Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość resi

nie że są, tylko po jakich miastach przygotowują, tzn gdzie są jazdy, w którym mieście są prowadzone jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To czemu jak wcześniej znalazłem ogłoszenia, to było napisane, w jakich miejscowościach są zdawane egzaminy? :fajny na pewno nie bez powodu.

 

Z tego co wiem, to po prostu uczysz się miasta i dlatego ktoś podkreśla ten fakt, ale jak będziesz "miał widzi mi się" żeby w Koninie zdawać to muszą Ciebie przyjąć na egzamin po uiszczeniu opłaty i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to szkoła dobiera auta pod dany WORD bo to nie możliwe żeby każda szkoła posiadała w swoje "flocie" kilkanaście aut do kilkunastu Word-ów. U mnie przeważnie mają dwa auta na Word Bydgoszcz lub Grudziądz i tylko tam ludzie zdają, i to od szkoły zależy gdzie jeździ uczyć a nie od kursanta wiem bo bracki chodzi właśnie na prawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było napisane, w jakich miejscowościach są zdawane egzaminy?

W regionie CMG utarło się, że najłatwiej zdać w Koninie. Na pewno szkoła, do której chodziła moja siostra (blondi z resztą;)) miała opcję egzaminu w Koninie. Nie wiem, czy potem nie było jakichś odgórnych ograniczeń. Zainwestuj i podzwoń po szkołach, bo w końcu to o Twoje prawko chodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w końcu to o Twoje prawko chodzi;)

 

Ja swoje prawko mam :lol3

 

 

najłatwiej zdać w Koninie.

 

No właśnie o to chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy w koninie latwiej zdac. znam wiele os ktore zdawaly w koninie i oblewaly. przerzucili siena bydgoszcz i od razu egz zdany. wg mnie bydgoszcz jest latwiejsza niz konin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znam wiele os ktore zdawaly w koninie i oblewaly

 

Osoby, które zdają po kilka razy, po prostu nie potrafią jeździć i tyle ...

 

Przykład kolegi, zdawał w Bydgoszczy, po 6tym (!) razie się poddał - stwierdził że się na niego uwzięli, przeniósł się do Konina - tam zdał za 8 (!) :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek to jak już szukacie po łatwości, to najlepiej byłoby w Grudziądzu, no ale zapewne w Inie nie będzie szkoły, w której jeżdżą do Grudziądza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z wczorajszymi postami? Jakiś backup forum był robiony?

EDIT:

OK, już wiem. Jędruś coś tam dłubie przy serwerze.

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwo tez nie jest w grudziądzu bo 80% instruktorow to albo emerytowani wojskowi albo innego gatunku pokolenie średniowiecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo emerytowani wojskowi albo innego gatunku pokolenie średniowiecza.

Jestem ciekaw reakcji Danona:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcji żadnej nie będzie :D "Na miętko"........ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek nie jest emeryjowany jeszcze. chyba:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to "pokolenie średniowiecza";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::P

albo innego gatunku pokolenie średniowiecza.

No nie zero szacunku dla siwych włosów:p, Tuńkowski masz przerabane za " to pokolenie":rotfl::P

Koleś syna zdal w Bydgoszczy praktyczny za pierwszym razem , teoria 2 razy. Moje dziecię zdało za czwartym razem, w miedzyczasie goniąc pieszych po przejsciu, obijajac samochody podzczas parkowania prostopadłego, skrecając z jednokierunkowej w lewo z prawego pasa i dalej grzechów nie pamietam.

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na to wszędobylskie pieprzenie, że teraz zdaje się jakoś masakrycznie to raczej nie ma w tym prawdy, skoro moja kobitka zdała za pierwszym razem teorie i praktykę z miesiąc temu, a kierowca z niej taki, że Passkiem wjechać tyłem przez bramę na podwórko to ma problem :P Tylko ciiii, bo jak się dowie, że jej tyłek obrabiam pod kątem jeżdżenia to natrzaskane po pysku dostanę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoja Pani podejmuje się wjazdu tyłem w bramę, to moim zdaniem jest przynajmniej niezłym kierowcą ;)

Trudno mi się wypowiadać co do stopnia trudności egzaminu, bo sam zdawałem jak było "łatwo". Każdy kto szybko zda, powie że było łatwo. A i tak na drodze sami widzimy co się dzieje, i z umiejętnościami jest różnie. Choć sam mistrzem kierownicy nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy i koleżanki :D

Zakładał ktoś kiedyś haki holownicze firm steinhof lub hak-pol a może są jeszcze inne dobre firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STELMI
Witam

Koledzy i koleżanki :D

Zakładał ktoś kiedyś haki holownicze firm steinhof lub hak-pol a może są jeszcze inne dobre firmy ?

 

Na pewno Westfalia ;)

Mam taki u siebie, odpinany, pasuje do styropianu w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Westfalia ;)

Mam taki u siebie, odpinany, pasuje do styropianu w bagażniku.

 

Mi chozi o haki do przyczepek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności