Skocz do zawartości
dominek_f

Vag 311 i 409 opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem sobie kabelek od kolegi yassek i szukam "opinii" ;) na temat działającego w 100% oprogramowania Vag Com. To które mam nie pozwala uruchomić części funkcji.

"Opinie" można przesyłać na [email protected]

 

pozdrawiam Dominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz 311,2 do fulla a pewnie masz to musisz wiedzieć ,że warunkiem dostania się do nie których funkcji jest znajomość loginów.. to po pierwsze a po drugie ,to możesz tych funkcji po prostu nie mieć w aucie ;)

na temat vaga 409 jest już wiele opinii, wystarczy poszukać, raczej tej wersji się nie używa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o to że mam V 409 Demo, w którym podczas Auto-Scan-u sprawdza tylko trzy sterowniki a przy kolejnych wywala informację o konieczności rejestracji. Jest tak również przy wielu innych funkcjach, których tu nie będę wymieniał. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć "informacji" o pełnej wersji 311. Stąd też prośba w pierwszym poście: szukam "opinii" ;-) na temat działającego w 100% oprogramowania Vag Com.

 

A tak poza tym, to wiem co mam a czego brak w moim aucie, więc na pewno nie próbuję wchodzić w ustawienia sterowników nieistniejących podzespołów :rotfl:. Takie rzeczy to tylko Chuck Norris potrafi a nie ja, początkujący Vag-owiec :D.

 

Pozdrawiam Dominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to wiem co mam a czego brak w moim aucie, więc na pewno nie próbuję wchodzić w ustawienia sterowników nieistniejących podzespołów :rotfl:. Takie rzeczy to tylko Chuck Norris potrafi a nie ja, początkujący Vag-owiec :D.

 

Pozdrawiam Dominek

i tu trzeba Cię uświadomić.... robiąc auto scana ,vag leci po całości przy zaznaczonym aucie i tak np: mimo, że masz centralny zamek to wcale nie koniecznie możesz się do niego dostać bezpośrednio a przez moduł komfortu ... podam przykład.. passat i golf, w passacie nie wchodzę do centrala a tylko do modułu a w golfie otwieram to i to... i jest jeszcze kilka takich rzeczy, więc mogłeś się powstrzymać z tym komentarzem ;)

 

pozdrawiam

ps.info na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc mogłeś się powstrzymać z tym komentarzem ;)

 

 

sorki, może mnie poniosło...

 

:D

 

 

Pozdrawiam Dominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominek_f paczkę dostałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominek_f paczkę dostałeś

 

Tak, wiem, listonosz już pukał :D

 

Dziękuję wszystkim którzy podesłali mi swoje zdanie na temat VAG :padam:

 

Pozdrawiam

Dominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ! Ja mam VAG 409 kupilem z mysla o prostej diagnostyce i do tego mi wystarcza. Jeden z moich kolegow ma passata i prosil mnie o korekte licznika (w celach rozliczeniowych z pracodawca) niestety nie wiem czy to jest mozliwe w 409 i nawet gdyby to nie mam pojecia jak do tego sie zabrac. Pomozecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnym VAG-COMem tego nie zrobisz! Nawet najnowszym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecki76 do zmiany wskazan licznika przebiegu potrzebny jest inny interfejs i program np. vagtacho, tachopro itp.

btw. mam vagtacho 2.2 do sprzedania, pisalem o tym wczesniej w innym temacie. zainteresowani na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inny interfejs? Też można, ale chcący to i zwyklym VAG poradzi... Zależy jakie auto. Nie ma 100% działąjącej witaminki do 409, a przynajmniej ja sie z taka nie spotkalem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inny interfejs? Też można, ale chcący to i zwyklym VAG poradzi...

W takim razie poproszę o zrzuty ekranowe, chętnie się zapoznam z nowymi, nieznanymi mi technikami! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie poproszę o zrzuty ekranowe, chętnie się zapoznam z nowymi, nieznanymi mi technikami! ;)

 

Dla niewtajemniczonych zapoznaj się z programami A3, A4, Golf4 itp... Wtajemniczeni maja troche inne programy...

 

Skorzystam z okazji i zapytam czy kolega ma może vag-hex-can do sprzedania? Prosze o informacje na PW.

Edytowane przez tomlib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam passata z XII 2004 1,9 tdi 130 km kombi chciałbym sam diagnozować to auto, (mam laptopa z usb) czy możecie polecić coś dla kompletnego nowicjusza;-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie kupil w hongkongu czy ogolnie w chinach duza paczke i sprzedajac nawet po 49 zl ma niezla przebitke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny24

Witam. Mam pytaniedo Mareckiego76 odnosnie vag com409. Mam identyczne autko jak Ty i chce kupic vag ale chce sie upewnic czy bedzie poprawnie działał.

Z góry dzieki!

Edytowane przez czarny24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności