Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

straż miejska to banda obiboków , którzy chcą zarabiać nic nie robiąc lub uprzykrzając ludziom życie . stawiają się głąby i rzucają do normalnych ludzi . w ten sposób próbują się dowartościować i pokazać jacy to oni są ważni . ostatnio mój kumpel pokazał im gdzie jest ich miejsce i wygrał sprawę w sądzie . obecnie straż miejska w Poznaniu ma mu wypłacić odszkodowanie za tzw. nienaruszalność cielesną i szkody moralne 55 tysięcy . znając jednak życie odbiją to sobie na przeciętnym "kowalskim"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
straż miejska to banda obiboków , którzy chcą zarabiać nic nie robiąc lub uprzykrzając ludziom życie . stawiają się głąby i rzucają do normalnych ludzi . w ten sposób próbują się dowartościować i pokazać jacy to oni są ważni . ostatnio mój kumpel pokazał im gdzie jest ich miejsce i wygrał sprawę w sądzie . obecnie straż miejska w Poznaniu ma mu wypłacić odszkodowanie za tzw. nienaruszalność cielesną i szkody moralne 55 tysięcy . znając jednak życie odbiją to sobie na przeciętnym "kowalskim"

 

bardzo dobrze fiutom, sami debile tam pracują , jak dla mnie ta instytucję powinni zamknąc bo tylko kasa w kosmos idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest taka możliwość , wiem ze w polsce juz kilka miast podziekowało straży miejskiej ,zebrali podpisy i oddali do odpowiednich władz ,i juz nie mają strazy , takze jest wyjscie , jak by tak cały kraj sie zbuntował to napewno by musieli cos zrobic ,a tak pomalutku pomalutku małe miesciny wywalaja straż miejską ,i to jest dobry początek by zlikwidowac tych czarnych debili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko kasa w kosmos idzie.
Dopóki budżet będzie na tym zarabiał dopóty będzie trzymał tych "fiutów". Przecież to jest instytucja która przynosi wymierne korzyści. Niestety wyszukując słabości nasze oraz prawne. Bo przecież przekroczenie szybkości, albo zatrzymanie się na przejściu dla pieszych, czy na miejscu dla inwalidy to są przewinienia które nas wszystkich przeciętnych zjadaczy chleba obowiązują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie paszczak mi się zebzdził i potrzebuje podpowiedzi co mogło się sknocic ;)

A mianowicie w czasie jazdy zapaliła mi się kontrolka EPC , po przejechaniu jakis 4 km zatrzymałem auto i zgasiłem silnik. Następnie odpaliłem po paru minutach i oprócz kontrolki EPS , zapaliła się równiez ABS i ESP.

Wracając do domu paliły sie wszystkie . Zajechałem na cpn i zauważyłem , że przez chwilę po zgaszeniu silnika i zamknięcia auta z pilota paliły się a w zasadzie żażyły mi się żarówki w koncikach lampy stopu na szybie , po jakiś 10 sekundach zgasły.

Wyjeżdzając z cpnu paliły sie tylko ESP i ABS a po przejechaniu 4 km zapaliła się również EPC. W garażu po zgaszeniu silnika i zamknięciu auta powtórzyła się historia z lampką stop na klapie.

Co to może byc , czy może powiedział papa czujnik przy kole?

Mam nadzieję , że zrozumiale opisałem usterkę i na tej podstawie będziecie mogli mi coś podpowiedziec.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie do osób znających się trochę na marce Opla, wczoraj byłem zobaczyć tego o to opelka http://moto.allegro.pl/opel-zafira-flexivan-2007-i2260445024.html moja siostra troche sie napalila, pojechałem posprawdzalem auto i pare rzeczy mnie nie pokoii, auto jest sciagniete z Dani, jest zarejestrowane w Polsce od roku czasu i uzytkowane przez mlodego wlasciciela ktory pracuje w Danii (lat na oko 30max). Natomiast ciekawi mnie to poniewaz wlasciciel powiedzial, ze auto ostatnio mialo delikatna stluczke przodem i zostaly wymienione lampy przednie na zamienniki, nie sa to oryginalne lampy, zderzak ma spryski(działaja) ale lampy nie sa ksenony czy tak opel wypuszczal auta ze spryskami i zwyklymi lampami? do wglądu mam lampy stare w ktorych po stluczce zostały ułamane tylko dolne uchwyty. 2 prpblem ktory mnie zaciekawil to mokry silnik z lewej strony (tłusty) po zadaniu pytan wlasciciel powiedzial ze mechanik go zakonserwowal czyms (głupia odpowiedz) pozniej po dluzszej rozmowie powiedzial ze go mechanik barankiem psiknal silnik z lewej strony jest dosc mocno pociapany i wytluszczony, czy takie cos jest dopuszczalne? mowil ze kable tak tym zakonserwowal ale silnik i sciany tez sa cale pociapane. Tylna szyba i szyba w tylnych prawych drzwiach ma rok 2006 reszta jest od 2007... . Jutro auto wjezdza na serwis i na sprawdzenie w autoryzowanym serwisie Opla w Nowogardzie. Jaka jest wasza opinia. Licze na szybka odpowiedz

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokian czujnik stopu wymień.

 

---------- Dodano o 06:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 06:53 ----------

 

czy tak opel wypuszczal auta ze spryskami i zwyklymi lampami?

 

Na kraje skandynawskie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nokian czujnik stopu wymień.

 

dokładnie ale najpierw niech sprawdzi czy zarówki stopu mu się nie spaliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nokian czujnik stopu wymień.

 

 

dokładnie ale najpierw niech sprawdzi czy zarówki stopu mu się nie spaliły

 

Panowie , czyli co, od żarówek mam taką dyskoteke na zegarach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jest taka możliwość , wiem ze w polsce juz kilka miast podziekowało straży miejskiej ,zebrali podpisy i oddali do odpowiednich władz ,i juz nie mają strazy , takze jest wyjscie , jak by tak cały kraj sie zbuntował to napewno by musieli cos zrobic ,a tak pomalutku pomalutku małe miesciny wywalaja straż miejską ,i to jest dobry początek by zlikwidowac tych czarnych debili
Szkoda, ze tak z rzadem nie mozna zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie , czyli co, od żarówek mam taką dyskoteke na zegarach ?

 

Od czujnika :) w tdi jeszcze kontrolka świec żarowych dochodziła do kompletu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak na szybko.

Rano zanim nie odpaliłem samochodu nacisnąłem stop. Paliła się tylko lampa stop na klapie.

Zakupiłem nowe żarówki, wymieniłem je bo 2 się spaliły , odpaliłem auto i nadal pali się EPC , ABS i ESP zgasły.

Czyli co musze kupic nowy wyłącznik? Czy szukac byka gdzieś indziej?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehehe nie wiem już co ci napisać....po raz trzeci że wymień czujnik ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hhehehe nie wiem już co ci napisać....po raz trzeci że wymień czujnik ???

 

Hehe , czujnik jest sprawny .

Jadąc do znajomego na VAGA kontrolka EPC zgasła a w podpięciu pod VAG nie wykazało żadnych błędów , więc może to żarówki tak nabałaganiły ale nie zmienia to faktu , że będę czujny z czujnikiem ;)

Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak czujnik nie jest det do końca to może nie pokazac błędu. Ja tak miałem 2 miechy zanim całkiem padł i vag pokazał jego błąd. A tak i w aso i sam nie mogłem dojść co jest przyczyną palących się abs i esp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek miałem to samo w swoim , miałem choinke z tyłu i wywaliłem czujnik stopu, i problem znikł chyba mam nawet orginalny z numerami katalogowymi ,

 

---------- Dodano o 13:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:12 ----------

 

Jarek sprawdz geometrie zawiasu zeby nie robił czasami 2 slady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jak czujnik nie jest det do końca to może nie pokazac błędu. Ja tak miałem 2 miechy zanim całkiem padł i vag pokazał jego błąd. A tak i w aso i sam nie mogłem dojść co jest przyczyną palących się abs i esp

 

 

Radek miałem to samo w swoim , miałem choinke z tyłu i wywaliłem czujnik stopu, i problem znikł chyba mam nawet orginalny z numerami katalogowymi ,

 

dlatego jutro pojadę i zakupie nowy , nie będę czekał aż zdechnie całkowicie.

Raz jeszcze dzięki za podpowiedzi i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jak czujnik nie jest det do końca to może nie pokazac błędu. Ja tak miałem 2 miechy zanim całkiem padł i vag pokazał jego błąd. A tak i w aso i sam nie mogłem dojść co jest przyczyną palących się abs i esp
Dobrze gada ja tez w b5 tak miałem czujnik wariował ale nie za każdym razem i vag nie pokazywał błędu. Nokian wymień czujnik i będzie po sprawie, koszt ok. 50 - 70 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z was do sprzedania osłonę relingu ? ( strona lewa ) oraz kierunkowskaz prawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie Radek jak potrzebujesz numeru katalogowego to mam bo mam jeszcze ten stary w zapasie naprawiłem go i w razie,,, W ,,,mam na zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności