Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Radek czemu nie polecasz auchana??? Ja jak jestem w szczecinie właśnie tam tankuję i jestem zadowolony ze średniego spalania. A tak wogule co to za różnica czy to Tesco, Carefour czy też auchan i tak paliwo jest z jednej rafinerii

Bartek , nie zwracałem na to uwagi że jest to jedna rafineria.

Kiedyś kilka razy tankowałem paliwo w Carefour na mieszka i naprawde miałem wrażenie że bardzo szybko wyparowało ;) jakoś od tamtej pory nie tankuje.

W Auchan też kilka razy tankowałem ale jakoś też nie wywołało to u mnie szału ;)

Tesco - być może dlatego ich lubie bo śa po drodze , fajne laski tam pracują , zawsze można pogadać , pośmiac się i wydaje mi się że dłużej na ich paliwie jeżdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak paliwo jest z jednej rafinerii

Paliwo z jednej, ale dodatki rozcienczajace juz z innej produkcji ;)

To się nie zastanawiaj wsiadaj w autko podjedź i działamy . Zawsze jak Ci się nie spodoba to powrót do ustawień początkowych . Jak coś to trykaj i się spikniemy .Pozdrawiam
Spokojnie, fejsa mam wiec sam sie pobawie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paliwo z jednej, ale dodatki rozcienczajace juz z innej produkcji

 

Mariusz być może jednak póki co nie zawiodłem się a kiedyś specjalnie zatankowałem do pełna o by zobaczyć jakie będzie spalanie no i powiem Ci szczerze że nie było najgorzej 70% trasa 30 miasto i wyszło jakieś 6,3 litra. A z drugiej strony gdyby coś było z paliwem nie tak to nasi zachodni sąsiedzi nie przyjeżdżali by i nie tankowali się na tej stacji:)

Tak więc stwierdzam że ile osób tyle gustów. A i tak każdy z nas będzie tankował tam gdzie mu wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomasz, cześć Tomek a powiedz mi jak to wygląda cenowo te podnoszenie szyb z pilota no i ten klakson

 

Adam bierz zgrzewkę browca i się załatwi, przekupny jest. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz być może jednak póki co nie zawiodłem się a kiedyś specjalnie zatankowałem do pełna o by zobaczyć jakie będzie spalanie no i powiem Ci szczerze że nie było najgorzej 70% trasa 30 miasto i wyszło jakieś 6,3 litra
W podpisie mam linka do spritmonitor i zobacz sobie w okresie luty-lipiec jakie mialem spalanie na paliwie glownie z auchan i czasami neste. Na pokladzie 3-5osob z podrecznymi bagazami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jezdzi złotym b5 kombi ZST dzisiaj cały dzień pod komenda stał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jezdzi złotym b5 kombi ZST dzisiaj cały dzień pod komenda stał:)

 

Chyba Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jezdzi złotym b5 kombi ZST dzisiaj cały dzień pod komenda stał

kolega ze stargardu policjant:) tam pracuje, zejnowski mu naklejał wlepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cicho siedzi ze nikt go nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego chyba nawet na forum nie ma:), Dominik z tajnaka wlepe naklejał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega ze stargardu policjant tam pracuje, zejnowski mu naklejał wlepe

 

Pytałem policjantów bo dziś tam byłem i wczoraj w nocy :) ale nie wiedzą kogo to.

 

A tak na marginesie zawiodłem się znowu na naszych stróżach prawa, to co wczoraj odwalili to dla mnie skandal jest. Zastawiam się czy do jakiego TVN nie napisać.

 

Mianowicie chodzi o to że wczoraj złapaliśmy agresywnego osobnika który próbował wtargnąć do czyjegoś domu, zniszczył drzwi i rzucał po oknach butelkami.

Gościu spory 130 kg wagi. I teraz tak od czasu jak zaczął się dobijać było dzwonione na 112.

1 ,2 , 3 ,4 ,5,6 około 15-20 prób i zero odzewu. W końcu zadzwoniliśmy ze stacjonarnego 997 1 próba nic 2 nic 3 nic 4 zgłasza się straż pożarna przekierowuje mnie na policje i dalej nic, znowu zgłasza się straż pożarna i znowu nic w końcu po trzeciej próbie odezwała sie policja.

 

Od czasu zajścia do przybycia policji na miejsce mineło 60 minut. Co o tym sądzicie. Jeżeli ktoś by potrzebował pomocy naprawdę z zagrożeniem życia to **** blada z takim systemem to niech oni netto pilnują takie jest moje zdanie.

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert oni sie boją w takie sytuacje wkraczac widziąłem osobiscie jak jeden gościu policjantami żucał jak zapałkami dopiero gumowe kulki powałiły goscia na ziemie trudno jest wyezekwować jakąs pomoc od władz ale jak przekroczyś szybkość tosie zjawiaja niczym jak grom z nieba nie wiadomo skad ale jak jest rozbój to ich nie ma ot nasza POLICJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert oni sie boją w takie sytuacje wkraczac widziąłem osobiscie jak jeden gościu policjantami żucał jak zapałkami dopiero gumowe kulki powałiły goscia na ziemie

 

Ale mi chodzi o to że nie można było się dodzwonić na numer 112 i 997.

Trwało to prawie 25-30 minut żeby ktoś tam podniósł słuchawkę.

 

Nie będę się rozpisywałem już o zachowaniu tego patrolu co przybył, ale jak jakiś wypadek jest na drodze ludzie potrzebują pomocy to zamiast gościowi pomagać to trzeba dzwonić 30 minut na 112 :)

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jego chyba nawet na forum nie ma, Dominik z tajnaka wlepe naklejał

Jest na forum, ale nie jest z tych co lubią pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert oni sie boją w takie sytuacje wkraczac widziąłem osobiscie jak jeden gościu policjantami żucał jak zapałkami dopiero gumowe kulki powałiły goscia na ziemie trudno jest wyezekwować jakąs pomoc od władz ale jak przekroczyś szybkość tosie zjawiaja niczym jak grom z nieba nie wiadomo skad ale jak jest rozbój to ich nie ma ot nasza POLICJA
No ale w tym roku pokazali, ze potrafia szybko zadzialac - mam na mysli ta akcje w nocy, co pare typkow podjechalo na przystanek i dowalilo innym i gdy sie zwijali taxowka, to akurat suki zajechaly ;) Cala akcja z monitoringu byla w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adampolice daj znać kiedy chcesz podjechać i załatwimy sprawę koszt dla rodziny passatowców to dwa piwka Jedno dla mnie a drugie to dla Endrju (mój menager he he) zapraszam

 

ps to dzięki uprzejmości kolegów z forum potrafię to zrobić to jak mam za ich wiedzę kasować (no chyba że masz taką wolę i może w totka wygrałeś )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomasz, cześć Tomek a powiedz mi jak to wygląda cenowo te podnoszenie szyb z pilota no i ten klakson

 

adampolice daj znać kiedy chcesz podjechać i załatwimy sprawę koszt dla rodziny passatowców to dwa piwka Jedno dla mnie a drugie to dla Endrju (mój menager he he) zapraszam

 

ps to dzięki uprzejmości kolegów z forum potrafię to zrobić to jak mam za ich wiedzę kasować (no chyba że masz taką wolę i może w totka wygrałeś )

 

jak byś jednak Adamie nie chciał jechać do Świdwina to ja także mogę Ci szybki uruchomić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze dziecko LADY ;):

Lada Kalina Q5

 

[ame]

[/ame]

A tak to przyspiesza:

[ame]

[/ame]

 

 

SKURWYS...Y

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=yiM4CwbDw1I&feature=player_embedded&has_verified=1[/ame]

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SKURWYS...Y

 

Piękny Wholetrain :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności