Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro
A ja mam małe pytanko z innej beczki, czy Felgi z audi 17 pasują do Passata chodzi o rozstaw śrub?

pasują mają nawet ten sam otwór centrujący 57,1 z mietka już trzeba pierścienie dołożyć bo tam coś koło 70 jest środek a tak 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Jacku morze imobilajzer baterie w pilocie Jacku czy w tym busie masz taką wielką stacyjke wiesz taki chamski kluczyk tylko wkładasz i dociskasz i startuje
Tak taki gruby

 

obraz8851.th.jpg

 

Moje przemyślenia to to że kluczyk leżał koło komórki w kieszeni mogło coś się stać z immobilajzerem. Otworzyłem auto pilotem z kluczyka i wsiadłem od strony pasażera. Czy komp nie odczytał tego jako próby włamania. I 3 możliwość to batyrka w kluczyku, chociaż pilot działa, auto otwiera i zamyka. Jutro jadę z zapasem, ciekawe czy zapali jak tak to.... nie wiem jak wymienić batyrkę. Ale jakoś sobie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia. :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoja droga przerd chwila minalem na Ku Słońcu srebrnego passata 3bg sedan , blachy DW ... , z wlepka, z przodu grill bez znaczka

tak jest, mi mignąłeś ;)Moro już wypaplał. pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i teraz to znaczy jutro do zarządcy zasuwaj

Zaraz pisemko przygotuje i jutro z rana uderze do Urzedu Miasta.

Mam nadzieje, ze sie nie odbije,bo na ewentualne zgloszenie szkody z wlasnego AC mam 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pasują mają nawet ten sam otwór centrujący 57,1

 

A to dzięki Bardzo za wiadomość , jadę oglądać za 100zł. za sztuke:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to dzięki Bardzo za wiadomość , jadę oglądać za 100zł. za sztuke

to jak zakupisz to się pochwal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ba na pewno się pochwale jak interes wyjdzie

no to czekamy na info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuję jakiejś karty pod pci-e najlepiej nvidii

mam 9600GT w SLI - na krótki okres bez jednej się obejde ...

resztę na priv'ie mozemy załatwić

 

BTW - planuje zaqp karty do drugiego PC - zastanawiam się w co zainwestować - może jakiś ATI (do 450pln max) - jakieś sugestie mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to u nas snieg ostatnio padal? jakos umknelo mi to uwadze ale moze w sz-nie nie padal albo ja za bardzo padlem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to u nas snieg ostatnio padal?

u nas nie :P

 

jakos umknelo mi to uwadze ale moze w sz-nie nie padal albo ja za bardzo padlem ;)

chyba to drugie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz sie balem ze cos ten alko od ruskich jest :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW - planuje zaqp karty do drugiego PC - zastanawiam się w co zainwestować - może jakiś ATI (do 450pln max) - jakieś sugestie mile widziane

 

Zalezy do czego ci to potrzebne. Ja po tym kiedy spalił mi sie mój radeon X1950 XT mam jakas karte za zeby nie sklamac 100-200 zl... Miala byc na chwile ale zostala, bo wiecej niz otwarcie Etki lub workshopa nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i teraz to znaczy jutro do zarządcy zasuwaj
Sprawa wyglada kiepsko.

Wniosek o pokrycie kosztow napraw wraz z cala dokumentacja skladam do Zarzadu Dróg i Utrzymania Miasta. Na odpowiedz czeka sie do 3ech miesiecy. Moze byc tak, ze bedzie ona negatywna, bo to nie ZDiUM bedzie odpowiedzialny za miejsce zdarzenia.

Auto jest w tej chwili lekko uszkodzone, za 2 tyg konczy mu sie przeglad. Czekac 3 miesiace na odpowiedz mi sie nie widzi.

Najlepsze wyjscie z tej sytuacji to chyba zgloszenie sprawy na wlasne AC, a pozniej moj ubezpieczyciel wystapi z regresem do ZDiUM o zwrot kosztow. Albo naprawic auto z wlasnej kieszeni (tym razem wstawialbym do ASO) i w ciagu 3 lat zglosic sie do ZDiUM. Tylko pozniej ich ubezpieczyciel moze robic problemy, ze np. nie ma pewnosci ze czesci przed wypadkiem nie byly wczesniej naprawiane.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko, a w szczecinie nie pamiętam na jakiej ulicy jest firma prawnicza CITO , ja korzystałem z ich usług gdy miałem kolizje, ubezpieczalnia nie chciała zapłacić za wypadek nie z mojej winy oczywiście całości , no to masz chłopię kłopot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to kiepsko, a w szczecinie nie pamiętam na jakiej ulicy jest firma prawnicza CITO , ja korzystałem z ich usług gdy miałem kolizje, ubezpieczalnia nie chciała zapłacić za wypadek nie z mojej winy oczywiście całości , no to masz chłopię kłopot

 

Ale w koncu zaplacili? Ile prowizji wziela CITO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku ten pilot jest rozbieralny, spróbuj go delikatnie podważać ,jesli ci zapali na zapasie to wez wymien bateryje i bedzie ok , unas w mercach tez mieli z tym kłopoty, ale po wymianie bateryji jest ok , nie wiadomo kiedy były one wymieniane, tak ze wiec chyba nadchodzi czas wymiany na nowe, i dalej bedzie ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku ten pilot jest rozbieralny, spróbuj go delikatnie podważać ,jesli ci zapali na zapasie to wez wymien bateryje i bedzie ok , unas w mercach tez mieli z tym kłopoty, ale po wymianie bateryji jest ok , nie wiadomo kiedy były one wymieniane, tak ze wiec chyba nadchodzi czas wymiany na nowe, i dalej bedzie ok .
A czy to możliwe żeby w zapasie też padła batyrka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności