Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak sie wtrące , ale to nie tylko tu jest problem, szperałem po innych forach i takie same mają problemy, ale tak jak Dominik pisze, bedzie sporo na glinnej ,i wtedy bedzie mozna spokojnie sobie problem rozwiązać, mysle ze bedzie sporo nas , i kazdy bedzie mógł sie wypowiedziec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał

Chyba Mateusz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno dojdziemy do jakiegoś konsesusu a % w tym pomogą. Normalnie kierowcę trzeba łatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo wylewa za dużo
To Adams ale na szczęście nie ma go u nas, bo lubię tego menela. A przykro by mi było jak trzeba by go było wywalić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zostałeś właśnie Mateusz na Michała przez ojca J@cqa przechszczony, tylko wodę święconą przywież do Glinnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://autofanatic.eu/index.php?main_page=popup_image&pID=654&zenid=27b5d036f3f77905b7ec42c434c90df6 a tak dla rozluznienia , syn mój zakupił taki zestaw do pielegnacji lakieru , i zrobił to na swojej skodawce , to powiem szczerze , widać kolosalną róznice poprostu błysk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba Mateusz
A taaak pisałem do Mateusza a popatrzyłem na twój nick. :D

Starość nie radość. :bleble

A może to mi cukier spadł ? Idę sprawdzić. :P

 

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

 

a tak dla rozluznienia
Stasio nie strasz bo w naszym wieku jak sobie rozluźnimy, to.... idem do kibla. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Jacku kolego drogi , to jest jeszcze stoperan i po bólu .:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym, Panowie, trochę te "czystkowe" zapały ostudził.

Pamiętam, jak dawno, dawno temu, kiedy Łysy przejmował po mnie funkcję opiekuna też o tym rozmawialiśmy. I tak przy kilku wieczorach i butelkach stwierdziliśmy, że robimy porządek i czyścimy grupę. Po którejs tam flaszce naszła nas jednak refleksja - taki "niedzielny" forumowicz w niczym przecież nie przeszkadza. Może rzadko się udziela, na spoty nie śmiga, ale potencjał jakiś jednak w nim drzemie. A może mu żona nie pozwala (pamiętacie Fazika, który na pierwszym jego spocie w Kłodkowie tak dał w palnik, że mało swojego dziecka nie rozkwasił - nie dziwię się szanownej małżonce, że go nie puściła ponownie w takie towarzystwo ;) ), a może ma drugą mosznę na czole i się wstydzi najzwyczajniej.

Wykluczenie z grupy wywoła tylko frustrację u takiego osobnika i dożywotnie wypięcie się na grupę. Taki członek to członek stracony ;)

Poza tym co da takie publiczne napiętnowanie przez wykreślenie z listy? Nic. Kolo nie będzie dostawać PW o spotach i to cała konsekwencja.

 

Kupować wlep też nikomu nie można zabronić. Jedynym rozwiązaniem jakie można by w przyszłości stosować, żeby uniknąć oznakowanych-niezidentyfikowanych, to dystrybucja gadżetów jedynie na spotach. Ale w sukces takiego rozwiązania nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupować wlep też nikomu nie można zabronić. Jedynym rozwiązaniem jakie można by w przyszłości stosować, żeby uniknąć oznakowanych-niezidentyfikowanych, to dystrybucja gadżetów jedynie na spotach. Ale w sukces takiego rozwiązania nie wierzę.

 

NO i coś w tym jest, trzeba pomyśleć żeby nas był widać, bo to że wlepa to nie wszystko,trzeba pomyśleć żeby było o nas słychać, to i może wtedy grupa się będzie rozwijać, moje skromne zdanie, nie bić , ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży nic dodać nic ująć :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży przelałeś moje mysli na forum. Znam kilku użytkowników co mają wlepę a sie mało udzielają, na spotch tez ich nie ma , ale są widoczni i znani. A co do wlep to tylko taka prośba zeby odklejac je przed sprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta znani, ja tam nie znam :P I co z tego że mają wlepe skoro możesz się w temacie wpisać że spotkałeś i nawet nie wiesz kogo widziałeś :D Ja tam lubię z Dużym dyskutować więc bede :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co z tego że mają wlepe skoro możesz się w temacie wpisać że spotkałeś i nawet nie wiesz kogo widziałeś

Hehe, to takiego nawet nie ma jak z grupy usunąć, bo nie wiadomo kto to :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ma drugą mosznę na czole i się wstydzi najzwyczajniej
Taki członek to członek stracony
A co cię dzisiaj tak naszło na falliczne skojarzenia. :D

Co do Fazika to rzeczywiście poleciał chłopina jak kamień. Nie wytrzymał ciśnienia starych wyjada... co jo godom wypijaczy. :rotfl:

Wykluczenie z grupy wywoła tylko frustrację u takiego osobnika i dożywotnie wypięcie się na grupę.

Poza tym co da takie publiczne napiętnowanie przez wykreślenie z listy?

Może podyskutujemy wszelkie za i przeciw w Glinnej ?

 

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

 

Hehe, to takiego nawet nie ma jak z grupy usunąć, bo nie wiadomo kto to
Wywalimy wszystkich kto nie przyjedzie do Glinnej :bleble:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eech, z tą Glinną. Taki był ładny termin, ale komuś nie pasował. Ten nie pasuje mi.

I równowaga w przyrodzie zachowana, kur*a!:wsciekly

Se pomyślę, że mnie ominie, to ch*j mnie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł poleci pierwszy bo go nie będzie. :) Przyjadę po Ciebie ns uczelnię i zwolnię Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Se pomyślę, że mnie ominie, to ch*j mnie strzela.
Glinna cię nie ominie bo stoi w miejscu, tylko ty ją ominiesz. ;) No nic będziesz wywalony a potem będziesz się musiał starać żeby cię opiekun zapisał do grupy. :haha:

Jedno mnie zastanawia...hm kto zada najbardziej wszystkich nurtujące pytanie skoro cię nie będzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności