Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie nie chcialem za bardzo kombinowac przez te druty,mysle ze kupie ta wkladke z linka i bedzie ok,radio dam na sama gore,pozniej schowek,pokretla zostana na dole,dzieki za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On nie ma climatronica tylko manual.

A no tak... Sorki. Nie zmienia to jednak fakty że wygodniejsze jest ustawienie takie jak napisałem ja czy Ty. Linki są elastyczne, i pokretła można przenosić w dowolne miejsce na tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie chcialem za bardzo kombinowac przez te druty,mysle ze kupie ta wkladke z linka i bedzie ok,radio dam na sama gore,pozniej schowek,pokretla zostana na dole,dzieki za odzew

 

chłopie masz oryginalne ramki w bardzo dobrej cenie a przez to, że nie chcesz troche pokombinować i zrobić jak należy to wydasz te same albo większe pieniądze na jakieś zaślepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zielony

mozesz spróbowac wymienic na czerwony ... czerwony jest bardziej gęsty od zielonego - czasem mechanicy stosuja go jako zamiennik zielonego do podupadających przekładni - co by jeszcze pochodziły jakis czas zanim padna definitywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz spróbowac wymienic na czerwony ... czerwony jest bardziej gęsty od zielonego - czasem mechanicy stosuja go jako zamiennik zielonego do podupadających przekładni - co by jeszcze pochodziły jakis czas zanim padna definitywnie
Na forum jest info, ze leje sie tylko ten ktory odpowiada kolorowi nakretki i nie sa one zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MlodyS53 twoj szczupak ma blachy DBL...?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MlodyS53 twoj szczupak ma blachy DBL...?????
Taaa

Dokładnie, tak. A co? Gdzie i kiedy widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że uchwyt może być tak zamontowany? Chodzi mi o to, że nie wszedł do końca, a do tego jeszcze uszczelka jest troche przyciśnięta.

rgh1291989784m.JPGcqs1291989785m.JPGjdv1291989785t.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał uchwyt te sruby mocujace powinny sie stykac z blachą nadwozia,zeby antena miala "mase" ,a odstawac moze byle nie haczylo o klape

 

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:05 ----------

 

Gdzie i kiedy widziałeś?

w Policach zjezdzalem z ronda w siedlecka,a on za mną od pilsudskiego w siedlecka sie wbil i skrecil do białej szkoły,w lusterku zobaczylem blachy i cos mi sie skojarzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał uchwyt te sruby mocujace powinny sie stykac z blachą nadwozia,zeby antena miala "mase" ,a odstawac moze byle nie haczylo o klape

To jest na klapie :P Więc jak widać na trzeciej fotce, styka się z listwą chrom szyby.

 

Hmm, a co do styku to chyba jest wszystko ok, bo co prawda na parkingu między blokami, ale testowałem radyjko i wygląda na to, że jest wszystko dobrze (chociaż jeszcze nie jest dostrojone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie antena nie musi mieć masy. Równie dobrze możesz antene przykrecic do kawałka drewna (który nie ma masy) i antena będzie działać. To o czym pisze Polmos to chodzi o mase w formie tzw. przeciwwagę, ale to też nie jest potrzebne to aby śruby się stykały. Antne sama sobie srobi przeciwwagi dzięki karoserii która znajduje się bardzo blisko tej główki do której się przykręca bata). Tak na marginesie zakładając na reling właśnie tej przeciwwagi nie uzyskujemy ponieważ rozchodzi się w powietrzu i antena gorzej pracuje (mimo że SWR będzie 1,0-1,3). To nie jest antena jak do car-audio czy coś podobnego. Zobaczcie np. że można wziąć swoje radio do domu i zrobić sobie baze z radia z auta, zasilacza i zwykłej anteny samochodowej (np. magnesowej) stawiając ją na metalowym parapecie i on nie musi byc podłączony do - od zasilacza (czyli do tej "masy") a i tak będzie działać. A więc michał może odstawać byle był sztywno uchwyt. Zobaczymy to na spocie jutro.

 

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

 

w Policach zjezdzalem z ronda w siedlecka,a on za mną od pilsudskiego w siedlecka sie wbil i skrecil do białej szkoły,w lusterku zobaczylem blachy i cos mi sie skojarzyło

Bo ja tam do szkoły pomykam. Powiedz jeszcze o której godzinie :D Trzeba było wołać na CB.

 

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

 

W sumie przy tym ustawieniu anteny przeciwwaga też rozchodzi się częściowo w powietrzu, jednak nie wpływa to znacząco na działanie anteny.

 

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

 

Nie wiem jak z uszczelką ale uchwyt moze tak być.

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie masz oryginalne ramki w bardzo dobrej cenie a przez to, że nie chcesz troche pokombinować i zrobić jak należy to wydasz te same albo większe pieniądze na jakieś zaślepki

No to mnie przekonales kolego,zrobie tak jak podpowiadasz,radyjko juz zamowione,a moze ktos z was ma na sprzedaz taka ramke w przystepnej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to w poniedziałek zerknę co u mnie zostało i dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnie przekonales kolego,zrobie tak jak podpowiadasz,radyjko juz zamowione,a moze ktos z was ma na sprzedaz taka ramke w przystepnej cenie??

 

Ewentualnie zamienie na ramke 2 din widoczna na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1354763655

 

najpierw sprecyzuj jakiej ramki szukasz, w carbonie, drewnie czy czarną

możesz zadać pytanie w dziale giełda > kupię lub zamienię

jeśli masz czarną to na allegro bywają nawet za nie całe 30pln więc taniej raczej nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego juz poprawilem poprzedniego posta,narazie zapytalem u nas,moze ktos bedzie potrzebowal,a jak nie to bede szukal na allegro tylko ze w takiej cenie jak podales cos w ladnym stanie raczej nie dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto taki? Srebrny Passek B5 w kombi, z chromami rej. ZS7......R stał na alu ok. 20 na Grodzkiej (chyba taka ulica, jak źle mówie to Dominik popraw mnie) tam na przeciwko Statoila na Zdrojach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gryfińskiej, mówiłem Ci, że to arecky to jego auto. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności