Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

4 motion + 180 PS TDI i jest fun :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooohoho widze że już wyrok bez procesu jest dla co niektórych co wszystko wiedzą...

 

Tak to byłem ja. Tak spieszyłem się do roboty. Ludzie jechali <50km/h, ale na 70tce lewym pasem momentami nie mając nikogo przed sobą. Nie przekraczałem specjalnie prędkości (może trochę). Nie, nikomu na żyletkę nie zajechałem, no chyba że wciśnięcie się w 15-20m przerwę między samochody to żyletka- ludzie nie ogarniający przestrzeni wtedy dotykają hamulca. Nie, nikt nie uciekał na pobocze - jak to napisałeś - " ratując swoje życie i auta". Na CB to być może skomentowali sytuację poniższą.

 

Na wysokosci cerfura, stojąc na lewym pasie na swiatlach, na pas po lewej dla skrecajacych w lewo podjechala A6. Koles z tego pasa nie patrzac wje*ał mi sie pod koła zmuszając mnmie do bardzo ostrgo hamowania i odbicia w prawo

wtedy faktycznie ktos po prawej mnie, ale za mną, musiał dać po heblach, ale to nie była moja wina. To mnie oczywiście wqrw*ło i dało taki wyrzut adrenaliny, że pognałem za nim - być może wtedy minąłem kilka samochodów slalomem bez kierunku (ale na pewno nie na żyletkę). To był odcinek może ze 100-150m. Może to i nie dojrzałe, ale jeszcze wiszą mi moje cohones, więc w tym momencie użyłem ich, a nie głosu rozsądku. Jak będę tatą, to być może wygra wtedy to drugie (każdy z was kiedyś taki był... no chyba, że .....).

 

Spieszył się ktoś kiedyś BARDZO nie mogąc się spóźnić ani minuty? Tylko pogratulować jeśli nie musieliście - Niektórzy widać mają spokojne życie.

 

Co do wlepy to macie gwarantowane, że jutro jej nie będzie na klapie... nosz ***** takie teksty to poniżej pasa. Dość płytkie myślenie. Użyj pamięci, podlicz swoje głupie akcje i zastanów się czy Ty ją oby chlubnie wozisz/łeś.

 

Martin, powiedz mi jeszcze czym jechales -moze takim jakims suvem(chyba) ?

Edytowane przez winczako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(każdy z was kiedyś taki był... no chyba, że .....).

 

Spieszył się ktoś kiedyś BARDZO nie mogąc się spóźnić ani minuty? Tylko pogratulować jeśli nie musieliście - Niektórzy widać mają spokojne życie.

 

Co do wlepy to macie gwarantowane, że jutro jej nie będzie na klapie... nosz ***** takie teksty to poniżej pasa. Dość płytkie myślenie. Użyj pamięci, podlicz swoje głupie akcje i zastanów się czy Ty ją oby chlubnie wozisz/łeś.

 

 

Paweł spokojnie i nie popełniaj naszych błędów :)

Jednemu już nerwy puściły i zapewne teraz żałuje a drugi się w ostatniej chwili pohamował :mniam

 

PS: Ja nadal taki jestem i jeżdżę szybciutko :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie popełniaj naszych błędów

Może nie będę mógł bo wlepa mogła się zapiec, a z lakierem nie będę zrywał. Zapewne tak jest więc pewne siarę bede dalej robił co niektórym ;)

 

 

A tak swoją drogą to już tyle razy było poruszane żeby problemy rozwiazywan na pw. Ja oczywiscie nie dam się szykanować stąd moja odpowiedz, ale Martin, twoje pretensje powinny trafić do mnie na skrzynke, to byśmy wyjasnili (a tak bezsensowna hryja).

Edytowane przez winczako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie będę mógł bo wlepa mogła się zapiec, a z lakierem nie będę zrywał. Zapewne tak jest więc pewne siarę bede dalej robił co niektórym

 

Dokładnie Winaczko :)

JBB - Jazda Bardziej Bokiem :P

 

I takie podejście mi się podoba :)

 

A przy okazji dacie sobie buziola chłopaki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ooooohoho widze że już wyrok bez procesu jest dla co niektórych co wszystko wiedzą...

Nie nerwuj się kolego. Tu tak jest że towarzystwo raz na jakiś czas na kogoś wsiadają, ale nikt nie pamięta zapierdalania spotowego( przeszło rok temu mało nie potłukliśmy pasków w drodze go gołębia, to samo w drodze nad jezioro w Smerzynie). Każdy z nas raz na jakiś czas podejmuje błędne decyzje i nie ma co robić scen i robić wielką aferę z tego, że paweł docisnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nerwusów i tych spokojnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonik nie chcesz ładnej dmuchawki do 1Z? Mam na pogonienie, stan super, grama oleju nie puszcza :) To jest dobry geszeft, ja ciebie nie oszukam, ty zadowolony będziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sonik nie chcesz ładnej dmuchawki do 1Z? Mam na pogonienie, stan super, grama oleju nie puszcza To jest dobry geszeft, ja ciebie nie oszukam, ty zadowolony będziesz

 

Wiesz co po dzisiejszych modach pod maską będę chyba miał okazję sprawdzić w jakim stanie jest moja bo będę musiał ją wyciągnąć...

p23021220430002.th.jpg

Edytowane przez Sonic B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halfdan!! szkoda gabloty!! ale powalcz jeszcze!! może da się pasa jakoś ogarnąć!! :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hy hy hy się łącznik skończył ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to już tyle razy było poruszane żeby problemy rozwiazywan na pw. Ja oczywiscie nie dam się szykanować stąd moja odpowiedz, ale Martin, twoje pretensje powinny trafić do mnie na skrzynke, to byśmy wyjasnili (a tak bezsensowna hryja).

no tak! ale kolega Martin najpierw musiał cię publicznie zlustrować, bo do końca nie był pewny z kim miał nieprzyjemność!! :jasne ale Panowie proponuję urwać sprawie ŁEB i tyle w temacie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek jest dawca silnika więc będzie reaktywacja na większym stadzie, zostaje stara skrzynia i sprzęgło (jednomas), turbo i pompa paliwa od 1Z 90km idą na handel.

Artur coś ty tam grzebał? Czy samo się...? Jak coś to turbo puszczę ci w dobrej cenie jeśli twoje będzie słabe, jakbyś chciał podkręcić silnik to na pewno na mojej turbinie będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hy hy hy się łącznik skończył ??

Nie wiem okaże się jak będę to wyciągał dzisiaj tyle co telefonem tam doszedłem i zobaczyłem co pierdzi i czemu tak turbina głośno gwiżdże :D

 

---------- Dodano o 23:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:49 ----------

 

Artur coś ty tam grzebał? Czy samo się...?

to chyba moja noga ostatnio mówię trochę przepalę passacika bo przez tą zimę go oszczędzałem i dużych obrotów mu nie dawałem i tak wczoraj i dzisiaj trochę dostał po garach i dzisiaj jak tak dość mocniej ruszyłem na światłach w tle muzyki coś mi nie chalo śilnik chodzi zaglądam pod machę i o.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem okaże się jak będę to wyciągał dzisiaj tyle co telefonem tam doszedłem i zobaczyłem co pierdzi i czemu tak turbina głośno gwiżdże

 

z tego co widzę to kolanko, które na 4szpile jest przykręcane do turba po prostu się przegryzło na dwa elementy ;), jeśli tak to turbo powinno być ok tylko kolanko do spawania ;), najgorsza będzie zabawa z wydobyciem ustrojstwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik ty psuju tobie taczkę dać i to na kapciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak miałem w planach w tym roku wywalić kolektor żeby go w środku wyczyścić a nie mam jeszcze egr zaślepionego więc będę miał okazję zrobić to trochę prędzej :D

Oby nic złego się nie okazało...

 

---------- Dodano o 23:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:33 ----------

 

Słonik ty psuju tobie taczkę dać i to na kapciu

Odezwał się ten co olej gubi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się ten co olej gubi

Co ty opowiadasz ja zaznaczam drogę żebym potem do domku trafił:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie winczako - zakończyłem wypowiedzi w poście 7889 ,

 

 

no tak! ale kolega Martin najpierw musiał cię publicznie zlustrować, bo do końca nie był pewny z kim miał nieprzyjemność!!

 

oczywiście że musiał , powiem lepiej zupełnie nie miałem pojęcia kim jest owy driver. jakoś nie przyszło mi do głowy uczyć się na pamięć kto czym się porusza a druga sprawa że to forum to nie jest całe moje życie...

 

 

. Tu tak jest że towarzystwo raz na jakiś czas na kogoś wsiadają

:lol3

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu tak jest że towarzystwo raz na jakiś czas na kogoś wsiadają,

 

Jeżeli mówisz o tym co myślę to akurat w pewnym momencie granica wytrzymałości została przerwana. A dwa mam cichą nadzieję że będzie com back :)

 

A co do motorowi to plus że AFN bo ma VNT i modzić można :)

No a minus za VP bo za tym nie przepadam :P

 

PS: Piotruś pamiętaj żeby teraz już oddać w ręce dobrego mechanika a dwa sprawdźcie wszystko dwukrotnie żeby żadnych niemiłych niespodzianek nie było !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności