Skocz do zawartości
Dzo-Dzo

Spoty -> Częstochowskie

Rekomendowane odpowiedzi

a udało się i to całkiem nieźle bo frekwencja jak przez dwa lata jestem na forum to na tym spocie najwieksza jeśli chodzi o rodowitych medalików:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz bo to dlatego że musiałeś sie za zabrać :P hehe jak macie zdjecie wrzucać bo ja z ukrycia robiłem zreszta tytus wie najlepiej bo jest na kawałku zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajowo , że się udało

 

Udało się tylko zdjęć będzie jak na lekarstwo bo jak ktoś od nas zaczął robić fotki to ochrona wjechała i zagroziła mandatami po 2tyś zł. Wszystko trzeba było skasować. No prawie wszystko prawda Stinger :D:D:D.Proponuję darować sobie GJ. Niech sobie ją w buty wsadzą :). Następnym razem na grilka do Zwierzaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz nie odpuszczajcie organizujcie już następnego spota za 2tyg lub miesiąc i może w końcu Czewa się rozkręci :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za fajnego spota :) Do następnego razu :) (wiem wiem, postaram się wpaść passatem, nie C4 chociaż, czy to jakaś róznica ? ) :):rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ochrona wjechała i zagroziła mandatami po 2tyś zł.

Trzeba było pozdrowić środkowym palcem :fuckyou:

 

za 2tyg lub miesiąc i może w końcu Czewa się rozkręci

Dokładnie sezon się zaczyna słoneczko świeci :provw:

 

(wiem wiem, postaram się wpaść passatem, nie C4 chociaż, czy to jakaś róznica ? )

Ważne , że jesteś ;) :kumple

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki fajnie było ;)

Mi się zachowały tylko 4 zdjęcia (nie licząc tych na którym jest tylko mój passat), bo musiałem usuwać przed ochroną :P Dobrze, że prawa strona jest wyżej, bo ja mam tylko od lewej.

Nie wiem czy ktoś sobie życzy swoją twarz czy nie, więc zasłoniłem wszystkie:

zlot1tpt.jpg

zlot2.jpg

zlot3.jpg

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie sezon się zaczyna słoneczko świeci

 

Następny spocik Tytus zaproponował u Zwierzaka w Poraju z jakimś grilkiem :)

 

 

 

Mi się zachowały tylko 4 zdjęcia (nie licząc tych na którym jest tylko mój passat), bo musiałem usuwać przed ochroną

 

To i tak super że dałeś rade zachować chociaż te 4 fotki. Taaa okazaliśmy się zagrożeniem które poprzez zdjęcia może wykraść plany tajnych technologii naszej Galerii Jurajskiej :) Żałosne... Ale atmosfera super była. Na koniec zostało nas czterech i gdyby nie zaczęło się robić zimno to gadalibyśmy pewnie jeszcze z godzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i tak super że dałeś rade zachować chociaż te 4 fotki. Taaa okazaliśmy się zagrożeniem które poprzez zdjęcia może wykraść plany tajnych technologii naszej Galerii Jurajskiej :) Żałosne... Ale atmosfera super była. Na koniec zostało nas czterech i gdyby nie zaczęło się robić zimno to gadalibyśmy pewnie jeszcze z godzinkę :)

Też tego nie rozumiem, ale niech im będzie. No jak zajechaliśmy na górę to troszkę wiało i zimnawo się robiło. Co do fotek to wiem, że jeszcze kolega z srebrnego B5 robił, może coś wstawi.

Do następnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie zrobilem troche fotek tylko ze sis uzytkowala dzien wczesniej aparat i cos pokopala...wkladam karte do czytnika a to nic nie ma... w pamieci wew. tez ;/ no trudno porobimy nastepnym razem ; )) dzieki za spotkanie nastepnym razem bede dluzej a dzis niestety mialem jeszcze trudna sprawe do zalatwienia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraj mnie jak najbardziej odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale jak u Zwierza to z nim trzeba zagadać a i może zakapiory przyjadą to wtedy byłoby bardzo miłe spotkanie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem na grilka do Zwierzaka

Zapraszam Zapraszam juz nie jeden spocik sie u mnie odbyl heheh co niektozy ledwo po nim dychali :P mialem tez byc w GJ ale robota w lokalu od 13 do 18 niestety sezon sie zaczyna i robota tez:P:P

 

---------- Dodano o 22:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:08 ----------

 

Zwierza to z nim trzeba zagadać

 

co tu gadac za duzo brac dupe za pas i wbijac sie na wioskeee :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Zapraszam juz nie jeden spocik sie u mnie odbyl heheh co niektozy ledwo po nim dychali

 

Zwierzak pamiętasz w zeszłym roku jak stałeś choperkiem koło mojego paska :) ? Ja byłem z rodzinką na rowerkach wodnych i chwilę pogadaliśmy :) :) Ja się piszę na na spocik. Pogodę tylko trzeba zamówić :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam pamietam dobrze ze miales wlepe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z medalików wybiera sie na tegoroczny zlot ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy i gdzie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alutek w dziale Pogaduchy Śląskie napisał że: VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL 29.06-1.07 2012 OSiR Wawrzkowizna i jeszcze coś o TWÓRCZYCH WARSZTATACH BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL :D :D :D

 

 

No cóż, zostałem uprzedzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panwie wydaj mi sie że pojade bo jest blisko i aż szkoda by było nie być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności