Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwego Nowego Roku Panowie i szampańskiej zabawy do białego rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedziałem że to Przemowi zajumali navi? Jak tylko przeczytałem o nowym B7 + forum motocyklowe to była moja pierwsza myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku! I mimo że 2011 nie był zły, to oby 2012 był jeszcze lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak sobie życzycie to wszystkiego najlepszego. Oby każdy podjazd pod stację benzynową nie powodował palpitacji serca (nie powiem komu życzę aby do końca życia życzę tankowania lewego paliwa za cenę woła). Oby auta się nie psuły i oby forsa przeznaczona na naprawę aut została spożytkowana na zbożne (wymarzone) cele. Czuję że i tak co piszę jest po próżni bo już dzisiaj gdzieś czytałem że paliwo doszło do 6 zł/l. Panowie i panie szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego NOWEGO 2012 ROKU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, połóż zbytkowi granice

i pozwól granicom być zbytecznymi.

 

Nie pozwalaj ludziom fałszować pieniędzy,

ale i pieniądzom fałszować ludzi.

 

Zabierz żonom ostatnie słowo

i przypomnij mężom ich pierwsze.

 

Daruj naszym przyjaciołom więcej prawdy,

a prawdzie więcej przyjaciół.

 

Polepszaj urzędników,

przedsiębiorców i robotników,

którzy są czynni, ale nie dobroczynni.

 

Daj rządzącym lepszą polszczyznę,

a Polsce lepszy rząd.

 

Panie, spraw,

abyśmy wszyscy dostali się do nieba,

Ale nie zaraz!

 

A tak w skrocie to wszystkiego NAJ w Nowym Roku!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w Nowym Roku... zeby passki przestaly sie psuc :D

 

btw wymienilem klocki ale szukam tloczkow w dobrym stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego chłopaki, dzięki Wam za ten rok, wiele udanych spotkań i imprez i oby było nas jeszcze więcej i lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego chłopaki, dzięki Wam za ten rok, wiele udanych spotkań i imprez i oby było nas jeszcze więcej i lepiej
Jak najbardziej i mamy od nowa młyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
''Mam prośbę może ktoś komuś proponował kupno nowej nawigacji z Passata B7 rok2011

jakis matoł to zabrał - w twoim przypadku navi ma security component - moze to zaadaptowac do nowego auta tylko ASO (online) - wszystkie skradzione sa w bazie danych - jesli gdzies to wyplynie ASO automatycznie powiadamia policje (wlacznie z namiarami do jakiego auta to mialo byc zalozone)

ostatnio znajomy szwajcar mial sporo klopotow z powodu uzywanej zmieniarki "nielegalnego" pochodzenia ... jedyna mozliwosc to "na czesci" - optyka/mechanika urzadzenia do wykorzystania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiedziałem że to Przemowi zajumali navi? Jak tylko przeczytałem o nowym B7 + forum motocyklowe to była moja pierwsza myśl.

 

cytat Młodego z drugiego forum '' Przemo jakoś nie wiem skąd ja to wiedziałem. Patrze na forum Passata a tam tekst o B7 i o tym że info pochodzi z forum motocyklowego. Kurfa odrazu pomyślałem "pewnie Przemo". Wchodzę na motofanatyka a tu potwierdzenie mojej myśli. Przemo, co za pedały. Współczuję Ci z całego serca. Sam wiesz jak bardzo uwielbiam wszelkiej maści Passaty.''

 

Mlody nie wie juz co pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze go naparstki za mocno uwierają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mlody nie wie juz co pisze

 

O *** Ci chodzi? Bo jakoś ***** nie rozumiem.

 

Sorry ale mam już dosyć Waszego jeżdżenia po młodym. Znajdźcie sobie jakiś inny obiekt dobra?

Dziękuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowa fura w stajn
Marcin Iveco ma dobre silniki były owego czasu do naszych Tarpanów wkładane i sprawowały sie rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale mam już dosyć Waszego jeżdżenia po młodym. Znajdźcie sobie jakiś inny obiekt dobra?

Dziękuje bardzo.

Stary nie spinaj się, myślisz, że sami sobie tak chłopaki wymyślili? Długo pracowałeś na taką opinię to teraz się nie dziw. Rzucając mięsem też nie poprawiasz swojej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O *** Ci chodzi? Bo jakoś ***** nie rozumiem.

 

Sorry ale mam już dosyć Waszego jeżdżenia po młodym. Znajdźcie sobie jakiś inny obiekt dobra?

Dziękuje bardzo.

 

Obraziles sie?

 

 

P.S. Nam wcale nie jest przykro :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do tego gościa 691515980 on jest z Gryfic handluje częściami

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraziles sie?

 

 

P.S. Nam wcale nie jest przykro

 

To wszystko za te złamane obietnice!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary nie spinaj się, myślisz, że sami sobie tak chłopaki wymyślili? Długo pracowałeś na taką opinię to teraz się nie dziw.
Dokładnie Wojtek sam sobie zarobiłeś na taką nie inną opinię. Że tak przypomnę obietnice że się pojawisz na spotach (ostatnia na opłatkowym) i na zlocie co było obiektem kpin całego forum, nie wiem jak się skończyła sprawa kubków bo coś mi się obiło o uszy że handlowałeś nimi w gadżetach (co mnie tak naprawdę goofno obchodzi) i teraz sprawa z kalendarzem ze tak zacytuję twój wpis
I ja!! Ja też....
z tym że jak trzeba było wpłacać nic, nie dokonałeś podobnego wpisu. Wojtek nie wiem co chcesz osiągnąć swoimi wpisami, czy chcesz być doceniony, czy chcesz zaistnieć, czy może szukasz kolegów na siłę ale czasami wystarczy tak niewiele aby osiągnąć tak wiele.
Obraziles sie?
Nie obraził się, ale nas nie lubi :P
To wszystko za te złamane obietnice!
No właśnie przytoczone przeze mnie powyżej. Wojtek ogarnij się. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym że jak trzeba było wpłacać nic nie dokonałeś podobnego wpisu.

A kilka postów niżej albo wyżej (w odpowiednim temacie) Michał napisał, że wie, że ja wykonałem już przelew. Tak samo w temacie DJ-a jest, że wpłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności