Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jutro też tamtedy będę jechał więc muszę się pilnowac
no to Radek uwazaj bo tez Cie moze rozczarowac taki list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku gratulacje ,,, ale tego drugiego to cos tak z lekka za ciężka noga była co , ze fotke dostałes ,,

 

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

 

Piotrek ,,, a tu na forum nie szukałes furki, moze ktoś ma do sprzedania , ale jesli bym sie decydował na zakup autka to szukał bym własnie za miedzą , ale od niemca ,nie od turków, czy jakis tam arabów , spokojnie bez pospiechu , dobrze go ogladnij ,zrób fotki , polecił bym ci jednak w manualu , wiesz koszty naprawy sa duze , olej tez sporo kosztuje ,filtr tak samo, no i wiecej jest grzebania przy wymianie oleju, a tak manual praktycznie jest nie zniszczalny, mam tez tu w Policach kolesia ,co ma automata tez mu polecali ,,Ja osobiście mu odradzałem,, zachwalali ze super, owszem do pierwszej wymiany oleju , jak wymienili na nowy olej ,,skrzynia sie skończyła ,, ,i teraz hłopina ma dylemat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o panie drogo jak za używki

w aso masz 100pln za jedną, a tu wychodzi po 60...

zresztą może i drogo, ale poszły jak ciepłe bułeczki :)

 

 

zostały jeszcze:

lampy depo z kierunkami (wstępnie 200pln)

grill FK bez znaczka (30pln)

lampy tył (150pln za obie)

lusterko prawe -małe (100pln)

czarny (kolor LC9Z-jak dobrze pamiętam) znaczek VW na klape (25pln)

 

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

 

Dzisiaj gadałem z koleszką, ma automat, jak nim szarpie to sam mu na luz wrzuca. też nie wie co to jest

 

po pierwsze to czy sprawdzał poziom oleju w skrzyni, czy w ogóle wymieniał olej?

jeśli po wymianie oleju dalej szarpie to na 99% jest to sterownik, w przypadku passata koszt z robocizną ok 500-700pln (w zależności od tego za ile się uda dorwać sterownik)

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to Radek uwazaj bo tez Cie moze rozczarowac taki list

już raz taki dostałem z dwiema fotkami z jednego dnia ale całe szczęście że to był tył samochodu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim ;)

Widzę że nasz region w Waszym klubie ładnie się trzyma, w moim obecnym niestety pomorze zachodnie kuleje :( ale niedługo do Was dołączę z 3BG TDI 131 :)

 

Zauważyłem że część osób już znam, także siemano wszystkim, tym których znam jak i tym których jeszcze nie miałem okazji poznać :P

 

było mi dane być na jednej imprezie z VW związanej, mianowicie Cult Style PL 2010 :) jako pasażer zielonej Astry, Artone'owej znaczy :)

 

jako że to Off Topic, to dla zainteresowanych tematem trochę zdjęc ode mnie :P

https://picasaweb.google.com/112102590198222380216/CultStyle2010SzczecinekWilczeLaski

Edytowane przez Pawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawliko
Witamy witamy, qrcze i rozrasta nam się region.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zostały jeszcze:

lampy depo z kierunkami (wstępnie 200pln)

grill FK bez znaczka (30pln)

lampy tył (150pln za obie)

lusterko prawe -małe (100pln)

czarny (kolor LC9Z-jak dobrze pamiętam) znaczek VW na klape (25pln)

 

Kolego jeżeli ten gril jest czarny to rezerwuję,znaczek też może wezmę,przetrzymałbyś mi to kilka dni bo będę na dniach w Szczecinie,chyba że ty latasz gdzieś w okolicach Stargardu.

 

Jeżeli chodzi o tego automata w pasku to chyba ten silnik 90 koni trochę za słaby co,miałem przed passatem omegę bfl z silnikiem 2.2 benz.automat i powiem że dla mnie to nie jezdziło,do tego bardzo nieekonomiczny,jak już automat to z większym motorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gril jest czarny to rezerwuję

nie ma problemu, dziś będę go demontował to dam znać jak tam dokładnie to wygląda z mocowaniami, w każdym razie trzyma się dobrze na aucie także nie powinno być problemów :)

 

przetrzymałbyś mi to kilka dni

jasne nie ma problemu, jak coś w podpisie masz nr tel do mnie więc jak będziesz jechał do szczecina to dawaj od razu znać

 

chyba że ty latasz gdzieś w okolicach Stargardu

bardzo rzadko, ostatnio częściej nawet jestem w policach niż w szczeinie

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a drugi prezent przyszedl mi poczta od strazy miejskiej od Dużego z okolic (zdjecie z fotoradaru) miejscowosc Karwin . Czy ktos dostal juz od strazy miejskiej zdjatko i wie jak to wyglada cala procedura, czy mozna zjechac bo z tego co slyszalem to zanizaja mandat i mozna uniknac punktow

Lysy czyli tam byla 70 a teraz jest 50? no to trzeba zaczac uwazac :/

i widac ze nagle zrobil sie popularny ten karmik :D

 

ja dostalem chyba w 2008 w grudniu (fotka z sierpnia) ze SM i do tej pory sie do nich nie odezwalem bo wezwanie gdzies przepadlo. Fotka z tylu auta wiec nie widac kto prowadzi, z tego co czytalem i pytalem mozna sobie darowac wezwanie i mandat, ze wzgledow formalnych i prawnych na tamten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznać się kto stoi obecnie na ul. Łąkowej w Wołczkowie ? siotra mi własnie esa napisała że passat z forum tam stoi:) granatowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siotra mi własnie esa napisała że passat z forum tam stoi granatowy

mój stoi w garażu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo jeszcze lepiej DDZ blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemano wszystkim ;)

Widzę że nasz region w Waszym klubie ładnie się trzyma, w moim obecnym niestety pomorze zachodnie kuleje :( ale niedługo do Was dołączę z 3BG TDI 131 :)

 

Zauważyłem że część osób już znam, także siemano wszystkim, tym których znam jak i tym których jeszcze nie miałem okazji poznać :P

 

było mi dane być na jednej imprezie z VW związanej, mianowicie Cult Style PL 2010 :) jako pasażer zielonej Astry, Artone'owej znaczy :)

 

jako że to Off Topic, to dla zainteresowanych tematem trochę zdjęc ode mnie :P

https://picasaweb.google.com/112102590198222380216/CultStyle2010SzczecinekWilczeLaski

 

Witam również i ja :D:)

 

Zdjęcia ze zlotu SUPER :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a któż to dzisiaj po 11:00 na Wyszyńskiego parkował?

 

zdjcie0202wc.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem jeszcze:

-bra (biała) do b5 (80pln)

-skrzynia JBL CS 1204 ze wzmacniaczem PY-2C02R (200pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek on tam codziennie stoi, ale sie nei udziela:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nożem zeskrobać wlepe :D to zaraz trafi na forum co zrobić z porysowanym lakierem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nożem zeskrobać wlepe to zaraz trafi na forum co zrobić z porysowanym lakierem

Ale wlepę ma na szybie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wlepę ma na szybie

 

hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności