Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ponawiam swoje pytanie które zadałem jakiś czas temu... potrzebuję pożyczyć box'a lub bagażnik do przewozu nart czy ktoś od nas ma taki wynalazek i zechce wypożyczyć na tydzień? Sprawa bardzo pilna! Zaznaczam, że ma to być na sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam, że ma to być na sedana.
Niestety ja mam poprzeczne listwy do relingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuję się dowiedzieć, bo do SM w Białogardzie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ładnie gość dał czadu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A spróbuję się dowiedzieć, bo do SM w Białogardzie było.

Git.

 

Jak tam twoje Panie się czują? Jakieś zdjęcia byś pokazał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też przed chwilą znalazłem to na demotach, chciałem wrzucić dla Capslocka ale widzę że mnie wyprzedził:)

 

To się Pan komendant Pobołoczko pewnie zagotował nie Duży???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre :dobrze

 

kulturalnie i dosadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałem przypadkiem ... podobno można ich ogladnąc w Berlinie

wywalili mnie na plecy

Świetnie i z werwą zagrany I feel Love stary przebój Donny Sumer a wcześniej powrzucane wstawki Ozzy Osbourne'a Crazy Train. Chętnie bym ich zobaczył na żywca.
Zajebi..e mało się nie przewróciłem z fotelem. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ponawiam swoje pytanie które zadałem jakiś czas temu... potrzebuję pożyczyć box'a lub bagażnik do przewozu nart czy ktoś od nas ma taki wynalazek i zechce wypożyczyć na tydzień? Sprawa bardzo pilna! Zaznaczam, że ma to być na sedana.

Ja mam tylko jakieś poprzeczne takie jakby relingi ale one CHYBA były na rynienke montowane więc do tego mogą nie podejść, lecz nie pamietam. Nie mam B5 żeby sprawdzić jak to bedzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o straży miejskiej z białogardu dużo by pisać,temat rzeka......kiedyś widziałem jak jeden h.j od nich postawił fotografa na wylocie na połczyn a sam spał w prywatnym samochodzie,nie miałem aparatu bo bym mu hu..wi pstrykną fotkę i do gazety wysłał!!!!!! jeb...ny Jonko.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się Pan komendant Pobołoczko pewnie zagotował nie Duży?

A nie znam go nawet. A co do tego listu, to znajomy karliński strażnik, nie wie jaka była reakcja SM Białogard. Mówi, że dość często podobne kwiatki dostają, to już bez emocji jakichś specjalnych do tego podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... wy macie zawsze takie świetne pomysły... :D

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1124145#post1124145

Może ktoś z was wymyśliłby coś na mój problem? Ja myślałem, że już CB będzie a tu taki zonk... :/

Powiem tak - z lewej strony jak założyłem to klapa odstawała, natomiast z prawej strony niby było ok, ale nie wiem jak z uszczelką? Czy się nie zniszczy? Czy klapa będzie szczelna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz pytanie z innej beczki a raczej małego zonka

.. Mam śruby zabezpieczające do kół - typowe dla audi czyli w środku z tzw.gwiazdą.

I teraz najlepsze , zgubiłem tą przejściówkę do okręcania.

Teraz pozostaje pytanie jak śruby odkręcić .

Ma ktoś jakiś pomysł lub jakąś uniwersalną nakładkę lub do polecenia jakiś warszatat , który mi to zrobi , od razu mówie , że śruby spisałem już na straty

sprawa załatwiona :)

młotek ,przecinak i imbus firmy TOYA , wszystko odkręci :) teraz tylko pozostaje dorobienie zagubionej główki :)

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takie pytanko mam,wyjalem ori radio + cd,zestaw ten zajmowal 2 diny,chce wlozyc radyjko na 1din,czym zaslepic wolne miejsce,widzialem na allegro takie redukcje gdzie wolne miejsce zastepuje taki maly schoweczek ale to jest do nowszych paskow,mozecie cos podpowiedziec jak to zrobic w b5,z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy takie pytanko mam,wyjalem ori radio + cd,zestaw ten zajmowal 2 diny,chce wlozyc radyjko na 1din,czym zaslepic wolne miejsce,widzialem na allegro takie redukcje gdzie wolne miejsce zastepuje taki maly schoweczek ale to jest do nowszych paskow,mozecie cos podpowiedziec jak to zrobic w b5,z gory dzieki

 

chodzi Ci o ramkę jak w tej aukcji: http://moto.allegro.pl/passat-b5-fl-lift-ramka-polka-radia-igla-i1348728690.html ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogloby byc tylko ja mialem te 2 diny u gory a na dole mam pokretla od ogrzewania itp wiec musialbym to w takiej ramce jak podajesz przelozyc do gory a nie wiem czy da rade i jak to by wygladalo,znalazlem cos takiego i chyba to bedzie dobre http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?products_id=3017

 

U mnie cos takiego bylo http://allegro.pl/show_item.php?item=1354763655

i u gory musze 1 din czyms zaslepic lub radio dac na sama gore a pod radio zaslepka lub wlasnie ta wkladka z aukcji co podalem

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale wydaje mi się że lepiej jest miec na samej górze panel climatronica potem radio i na samym dole ten schoweczek, jest praktyczniejsze takie ustawienie, naprawdę polecam tak zrobić, możesz sobie przekładać jak chcesz ten panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ale wydaje mi się że lepiej jest miec na samej górze panel climatronica

On nie ma climatronica tylko manual. To właśnie z Wesem o tym gadaliśmy w aucie. Pokrętła się przenosi ma 99%, tylko nie wiem jak. Pamiętam jak się bawiłem radiem to te pokrętła były zahaczone na takie sztywne druty wystarczy je przełożyć bo były na tyle elastyczne, że by dało radę i wtedy standardowa ramka czyli od góry pokrętła, radio, schowek tak jak ja mam. Możemy się umówić zobaczysz sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności