Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Radek patrzałes ten na alledrogo??nawet nie tak daleko-jakies 250-270kilometrów od ciebie

http://allegro.pl/audi-a4-cabrio-200...281759223.html

tak. Weso jako pierwszy podał mi namiar na kolesia ale moim zdaniem lekko go porąbało.

Za silnik z osprzętem bez faktury lub umowy chce tyle samo co za goły silnik bez osprzętu ale z umową i fakturą.

więc szukam dalej, jabyście coś wiedzieli dajcie znać.

z góry dziękuje wszystkim za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kombi i 3 osoby w środku

to moglem byc ja tyle ze kolor autka czarny :)

a tak przy okazji panowie to zegnam sie z wami na jakis czas koniec wolnego jade do roboty i do wiosny bede mial ograniczony dostep do neta,

ale moja kobieta bedzie smigala autem po szczecinie takze nie trabic wyrozumialosci troszke hehe a i od razu mam prosbe gdyby sie odezwala tu do was na forum to pomozcie kobiecie bo tak ja poinstrulowalem ze jak jej sie jakas kontrolka zapali czy cos tam z autem to niech w tym watku wpisze,

z gory dzieki no i mam nadzieje z enie bedzie musiala pisac i ze pasek bezie ja wozil cala zime bezawaryjnie.

trzymajcie sie i do wiosny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopiekujemy się Grzesiu. hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju to do takich rzeczy to pierwszy :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju to do takich rzeczy to pierwszy :lol2
A co nie pomógł byś zonie kolegi jakby się jej auto wysrało? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co nie pomógł byś zonie kolegi jakby się jej auto wysrało?

 

A nie pomógłbyś nawet jakby się nie wysrało? ;)

 

BTW - czy ktoś z Was ma jeszcze B4 w kombi? Bo po moim zostały mi boczne szyby (wszystkie 6) i tylko zawadzają a szkoda mi je rozbić i wyrzucić na śmietnik, więc chętnie oddam "na zapas" czy też "na wszelki wypadek" - jak kto woli ;) Oczywiście free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Sebastian młody ma jeszcze b4 moze on by reflektował a wyślij meila dio niego może akurat mu sie przydadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj Sebastian młody ma jeszcze b4 moze on by reflektował a wyślij meila dio niego może akurat mu sie przydadzą

 

Z tego co pamiętam to Młody nie ma b4 tylko b2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co nie pomógł byś zonie kolegi jakby się jej auto wysrało?

 

Ja szybką diagnostyką pomogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję elektryka - konkretnie sprawa sie tyczy tego, ze po wymianie czujnika temp. cieczy nie grzeje mi swiec zarowych. Znacie moze kogos, kogo mozna polecic?

Dodam, ze VAG nic nie da. Bo błędow nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TW - czy ktoś z Was ma jeszcze B4 w kombi? Bo po moim zostały mi boczne szyby (wszystkie 6) i tylko zawadzają a szkoda mi je rozbić i wyrzucić na śmietnik, więc chętnie oddam "na zapas" czy też "na wszelki wypadek" - jak kto woli Oczywiście free

ja moge przygarnac za piwko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju ja pomógłbym nawet gdyby auta nie miała :lol3 :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju ja pomógłbym nawet gdyby auta nie miała :lol3 :haha

 

No w rzeczy samej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuję elektryka - konkretnie sprawa sie tyczy tego, ze po wymianie czujnika temp. cieczy nie grzeje mi swiec zarowych. Znacie moze kogos, kogo mozna polecic?
Odlacz wtyczke od czujnika i sprawdz czy pomoze. Komp wezmie domyslna zaprogramowana wartosc na niskie temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja moge przygarnac za piwko

 

Nie ma problemu - może być za piwko, nie pogardzę, choć jak już wcześniej napisałem nie wołam zupełnie nic ;) Pisz tylko na kiedy to przygotować tzn. kiedy zamierzasz przez N-D przejeżdżać.

 

Panowie potrzebuję elektryka - konkretnie sprawa sie tyczy tego, ze po wymianie czujnika temp. cieczy nie grzeje mi swiec zarowych. Znacie moze kogos, kogo mozna polecic?

Dodam, ze VAG nic nie da. Bo błędow nie pokazuje.

 

Mateusz - możliwości są wg mnie dwie - albo czujnik zwalony założyłeś, albo jest po prostu za ciepło żeby świece się grzały. Mi po wymianie czujnika jeszcze świece się nie załączyły a minęło z pół roku od wymiany (owszem lampka się zapala po przekręceniu kluczyka ale gaśnie po ok 0,5 sek) - czekam aż się zimniej zrobi i wtedy się okaże czy odpalę rano czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odlaczonym czujniku pali świetnie, grzeje swiecej az milo.

A z tymi temperaturami nie jest za ciekawie bo im zimniej tym gorzej...

Wadliwy czujnik to ostatnia mozliwosc. Dzisiaj wydedukowalem, ze musze podlaczyc VAG-a przed odpaleniem i zobaczyc temp. jaką podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wydedukowalem, ze musze podlaczyc VAG-a przed odpaleniem i zobaczyc temp. jaką podaje
Dodam, ze VAG nic nie da. Bo błędow nie pokazuje

no wlasnie o to chodzi ... poza tym - sprawdz jaki czujnik powinien siedziec u ciebie - czujniki oznaczone sa kolorowymi opaskami - edward powie ci jaki powinien siedziec i jaki jest zamiennik oryginalu - pamietaj tez ze ECU wylapuje zwarcie lub przerwe - w ten oto sposob mimo ze czujnik bedzie pokazywal *******y - ECU nie odnotuje bledu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi ... poza tym - sprawdz jaki czujnik powinien siedziec u ciebie - czujniki oznaczone sa kolorowymi opaskami - edward powie ci jaki powinien siedziec i jaki jest zamiennik oryginalu - pamietaj tez ze ECU wylapuje zwarcie lub przerwe - w ten oto sposob mimo ze czujnik bedzie pokazywal *******y - ECU nie odnotuje bledu

Jak to dobrze jest mieć taki hardware support w grupie :D

 

Poszukuję Asusa 1215n do obejrzenia w Szczecinie, orientuje się ktoś? Komputronik wykazał 0 w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję Asusa 1215n do obejrzenia w Szczecinie, orientuje się ktoś? Komputronik wykazał 0 w okolicy.
Mozesz zamowic w Neo24 z odbiorem w pkcie wydan i tam sobie obejrzec przed zaplaceniem. Jak ci nie podejdzie to dziekujesz i wychodzisz ;)

Problem taki, ze raczej go nie bedziesz mogl wlaczyc.

 

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

Na odlaczonym czujniku pali świetnie, grzeje swiecej az milo.
Ja bym stawial na walniety, albo zle dobrany czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności