, i nic nie usuwaj.

 

 

Godzinka z hakiem . Za 3cim razem krecha poleci

 

a Ty Deszczowy z całym szacunkiem do Twojej osoby ale nie Wiem czy zauważyłeś ale Mamy Swoich Opiekunów, i żaden z Nich nie Wchodzi na Twój teren także Uszanuj to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty Deszczowy z całym szacunkiem do Twojej osoby ale nie Wiem czy zauważyłeś ale Mamy Swoich Opiekunów, i żaden z Nich nie Wchodzi na Twój teren także Uszanuj to.

Nie wiem czy zauważyłeś ale Miłosz jest moderatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty Deszczowy z całym szacunkiem do Twojej osoby ale nie Wiem czy zauważyłeś ale Mamy Swoich Opiekunów, i żaden z Nich nie Wchodzi na Twój teren także Uszanuj to.

Sygnaturę widać , we wszystkich działach ;) do tego opiekun nie ma możliwości edycji sygnatury :kumple.

 

ponieważ nie widzę takiej możliwości to proszę o całkowite usunięcie mojego konta

 

Tu się nie ma co gniewać nikt Ci na złość kolego nie robi :) mamy zasady na forum , których musimy przestrzegać to wszystko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI

Tu się nie ma co gniewać nikt Ci na złość kolego nie robi :) mamy zasady na forum , których musimy przestrzegać to wszystko ;).

 

Na różnych forach jestem od min 14 lat, jestem również moderatorem, ale takiej cenzury jeszcze nie spotkałem, więc skoro ja nie dam rady dopasować się do nadgorliwej moderacji to nie chcę byc w żaden sposób związany z tym forum i poraz drugi proszę o skasowanie całkowite mojego konta i postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Stelmi, daj mi numer do siebie na PW, będę dzwonić w różnych sprawach bo potrzebuję kilka rzeczy wykonanych w CNC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Piątek koło Camela w Bydzi widziany passacik b5 kombi FL CB 97...M czyj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Piątek koło Camela w Bydzi widziany passacik b5 kombi FL CB 97...M czyj ?

Mój

Tak się mijamy co nie co . :D Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności