Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Juz po świętach... Teraz ci co mają lepiej niz ja mają wolne :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz po świętach... Teraz ci co mają lepiej niz ja mają wolne
Czyli do pracy rodacy? Ale się naświętowałeś. Ale nie martw się ja świętuję jak w żadnym roku, sam jak palec. Żoneczka w pracy, ja tam wolę nie wchodzić bo cały rok mam pracy dość :P A synuś wybył rano na kajaki a teraz ..uj wi gdzie. :D Zjadłem 2 śniadania jedno o 7.30 drugie o 10.00, obiad w pracy z żoneczką. :P Ale dla pocieszenia ci dodam że ja właściwie w domu ale gotowy w każdej chwili do wyjścia do roboty jak pogotowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pracowite święta, wczoraj basen i kurs instruktorski no i jutro Ińsko i 4 stopnie wody, egzamin :( ale z drugiej strony wolę takie aktywne święta niż siedzieć i właśnie tylko jeszcze większego brzuszka dostać... chociaż mój już prawie jest max :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie no Ja też zaliczyłem juz pierwszą ranke w pracy jutro drugą i tak po mału,bedzie zaraz po świetach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Was pocieszę, ja też do pracy właśnie jadę, także jest nas więcej pracujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to Was pocieszę, ja też do pracy właśnie jadę

 

eee tam dzida 60 i będziesz na miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pracowite święta, wczoraj basen i kurs instruktorski no i jutro Ińsko i 4 stopnie wody, egzamin

Dominik a można u ciebie złapać trochę szkoły nurkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik a można u ciebie złapać trochę szkoły nurkowania?

U mnie jeszcze nie, nie mam papierów no i jeszcze trochę mało doświadczenia, szkolę się po prostu... ale w mojej szkole jak najbardziej polecam. Pogadamy na majówce jak chcesz szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie, nie mam papierów no i jeszcze trochę mało doświadczenia, szkolę się po prostu... ale w mojej szkole jak najbardziej polecam. Pogadamy na majówce jak chcesz szczegóły

Spoko, pogadamy. Mnie koleżka miał przeszkolić, ale zapracowany chłop na maxa i jakoś niema kiedy. Chyba, że gdzieś polecimy sprzęt z jakiejś wypożyczalni i na razie na płytkiej wodzie można popływać, ja w sumie i bez sprzętu mogę :P dwie minuty wytrzymuje spokojnie jak nurkuję z maską na jeziorze:) Moje ulubione miejsce gdzie pływałem to Jezioro Siecino koło Złocieńca :)

Ale dwie minuty to można sobie tylko w trzcinach popływać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam dzida 60 i będziesz na miejscu :D

 

Spoko :ciuchcia jadę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również życzymy spokojnych,wesołych świąt i mokrego dyngusa...

 

P.S.

Ja też już jutro o 14 na warszawke lece,wiec nawet nie było kiedy cos łyknąc.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec nawet nie było kiedy cos łyknąc...

 

A ja tam się nałykałem - na majówkę nie mogę pojechać to trzeba było na Święta potrenować przed ogólnopolskim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie koleżka miał przeszkolić, ale zapracowany chłop na maxa i jakoś niema kiedy. Chyba, że gdzieś polecimy sprzęt z jakiejś wypożyczalni i na razie na płytkiej wodzie można popływać, ja w sumie i bez sprzętu mogę dwie minuty wytrzymuje spokojnie jak nurkuję z maską na jeziorze

Ogólnie sprawa jest taka, że tak naprawdę możesz wpaść na DSD, czyli takie intro, które powinno Ci pokazać czego możesz się spodziewać pod wodą i zachęcić.

Znalazłem mile przekazane informację na ten temat: http://underwater.pl/Kursy-nurkowania/kurs-padi-discover-scuba-diving.html

Żadna szanująca szkoła nie wypożyczy Ci sprzętu bez okazania jakiegoś dokumentu z kursu czy logbooka czyli takie "nurkowanie" od czasu do czasu bez kursu sobie daruj ;)

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche spóźnione , bo dopiero mam dzisiaj dostęp do neta :) ale również wszystkich życzę Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja go chyba widziałem ok 11 - jechał od strony Dobrej. Tylne lampy chyba jakieś tjuningowane a wlepka zdaje się na szybie.

Dokładnie tak jak napisałeś :). Puściłem awaryjki jak wyprzedziłem go, odpuścił i poleciałem dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowe 3BG w kombi ZGY - wlepa z tyłu i linki na drzwiach. Kto to ?? Dziś w Gryficach stał na Kościuszki. Ja nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jak tam swieta??

bo ja z przygodami wpadłem w dziurę rozwaliłem oponę i powiedziałem ostatecznie " NIE " nisko profilowym oponom, moje 18" idą precz!!!!

bo jutro zakładam nowy nabytek 205/55/16:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności