Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

 

głosujcie.

 

polecam sie :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pożyczyć namiot 4-6 osobowy z oddzielnymi sypialniami. Potrzebuję w terminie od 04.07.do 22.07. ??

Dobrą butelką się odwdzięczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, sorry że tutaj, ale nie podałeś maila. Później zdjęcia usunę

 

1004807p.th.jpg1004806z.th.jpg1004805n.th.jpg1004803g.th.jpg

 

 

 

1004804q.th.jpg

1004802l.th.jpg

1004794c.th.jpg

1004801t.th.jpg

1004795l.th.jpg

1004796.th.jpg

1004797k.th.jpg

1004798x.th.jpg

1004799w.th.jpg

1004800d.th.jpg

1004793l.th.jpg

1004792z.th.jpg

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Garbus to padaka :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba gdzieś po rowach fruwał bo dziury w progach są ogromne.

Wszędzie lakierowany do uszczelek, a że te już zdążyły się poodrywać, to widać gdzie był odcinany lakier. "Stan licznika" to oczywiście 171 tysięcy. Na oko daję temu autu jakieś 300 tysięcy przelotu. Poza tym zewsząd poobijane.

P.S.

Rafał, żeby z VR6 na coś takiego? :sciana:fuj

Idź Pan z takimi dziwolągami :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Stan licznika" to oczywiście 171 tysięcy. Na oko daję temu autu jakieś 300 tysięcy przelotu.

 

Ile? Moja kiera po 300, to przy tej by wyglądała jak nowa :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papluch gofer ci sie znudził:P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Garbie to jest on tak nieszczęśliwie nisko zawieszony, że jak nie zgubisz miski olejowej to wgnieciesz próg napewno. Ja w swoim uważałem, ale i tak raz mi się udało przyhaczyć a co dopiero jak gwint wejdzie. Ogólnie progi to norma. Ten konkretny model to jakiś nieszczęście więc chyba nie ma sobie co nim głowy zawracać, pies wie co by wyjszło jeszcze w praniu.

W firmowej Kudze zaś kierownicę po 30 tys.km miałem już zmasakrowaną więc zależy kto jakie ręce ma, sposób prowadzenia aczkolwiek przebieg też ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wszystkim.

 

Jesli nie trafiłem z tematem w odpowiedni dział to z góry sorry.

 

Ze względu na to że nie mogę jechać na Ogólnopolski Zlot VW-passat.pl a mam już opłacone miejsce na cały weekend wychodzę z ofertą dla tych którzy chcieli jechac ale się spóźnili.

 

Mam na sprzedaż jedno miejsce na cały weekend. Koszt 190zł ja oddam za 170zł

 

Zainteresowanych proszę o info na PW

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile? Moja kiera po 300, to przy tej by wyglądała jak nowa :lol3

 

Danek pamietaj:)

Punkt 1 : Eltom ma zawsze racje

Punkt 2 : Jesli Tomek nie ma racji patrz punkt 1 :bleble

Punkt 3 : Jesli Eltom popelnil blad to i tak sie do Niego nie przyzna :haha

 

Dobranoc Panstwu:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch co proponujesz na taki stan rzeczy? Remont czy wymianę silnika? No i czy to może być jedna z przyczyn czy nie musi? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grinch co proponujesz na taki stan rzeczy? Remont czy wymianę silnika? No i czy to może być jedna z przyczyn czy nie musi? :haha

 

Siemka:)

Przeciez Ja sie Nie znam :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać świetnie znasz rudego( nie chodzi mi o taki czołg z takiego filmu co był popularny jak jeszcze pod szafę na wrotkach wieżdżałeś ) więc pytam w jego kwestii, bo chyba jesteś w tej dziedzinie ekspertem. A poważnie się pytając po co ta wypowiedź była ? Skończyły się tematy do kiszenia ogóra czy może martwisz się, że ostatnio opiekun nie ma co usuwać z wątku.

Właśnie przez takie kretyńskie zagrywki ekipa się posypała i teraz wielki płacz, że kiepska frekwencja na Ogólnopolski.

Edytowane przez halfdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz wielki płacz, że kiepska frekwencja na Ogólnopolski.
Nie jedziesz na Ogólnopolski z powodu Grincha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie z powodu Grincha, ciekaw jestem skąd taki pomysł... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak widać świetnie znasz rudego( nie chodzi mi o taki czołg z takiego filmu co był popularny jak jeszcze pod szafę na wrotkach wieżdżałeś ) więc pytam w jego kwestii, bo chyba jesteś w tej dziedzinie ekspertem. A poważnie się pytając po co ta wypowiedź była ? Skończyły się tematy do kiszenia ogóra czy może martwisz się, że ostatnio opiekun nie ma co usuwać z wątku.

Właśnie przez takie kretyńskie zagrywki ekipa się posypała i teraz wielki płacz, że kiepska frekwencja na Ogólnopolski.

 

Obrońca utrapionych się znalazł :haha

 

Wyloozuj od Rańca :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy niczym cie nie sprowokował więc mogę być "obrońca utrapionych" skoro ty chcesz się w ciemiężyciela bawić. Tryumfu Woli się naoglądałeś czy jak? Nie przypier..dalaj się do ludzi bez powodu to od razu będzie lepiej, a jak masz do kogoś ból to PW, a nie znów burdel robisz.

 

Wyloozuj od Rańca

Nie wiem jak w twojej strefie czasowej, ale u mnie rano było dawno temu więc chyba pora wstawać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrońca utrapionych się znalazł

To po co te komentarze w stosunku do Tomka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w twojej strefie czasowej, ale u mnie rano było dawno temu więc chyba pora wstawać...

 

To po co te komentarze w stosunku do Tomka?

 

 

Zdrówko Chłopaki :zdrowko

 

PS: Nie ma to jak od rana trochę zamieszania zrobić:gwizdze

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - niezły gnój w temacie i w grupie staracie sie zrobić - badź już się wam to udało. Choć nie wiem, jaki jest tego cel :hmm

 

Gratuluję :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności