Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

To nie moja wypowiedz dj-kowal ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę,chciałem tylko się pochwalić :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo Andrzejowi ze świdwina spalanie wychodzi na poziomie 5,8L, to dopiero wyczyn!! pozdrawiam

to masz fotkę niedowiarku :P:D tak trzeba jeżdzić, a nie tylko but i but.

11012008110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuknij w stół a nożyce się odezwą,hehehe,Andriu ja Ci wierzę,

ps.kiedy wpadniesz na kawkę do mnie do CPNu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja schodzę coraz niżej :) do spotu na pewno zejdę poniżej 7,5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://www.gagarin.com.pl/

Jerzy BARANOWSKI

Lubieszyn 5B

tel.913118892

tel.kom.:501773949

 

Fachowo, w miare tanio, mila obsluga, gwarancja i wszyskie pozniejsze przeglady zawieszenia przed kazdym sezonem gratis.

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do postu Jericha (1430). Goście piszą, że zrobili trasę do Kamieńska i z powrotem, czyli ~150 km. Przypuszczam, że startowali z Łodzi. Na targeo.pl wpisałem trasę Łodź-Kamieńsk.

Targeo podaje czas podroży biorąc pod uwagę drogi jakimi się poruszasz i dozwolone na nich prędkości. Tu wychodzi 73,32 km w jedną stronę w 1h 6 min, co daje średnią 66,65 km/h! A im wyszła 85, prawie 20 więcej, BZDURA! Bzdura tym bardziej, że rzekomo jechali zgodnie z przepisami.

Wracałem w środę z Berlina - 150 km autostradą. Przy przekraczaniu granicy miałem średnią 108 km/h. Po następnych 150 km po polskiej drodze do Karlina, spadła do 95. Oczywiście prędkość dozwoloną przekraczałem. Wnioski proste... Chyba, że chochlik drukarski im 6 na 8 zamienił.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej, że rzekomo jechali zgodnie z przepisami
a kto Pawle jeździ zgodnie z przepisami?? mój dziadek komarkiem,bo mu mocy nie starcza żeby pogonić szybciej,zgadzam się z Tobą w 100% że bzdura {wychodzi 73,32 km w jedną stronę w 1h 6 min, co daje średnią 66,65 km/h! A im wyszła 85, prawie 20 więcej, BZDURA! Bzdura tym bardziej, że rzekomo jechali zgodnie z przepisami.}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bzdura tym bardziej, że rzekomo jechali zgodnie z przepisami.}
A ja słyszałem że Ty 100 km/h jeżdzisz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A im wyszła 85, prawie 20 więcej, BZDURA! Bzdura tym bardziej, że rzekomo jechali zgodnie z przepisami.}
No wiesz Grzesiek jak byś pracował w tak znanej gazecie to dla ciebie zapalili by wszystkie swiatła zielone, wstrzymali ruch i nikt by nie wchodził na jezdnię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Grzesiek jak byś pracował w tak znanej gazecie to dla ciebie zapalili by wszystkie swiatła zielone, wstrzymali ruch i nikt by nie wchodził na jezdnię. ;)

To innymi słowy nazywa się mieć władzę. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To innymi słowy nazywa się mieć władzę.

No u nas taką władzę ma Damian. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Grzesiek jak byś pracował w tak znanej gazecie to dla ciebie zapalili by wszystkie swiatła zielone, wstrzymali ruch i nikt by nie wchodził na jezdnię.

Niestety Tirowcy ich nie lubia jak wynika z artykulu, bo mieli ich sporo do wyprzedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, przed chwilą przypadkowo trafiłem na "Krematorium", co wy myślicie o takich mini spotkaniach?? Faktycznie tak z 80% to raczej dresikowato trochę, no ale to nie znaczy, że czasami nie można popatrzeć na miłe autka itd. Czy interesowałoby was np w przyszłym tygodniu przy dobrej pogodzie zapoznać się, przynajmiej ze mną i może jakiegoś małego grilla zrobić, od razu mówię to nie ma być żaden spot, zlot, po prostu spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha, jak, że otworzono już tor gokartowy w Szczecinie: http://www.silverhotel.pl/77701.html . Można by pomyśleć latem o spocie w tym miejscu, co wy na to?:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za a nawet przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aloha, jak, że otworzono już tor gokartowy w Szczecinie: http://www.silverhotel.pl/77701.html . Można by pomyśleć latem o spocie w tym miejscu, co wy na to?:))

 

Krzychu ja jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No karty super sprawa, chciałbym się kiedyś w końcu przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym się kiedyś w końcu przejechać.

 

Oj nie wiem, nie wiem podobno najpierw trzeba zdać prawko u Gładkiego, a to może być ciężka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł ja tam się piszę na spot kartingowy, powiem tak dyrekcja grupy musi coś pomyśleć w tej kwestii. Karty to fajna sprawa ja miałem kiedyś karta było to jakieś 18 może więcej lat temu zabawa była rewelacyjna potem urosłem i musiałem sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności