Skocz do zawartości
Gość Kajman

podświetlenie deski nawiewów nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kajman

Witam.

Mam mały problem z deską nawiewów i przyciskami od klimy wogóle ich nie podświetla. Zaróweczka jest nowa wymieniłem. I teraż chcem sobie kupić takie coś

http://www.allegro.pl/item297755520_siatka_led_do_poswietlanie_pokretel_golf_passat.html i niewiem czy mi zadziała. Może to być spowodowane brakiem jakiegoś przekaźnika ? A popielniczka jest normalnie podświetlana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fazol

zrób to sobie sam bedzie cie to kosztowac max 10 zł led-y na 12 v i masz spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Witam.

Mam mały problem z deską nawiewów i przyciskami od klimy wogóle ich nie podświetla. Zaróweczka jest nowa wymieniłem. I teraż chcem sobie kupić takie coś

http://www.allegro.pl/item297755520_siatka_led_do_poswietlanie_pokretel_golf_passat.html i niewiem czy mi zadziała. Może to być spowodowane brakiem jakiegoś przekaźnika ? A popielniczka jest normalnie podświetlana.

 

 

Miałem taki sam problem tylko że przy passacie b3 też mi nie działało pomimo tego że wsadziłem nową żarówkę.Co się okazało przy żaróweczce są takie dwa druciki i jak była wsadzona to nie stykała do blaszek być może u Ciebie jest tak samo musisz sprawdzić:)

 

Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podłaczyć na "krótko" podświetlenie pokręteł ogrzewania. Czy wie kotś z Was, który pin w panelu jest od + a który od - :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz żarówkę to bez znaczenia, biegunowość ma znaczenie tylko przy diodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multimetrem sprawdzisz, jak podepniesz odwrotnie to przez pokazanym napięciem pojawi się pozioma kreska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
multimetrem sprawdzisz, jak podepniesz odwrotnie to przez pokazanym napięciem pojawi się pozioma kreska

 

Już po temacie :D

 

Myślałem, ze napięcie na podświetlenie podawane jest w tej samej kostce co do potencjometru od wiatraka.

Przez przypadek zobaczyłem miejsce na kostkę 2 pinową :D właśnie od podświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności