Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ty pisz Polmos jak w tym Zakopcu. O której na zlot wjeżdżacie

jak do 13 wytrzeżwiejemy to wyjedziemy hehe..:lol3

 

jest zaj..ście,dawno tak nie wypoczeliśmy

 

POLMOS widze impreza łączona ze zlotem jak rok temu

a jak,tylko tym razem przed zlotem a nie po

 

w niedzielę zaliczyłem spontana z kolegami z forum z zakopca,szkoda że nie mogli popływac :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty pisz Polmos jak w tym Zakopcu

Bimber nabiera górskiego jodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Ustroniu dawno nie byłem, ale kilka lat temu na plażę to głównie do Ustronia jeździłem, bo nie było tak tłoczno jak w Kołobrzegu. W sprawie kwater w Ustroniu to może Polmos coś doradzi, bo mieszka w okolicy. Wcześniej pytałeś o stacje - w Ustroniu masz BP, w Kołobrzegu Shel, Orlen. Jak wygląda sprawa z LPG - nie wiem.

Ładnej pogody życzę ;)

 

 

Dzieki za info :)

 

---------- Dodano o 12:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:05 ----------

 

Ustronie to prawie nie ma plaży wg.mnie,jak chcesz spokojną atmosferę raczej do wypoczynku a nie imprezowania to polecam Ci w Gąskach http://www.blekitnybrzeg.pl wrazie czego dzwoń pod 667 350 599 i powołaj sie na Adama z forum passata.

 

W gąskach juz przebywałem, jestem zadowolony, ale juz wybór padł na Ustronie. Dzieki.piwko sie kolegom należy.

 

---------- Dodano o 12:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:07 ----------

 

Witam, powiedzcie mi czy koszt 500 zł za robociznę wymiany zawieszenia przedniego ( wszystkie wahacze ) + amortyzatory przód i tył to dobra cena ? czy szukać gdzie indziej ?

 

 

W łodzi koszt wymiany przegniego to 250 zł a amorki za tył 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trochę drogo mi mechanior powiedział.. ma ktoś namiary na jakiegoś mechanika ? żeby zawieche wymienic :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalem na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz do Okunicy i też Ci zmienię zawieszenie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to trochę drogo mi mechanior powiedział.. ma ktoś namiary na jakiegoś mechanika ? żeby zawieche wymienic :) ?

 

ja to po znajomosci wymienilem zawieche cala przednia,przeguby zewnetrzne, tylnie tarcze z klockami,odboje na amorach i zbierznosc do tego to placilem za all 600 zl . Jesli chodzi o Sz-n to nie drogo bo np. w Feuvercie zawolali mi za sama zawieche 700 zl a za reszte juz nawet nie chcialem wiedziec ile by mnieskasowali.Na bieszczadzkiej bylem to mi zawolali 300 zl za strone czyli za dwie 600 zl a reszta to gdzie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto robi w feuvercie?:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto robi w feuvercie?:))

 

ja tylko pytalem zanim wymienilem to wszystko szukalem i pytalem :P kto pyta nie błądzi :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no fakt:) ale stacje szybkiej obslugi najwiecej koszą, wystarczy przejrzec cenniki na stronach szczecinskich warsztatów:) jest masakra ogolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro wyjazd na zlot a mi wczoraj turbo przestało dmuchać :/ Może byłby ktoś tak miły i mógłby mi sprawdzić wszystkie przewody itp.? Przecież z taką "mocą" to będzie katorga w trasie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie weze pospadaly, moze do daniela albo do leo podjedziesz to udaloby im sie sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daniel zawalony do jutra, a od poneidizlaku na urlop, wiec watpie ze da rade, ale probowac warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jutro wyjazd na zlot a mi wczoraj turbo przestało dmuchać :/ Może byłby ktoś tak miły i mógłby mi sprawdzić wszystkie przewody itp.? Przecież z taką "mocą" to będzie katorga w trasie:/

 

Stasio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz tez jestem zawalony robotą ogrniałem przedni zawias od vw turana a na sobote wymiana całego zawiasu w vw b5 potem no nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zrobione, miałem wymienić rurkę od EGR a skończyło się na wywaleniu chłodnicy spalin i zaślepieniu EGR. Teraz to śmiga :D

 

dafota.2.r7h1340918120j.jpg.sm&th=4345

Edytowane przez michalrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, powiedzcie mi czy koszt 500 zł za robociznę wymiany zawieszenia przedniego ( wszystkie wahacze ) + amortyzatory przód i tył to dobra cena ? czy szukać gdzie indziej ?
KM AutoSerwis na zdrojach, w kwietniu chcieli 350zl.

606312624.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to trochę drogo mi mechanior powiedział.. ma ktoś namiary na jakiegoś mechanika ? żeby zawieche wymienic ?

 

Samemu! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Pierwszy raz przeklnąłem dzisiaj Passtucha :(.

100km w niewygodnej lawecie boże... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy ma ktoś z was poduszkę pasażera ( z deski) wyciągniętą ? Dziś szukałem daczego sieci mi się ciagle poducha na liczniku, po podłączeniu pod kompa ciągle pokazuje błąd 00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131) 32-00 - Resistance too High, dziś odłączałem wtyczki od poduszek i nic nie pomogło przy okazji tam gdzie dało się to sprawdziłem kable od poduszek i były całe. Dlatego podejrzewam, że może coś odwaliło poduszce we wtyczce przy niej i podejrzewam, że może ona jest popsuta dlatego chciałbym podpiąć inna poduchę albo sama tą końcówkę którą się podpina do poduszki i później do 2 wtyczki żółtej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności