Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Klosze PLASTIKOWE natomiast poleruje się od najgrubszego do najdrobniejszego i później polerka frote... standardowo.

 

Ale to pomaga na krótki czas. Po 2 miesiącach zrobi się matowa, ta polerką zrywasz warstwę ochronną, ja to przerabiałem skończyło się na wymianie lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert masz racje , tak próbowałem jak miałem espace reno, i tez robiłem klosze to nie jest warte zachodu , i tak po pewnym czasie zrobią sie zółte, i wiec napewno ze jak polerujesz to ingerujesz juz w strukture szkła czyli ją juz uszkadzasz , zdzierająć ta warstwe pierwszą ochronną, to jest tylko złudzenie, ze są wypolerowane ale jak byś wzioł dobre szkło powiększajace, byś zobaczył jak jest porysowana ,to nic nie da i tak sie po pewnym czasie zajdą żółcią ,doszłem do wnisku ze lepiej je dobrze umyć, i nawet przeciągnąć woskiem do lakieru, i dobrze wetrzeć napewno dłuzej bedą białe,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dałem po fanfarach w Nowogardzie to sie spojrzeli jak na... zielonego

 

hahaha starego i mamuskę obtrąbiłeś :D ok uprzedzę następnym razem ich :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w 3B są jakieś kanały do odprowadzania wody z podszybia w okolicach komputera silnika pod podszybiem. U mnie woda schodzi, fakt ale strasznie wolno... Pisze tu bo nie chce zakładać tematu w dziale awarie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie w 3B są jakieś kanały do odprowadzania wody z podszybia w okolicach komputera silnika pod podszybiem. U mnie woda schodzi, fakt ale strasznie wolno... Pisze tu bo nie chce zakładać tematu w dziale awarie.

Musisz wyjąć aku i pod nim jest spływ. Tam jest taka gumka wywal ją albo utnij bo będzie się zapychało cały czas. Dobrze jest też wyczyścić kanaliki pod skrzynką ECU i zobaczyć w jakim stanie jest uszczelka ona lubi sobie zgnić;)

 

A mi panowie polećcie jakieś dobre dywaniki welurowe do passka, dobrze żeby były z zaczepami. Może ktoś już na alledrogo kupował i może coś polecić, bo jest tego masa a już dwa razy kupowałem i z dobrym pasowaniem zawsze był problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz pod akumulatorem powinienes miec 2 uszczelki (gumki z takimi nacieciami ktore odprowadzaja wode) bynajmniej tak mi sie wydaje, ze w 3b tez wystepują. J@ceq opisywał to u siebie w 3bg spojrz w jego profil to pewnie znajdziesz wątek

 

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

 

A mi panowie polećcie jakieś dobre dywaniki welurowe do passka, dobrze żeby były z zaczepami. Może ktoś już na alledrogo kupował i może coś polecić, bo jest tego masa a już dwa razy kupowałem i z dobrym pasowaniem zawsze był problem.
Tutaj chłopaki polecaja te dywaniki popatrz i zobacz co sadzisz o nich http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile moge odlaczyc aku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ile moge odlaczyc aku?

Ja nie odłączyłem, wziąłem drut i pod komputerem i aku udało mi się przejechać kilka razy w tą i z powrotem, później udało mi się wyciągnąć tą gumę właśnie też sztywnym drutem.

Ale w ogóle problemu z odłączeniem też nie ma...

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ile moge odlaczyc aku?
Aku możesz spokojnie odlaczyc na dluższy zcas i nic się nie stanie. U mnie był odłączony cały dzień i po podłączeniu go, radio pamietało kod itd więc nie masz co się bać. Możesz tą gume ręka wyciagnac tak jak Jacek, ja u siebie też ręką wyciągnełem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech pojechałem dzisiaj do Szczecina usuwać ciążę suce którą przeleciał Egon i wracając zajechałem do carrfura na turzynie wracam do auta a tam flak w tylnym lewym kole. Na oparach powietrza przejechałem na stację benzynową i napompowałem. Do domu dojechałem ale nie wiem czy tylna opona nie będzie do wymiany. Qrwa chyba czeka mnie wymiana wszystkich.Ale miałem pietra bo nie mam zapasu a na prawym przedzie koło Wesa. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam zapasu a na prawym przedzie koło Wesa

 

no to możesz palić laczki teraz :D

 

a tak btw to sprawdzałeś jeszcze raz czy felga z zapasu na bank nie pasuje do Twojego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sprawdzałeś jeszcze raz czy felga z zapasu na bank nie pasuje do Twojego auta?
Młody położył koło auta ten zapas przeczytałem oznaczenia i są takie same. Przymierzyć nie miałem kiedy bo dzisiaj od rana mam robotę 3 wyjazdy do Szczecina 2x służbowe i jeden z suką na zastrzyk, oprócz tego muszę kończyć miesiąc i siedzę nad rachunkami. Właśnie skończyłem je robić, ale teraz nie pójdę do auta. Rano wyjazd do Kany potem z suką na drugi zastrzyk, jak wrócę będę miał troszkę czasu to sprawdzę. Wieczorem znowu do Szczecina. Zapitol mam taki że nie wiem gdzie mam przód a gdzie tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja to sie modle zeby kapcia nie zlapac;p hhee

swoja droga przerd chwila minalem na Ku Słońcu srebrnego passata 3bg sedan , blachy DW ... , z wlepka, z przodu grill bez znaczka, jacek kojarzysz?, bo sobie machnelismy swiatlami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu to chyba nie ja. O której się niby mijaliśmy? Pojutrze będę w Szczecinie służbówką i nie będę miał jazdy passiakiem podrzucę ci zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzychu to chyba nie ja. O której się niby mijaliśmy? Pojutrze będę w Szczecinie służbówką i nie będę miał jazdy passiakiem podrzucę ci zapas.

nie no Ty tam znasz tychz wrocka:) a to był ktos od nich to pytam:)

ale już mi Moro powiedzial ze to Bart_wro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

to Bart pojechał dla mnie na kaca po wodę słoną z morza ,bo nic pragnienia nie gasi :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pech to pech

zaden pech - twoje lenistwo - tylko i wylacznie - to co masz zalozone w tej chwili ciezko nazwac opona ... wywal do goowno w jodelke i qp sobie porzadne opony turystyczne - pojezdzisz przynajmniej 3 sezony bez stresu ...

poza tym - kopnij mlodego w ... wiesz co - niech pobiega troche kolo samochodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wodę słoną z morza

to gdzie on tego morza w szczecinie szuka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaden pech - twoje lenistwo - tylko i wylacznie - to co masz zalozone w tej chwili ciezko nazwac opona ... wywal do goowno w jodelke i qp sobie porzadne opony turystyczne - pojezdzisz przynajmniej 3 sezony bez stresu ..
Miałem je po tym sezonie wymienić :P A młody chętnie koło auta się pokręci tylko ja go nie puszczę samego bo albo go auto przygniecie albo w najlepszym wypadku będę miał zderzak przedni połamany. Ale spoko jutro lecim razem z kołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A młody chętnie koło auta się pokręci tylko ja go nie puszczę samego bo albo go auto przygniecie albo w najlepszym wypadku będę miał zderzak przedni połamany

A bo qrde masz do nas tak daleko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności