Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaTT_ZST

Pan z Jafry powiedział że zamontuje mi :) no ale krzyknął 800zł za zestaw HID do Passata, jak pisałem wcześniej :)

Edytowane przez MaTT_ZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz b6 z 2007 i zalujesz 8 stówek na lampki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Tak bo aktualnie nie mogę szastać na lewo i prawo kasą. :) Inaczej nie szukałbym hid'ów. Mówisz tak jakbym jeździł S-Klasse za 500tys zł.

W tym roku nie przewiduje większych wydatków :P, prócz opon letnich z alu.

Chyba, że się sypnie :).

W 2012 :P bi-xenon ori może zagości, ale do tego czasu muszę jeździć jakoś :P a nie dam za HID'y 800zł.

Edytowane przez MaTT_ZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co Wy macie za auta. W moim poczciwym B2 widać drogę i jakoś nie ma tragedii. Autobusy nasze do najmłodszych nie należą i też widać jak jechać. Ale sorry ja nadal nie kumam co Ci daje włączenie halo. Przecież halo świeci tylko przy samej jezdni przy samym aucie. Włączenie w nocy zwykłych mijania i mijania + halo, to prawie różnicy nie ma... Ja nadal śmiem wątpić w Twój wzrok skoro mówisz że włączenie halo Ci pomaga... Przepraszam Tobie pomaga.

jak zrobisz prawko i zaczniesz jeździć to zobacyzmy czy nie będziesz narzekał na światła:) po miescie to i coś widać bo lampy pomagają:D, ale wjedź do lasu krajową drogą w deszczu np:D, to zapomnij ze cos bedziesz widział, przy xenonie czasmi nic nie widać w takich warunkach a co dopiero na zwykłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tam od nas z grupy chciał 1% na dzieciaka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek jak będę w domu to Ci prześlę na pw.

 

Młody przejedź się najpierw autem z hidem 5000 a później z 8000, bo narazie piszesz głupoty że tak samo świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto tam od nas z grupy chciał 1% na dzieciaka?
Ja chciałem, żeby przekazać 1% na moja siostrzenice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdze przecież autem nocą. Co z tego że nie za kierownicą? No chyba że po stronie pasażera widać zaje**ście dobrze a w okolicach osi auta jest zagięcie czasoprzestrzenno molekularne i kierowca widzi gorzej. Jeśli jest taka konstrukcja auta to przepraszam. Jeździłem przecież jednośladem i strasznie uwialbiam jazdę nocą (w simsonie światła były troszkę tylko mocniejsze niż świeczki).

 

Co do posiadania halo, mam możliwość odniesienia się do kilku pojazdów jakimi bardzo często jeżdzę w nocy i wiem jaka jest różnica w świeceniu mijania i mijania + halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem, żeby przekazać 1% na moja siostrzenice

Dawaj dane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

MlodyS53, a takie jedno pytanie jechałeś B6 w nocy?

Jest duża różnica, widocznie zależy to od auta. Być może mam takie ciulowe żarówki aktualnie ;) nawet specjalnie dla Ciebie postaram się o zdjęcia.

Jeździłem Volvo V50 w nocy- seryjne żarówki Hx i ładnie świecą, jeździłem Focusem I Hx bez soczewki super świecą, Superb I tu już na zwykłych H7 jest ciemno, po założeniu +30% wyśmienicie, Audi A4 ori ksenon 4300k - cudownie ;) normalnie jak za dnia.

Dla mnie żarówki odgrywają ważną role, bo po 10 godzinach jazdy wytężając wzrok, żeby cokolwiek zobaczyć jest ciężko, a tak teraz w B6 jest. (nie daj boże jakiś pieszy czy rowerzysta, bo wyrasta przed maską, a deszcz+noc? boże masakra).

Nie chce tu się wymądrzać czy coś :P bo sam młody kierowca jestem.

 

Teraz żałuję iż nie kupiłem rok starszego z 200tyś km przebiegu Highline na ori ksenonie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić. Być może macie jakieś inniejsze konstrukcje lamp w autkach bądź poprostu każdy ma inne zdanie na temat dobrej widoczności. Jeden powie że dobra widoczność to 5m a inny że 40m.

 

PozdraVWiam

Młody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest duża różnica
Mialem Vectre B przed FL i swiecila troche slabo,ale nie najgorzej. Po przesiadce do pasia, nowe lampki pozytywnie mnie zaskoczyly. Ale jak wsiadlem do Hyundai I30SW to stwierdzilem, ze w pasiu lampki nie swieca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

MlodyS53, ja też nie mam zamiaru się kłócić :P

Jericho, Renault Clio które jeżdża na "elkach" u nas w województwie, te to dopiero mają światła :D porównując u mnie w Passku to jest super :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w okolicach osi auta jest zagięcie czasoprzestrzenno molekularne i kierowca widzi gorzej.
To już wiem co mnie złapało w czasie powrotu z wrocławia. TO NIE CUKRZYCA A ZAGIĘCIE CZASOPRZESTRZENNO MOLEKULARNE!!! Wow Einstein i dr.Emmet w jednym. :D Qrtwa dobrze że nie przeniosłem się w przyszłość. :rotfl:

Młody przeszedłeś sam siebie i trafiłeś do innej czasoprzestrzeni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młody przeszedłeś sam siebie i trafiłeś do innej czasoprzestrzeni.

Zaraz go NASA zgarnie do swojej ekipy :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz go NASA zgarnie do swojej ekipy

No mieć takiego 'mózga' to dla nich zaszczyt :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kufa... no nie - czytam i zaczynam się zastanawiać co tu się dzieje :D:D:D Młody, Ty to masz wyobraźnię, tylko jeszcze nie wiem czy zazdrościć Ci jej czy może jednak nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta albo mody na urlop go wyślą w kosmos. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal wierzę, że młody się zgrywa.. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kufa... no nie - czytam i zaczynam się zastanawiać co tu się dzieje Młody, Ty to masz wyobraźnię, tylko jeszcze nie wiem czy zazdrościć Ci jej czy może jednak nie

 

 

A Ty gdzie sie kręcisz! Razgo widac a raz nie. Dzisiaj pol godziny czekalem pod "do wynajecia" ale nic to nie dalo bo potrzebowalem kombinerek... koniec off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności