Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, Jupikowi przepala co chwilę bezpiecznik od wiatraka klimy. Przed chwilą wsadziliśmy nowy i po przejechaniu kilkuset metrów znowu przepaliło go i wiatrak przestał się kręcić. Co może być przyczyną tak częstego przepalania bezpiecznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, Jupikowi przepala co chwilę bezpiecznik od wiatraka klimy. Przed chwilą wsadziliśmy nowy i po przejechaniu kilkuset metrów znowu przepaliło go i wiatrak przestał się kręcić. Co może być przyczyną tak częstego przepalania bezpiecznika?

W bezpieczniku tym przerwanie obwodu elektrycznego następuje po określonym dla danego natężenia prądu czasie jego przepływu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, Jupikowi przepala co chwilę bezpiecznik od wiatraka klimy. Przed chwilą wsadziliśmy nowy i po przejechaniu kilkuset metrów znowu przepaliło go i wiatrak przestał się kręcić. Co może być przyczyną tak częstego przepalania bezpiecznika?
Ja miałem podobnie u siebie jak ze Stasiem robilismy wiatrak od klimy, to co chwile spalił się 30 i po naprawie przez Stasia prowizorycznej spalił sie kolejny duży, po wymianie 2 bezpieczników na nowe wszystko gra. zapomniałem powiedziec, ze jak były zrobione prowizorycznie to grzały mi sie kable od wiatraka od klimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe połączenia, zwarcie, wstrzymanie pracy wiatraka, powodów może być mnóstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszlo zawieszenie :)) no to mam komplet :)) gdzie wymienię w normalnych pieniążkach ? Bo któryś z kolegów z forum dał mi namiar na mechaniora ale coś przeczytałem że na urlop idzie a ja muszę zawieche już wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chlopaki szukam dobrej mieszalni farb w szczecinie,,macie jakis namiar no i w rosądnej cenie

 

Barlinek, w Nowogardzie masz sikensa i w Gryficach jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyszlo zawieszenie no to mam komplet gdzie wymienię w normalnych pieniążkach ? Bo któryś z kolegów z forum dał mi namiar na mechaniora ale coś przeczytałem że na urlop idzie a ja muszę zawieche już wymienić

jeszcze tydz na urlopie jest:) to chyba przzeyjesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polmos cos dla ciebie

Wpadaj robimy balety :dance5 :wesolyromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadaj robimy balety

 

Ty lepiej sie nie oferuj jak ta nastolatka z facebooka ktora zrobila impreze w bloku na 250 osob :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

projekt x u polmosa? :hyhy:

 

---------- Dodano o 08:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:48 ----------

 

Panowie, Jupikowi przepala co chwilę bezpiecznik od wiatraka klimy.

jak dobrze kojarze to ten bezpiecznik (chyba 20A albo 25A) odpowiada za obydwa wiatraki plus sprezarke klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bezpiecznik 40A. Ale już prawie jestem pewny że przez zużyty (szczotki) wiatrak przepala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żonki meganka stoi na Orła Białego w Szczecinie z chyba chrupniętą skrzynią - wajha sobie lata i żadnego biegu nie można wbić. Do kogo radzicie autko ściągnąć, żeby zobaczył co w trawie piszczy, usunął usterkę i niedrogo skasował? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starkiewicza 1 na terenie zlomu , warsztat przy renowacji mebli , mechanik ma na imie bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko cięgna do skrzyni
No być może, być może Adaś. W każdym razie zatargałem już brykę do Koszalina. Dzięki Nokian za namiar na lawetę - poszło szybko, sprawnie i w rozsądnych pieniądzach. Za 165 km w jedną stronę dałem 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nokian za namiar na lawetę

 

spoko , nie ma za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł na krakowska zawies tam jest machor od tych autek nazywa sie Krzysiu Konopko mam do niego telefon chcesz to podam

 

---------- Dodano o 22:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:45 ----------

 

prawie jestem pewny że przez zużyty (szczotki)
no przeciez chyba nówke zakupiliscie mam jeszcze jeden tylko trzeba go złozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasio - dzięki za info, ale jak już napisałem - megana stoi już w Koszalinie, nawiasem mówiąc też u Krzyśka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz teraz przeczytałem ale wrazie czego to polecam go

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry że tutaj pisze ale jak by ktoś z województwa widział mojego passata albo części w kolorze LA7W niech da znać bo w nocy ktoś ukradł passata ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności