Skocz do zawartości
Dzo-Dzo

Spoty -> Częstochowskie

Rekomendowane odpowiedzi

żeby Cię Jacku nie skłamać to niebo zachmurzone,trochu wieje ale jest koło 10 stopni na +:bleble

 

nie pada bo zapomniałem powiedzieć:P

 

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

 

jak coś potrzeba tarabanić na komóre :bleble

Edytowane przez tytus
pamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u nas kropi, bo umyłem auto w robocie ehh ;/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde. nie logowałem się od tygodnia i nie wiedziałem o tym spocie. Szkoda !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuj się w temacie HOT SPOT bo ma być spocik w Poraju:bleble

 

no to teraz kilka fotek obiecanych:P

dsc1156i.th.jpg dsc1154k.th.jpg dsc1149u.th.jpg dsc1173v.th.jpg dsc1171n.th.jpg dsc1172w.th.jpg dsc1176u.th.jpg dsc1188v.th.jpg dsc1193a.th.jpg dsc1211u.th.jpg dsc1208l.th.jpg dsc1210b.th.jpg dsc1220t.th.jpg dsc1221g.th.jpg dsc1223x.th.jpg dsc1231x.th.jpg dsc1232a.th.jpg dsc1233l.th.jpg dsc1234.th.jpg dsc1237r.th.jpg dsc1238r.th.jpg dsc1239u.th.jpg dsc1244l.th.jpg

 

raz jeszcze dziękuję przybyłym,tym z daleka i tym z bliska,dzięki "chłopacy" :bleble

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam robiły miśki?

kiedy ten spot w Poraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno w niedziele,a przyjechali rzucić okiem na sytuację:bleble

 

po chwili ciszy ogłaszam iż proponuje spota pod koniec Marca na Złotej Górze miejsce znane też pod nazwą "droga do nikąd",najprawdopodobniej będzie to spot połączony ze spotem grupy VAG,ja od siebie proponowałbym przyjechać wcześniej,sam myślałem o jakimś grillu,a później możemy się integrować z resztą przybyłych VAGowiczów,dużo nas już jest na tym forum no i nie ukrywam że chciałbym pokazać przed kolegami z forum grupy VAG że vw-passat.pl też potrafi się zorganizować i to w dość licznej grupie:bleble więcej informacji podam wraz ze zbliżonym terminem spota,mapkę jak dotrzeć i inne potrzebne wiadomości,jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania proszę pisać:P

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytusie proszę o info na pw i może sms o terminie. Będę na bank i jeszcze kolegę bym zachęcił, bo widziałem, że dużo modów robi w swoim B5 to się pochwali. Kolorek jak mój tylko (niestety:):):) sedan ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło że ktoś czasem zajrzy do tematu,bliżej terminu dam znaka kolegom ze śląska co by może znowu jakaś ekipka wpadła:kumplesms albo coś dam znaka plecak nie ma problemu:bleble

 

drodzy koledzy i koleżanki,jako iż prowadzę akcję która ma na celu "rozbawienie" forum passata ot powstałą w głowie myśl takiego oto drweniaka,na pierwszej fotce pomysłodawca a na drugiej moja inwencja twórcza

2009160.th.jpg dsc1272y.th.jpg

chciałbym aby po stronie loga naszego forum podpisali się wszyscy którzy pojawiają się w świętym mieście :bleble decha będzie ze mną na dużym spocie 20.03.2010 na Złotej Górze o godzinie 16 :P serdecznie zapraszam,będzie małe grillowanko :bleble

mapkę dojazdu dorzucę w najbliższym czasie:P

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż wstyd mi za takich ludzi w mieście "Pana Boga" i tu słowa ojca mojego kolegi "nie warto oddawać wozu do mechanika bo zawsze coś spie....i"...wracając do życia Medalikowa trzeba pomyśleć tato o jakimś większym spocie,dojdę do głębszych przemyśleń i wniosków to uderzę i coś tu zakręcimy,pozdrwiam:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba pomyśleć tato o jakimś większym spocie,dojdę do głębszych przemyśleń i wniosków to uderzę i coś tu zakręcimy,pozdrwiam

w połowie kwietnia zwierz ma urodziny i zaprasza to trza coś wykombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czytałem,będzie coś bliżej tematu to pomyślimy,chętnie zobaczę wasze ryjce kolejny raz,z resztą jest parę nowych osób które mogłyby poznać Tatę Miłosza:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w połowie kwietnia zwierz ma urodziny i zaprasza

Pogadaj z nim niech przełoży urodziny na 14 maja i zrobimy bibe w Miedznej :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedy spot ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spot hmmm trudno powiedzieć ale w sumie dawno się nic nie dzialo to możemy coś zrobić bo coraz nas wiecej,zaproponuj kiedy a pomyślimy o spocie:kumple

 

możemy zrobić tak:

- pierwsza opcja spotykamy się na parkingu i tam jesteśmy,rozmawiamy etc.

- druga opcja spotkamy się na parkingu i lecimy do jakiejś knajpki na przyjęcie posiłku,płynu i wtedy pogawędka etc.

 

datę proponuję połowę maja,może 15 to jest sobota na godzinę 16(gdzie to jeszcze dogadamy):bleble

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takim terminem za nie ma chyba zadnego wiekszego zlotu.. tez zajrze z chęcią moja padaka

ale ludzie nie wiem co z wami po mieście jeździ dużo pasatów.. a na forum bida.:(

Edytowane przez blackvagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuć moją akcje wizytówkową:kumple staram siejak mogę ruszyć świtę,czasem widzę takie passki że aż micha sie cieszy i chce sie je ogladać częsciej:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasem widzę takie passki że aż micha sie cieszy i chce sie je ogladać częsciej

 

zwlaszcza B5-ki:p

 

co do mnie to wiesz..sms-ik i bede!!:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie spinamy się jest nas kilku,pokażmy nowemu koledzę że umiemy:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to sie lepiej nie spinaj bo śmierdzaca sprawa moze z tego wyjsc:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności